Anasayfa » Yaşam » YouTuber PewDiePie, Karısı ve Evcil Köpekleriyle Japonya’ya Taşındı

YouTuber PewDiePie, Karısı ve Evcil Köpekleriyle Japonya’ya Taşındı

YouTuber PewDiePie Taşındı

YouTuber PewDiePie, Karısı ve Evcil Köpekleriyle Japonya’ya Taşındı

YouTuber PewDiePie Taşındı

YouTuber PewDiePie, Karısı Marzia ve Evcil Köpekleriyle Japonya’ya Taşınma Hayalini Gerçekleştirdi

YouTube‘da popüler olarak PewDiePie olarak bilinen Felix Kjellberg, karısı Marzia ve evcil köpekleriyle Japonya’ya taşındı. YouTube’da 111 milyondan fazla abonesi olan İsveçli oyun yayıncısı, 10 Mayıs’ta yayınlanan en son video yüklemesinde Londra’dan Japonya’ya yolculuklarını belgeledi.

14 dakikalık klipte Kjellberg’in 5 yıllık ticari vizesini onaylattığı ve nefes alma sorunları nedeniyle seyahat etmelerini engelleyen puglarıyla 2013’ten beri yaşadığı Brighton’dan taşınmanın en iyi yolunu bulmaya çalıştığı görülüyor. kargo. Evcil hayvanlarının güvenliğini riske atmak istemeyen çift, özel jet kiraladı. Kjellberg şakayla, “Köpeğim çok şişman olduğu için özel jetle uçuyoruz” dedi.

Hareket, 2019’da Japonya’da bir ev satın almaktan sık sık bahseden Kjellberg için uzun zamandır bir hayaldi. Kjellberg videoda, “Uzun zamandır bu hareketi yapıp yapamayacağımızdan şüphe duyduk ve tüm iniş çıkışlardan geçtik ve açıkçası gerçekten uzun bir yolculuk oldu” dedi. “Ama gitmemize destek olan herkesi gerçekten çok ama çok takdir ediyorum… sonunda burada olmak harika bir duygu.”

YouTuber, izleyicilerine “yerleşmelerinin birkaç gün süreceğini” ve “hayatlarının bir sonraki bölümünü bekleyemeyeceklerini” söyledi.

Japonya, bazı vize sahipleri için COVID-19 giriş kurallarını gevşettikten sonra Kjellberg nihayet hamleyi yapabildi. Ülke turistlere kapalı kalırken, Japonya Mart ayında yabancı iş ziyaretçilerine, öğrencilere ve diğer yeni sakinlere izin vermek için sınırlarını açmaya başladı.

Kaynak: nextshark.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir