Sızan iPhone 15 Maketleri

Sızan iPhone 15 Maketleri, Dört Modelin Tümü İçin Güncellenmiş Tasarımları Ortaya Koyuyor

Bilim ve Teknoloji

Sızan iPhone 15 Maketleri, Dört Modelin Tümü İçin Güncellenmiş Tasarımları Ortaya Koyuyor

Sızan iPhone 15 Maketleri, Dört Modelin Tümü İçin Güncellenmiş Tasarımları Ortaya Koyuyor

Bu noktada çok sayıda iPhone 15 sızıntısı yaşadık, ancak bugün size getirdiğimiz ana kategoriye giriyor: Apple‘ın yakında çıkacak olan amiral gemisi telefon serisindeki dört modelin de sahte modellerine sahibiz.

Bu maketler MacRumors’tan geliyor ve vaka üreticileri tarafından sağlanan sözde güvenilir bilgilere dayanıyor. Bunlar, aslında çalışan telefonlar olmasalar da, iPhone 15 modellerinin nasıl görüneceğini ve nasıl hissettireceğini düşündüğümüz yüksek kaliteli kopyalarıdır.

Telefonların çerçevelerinin kenarları daha yuvarlak olsa da ( önceden tahmin edildiği gibi ) burada gerçekten çok büyük bir tasarım değişikliği yok. Elinde “daha az keskin, daha rahat”, MacRumors’ Dan Barbera söylüyor.

Düğmeler ve Kameralar

Bu sahte birimlere ve daha önceki söylentilere göre sessize alma düğmesi sessize alma düğmesi haline geliyor ve dört iPhone 15 modelinin tamamı da en son AB direktiflerine göre veri aktarımı ve şarj için USB-C’ye geçiş yapıyor.

Kameralar söz konusu olduğunda, üst düzey iPhone 15 Pro Max gerçekten bir periskop lens alacak, ancak kamera çıkıntıları aksi halde değişmeyecek. Diğer kaynaklardan, kamera çıkıntılarının bu sefer gerçekten yeniden tasarlanacağını duyduk.

MacRumors bu telefonları iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro ve iPhone 15 Pro Max olarak adlandırıyor (iPhone 15 Ultra yerine ). Birkaç ay içinde, Apple’ın geçen yıl boyunca hangi değişiklikler üzerinde çalıştığını kesin olarak öğreneceğiz.

Analiz: Söylentileri Okumak

Yukarıda öne çıkardığımız MacRumors videosunun sonunda, bu modellerin daha önce duyduğumuz tüm söylentileri desteklediği söylendi, ki bu aslında doğru değil – bir örnek, kamera darbelerinin büyüyeceği söylentisi bu yıl çıktı.

Herhangi bir gadget söylentisini asla tamamen gerçekleşeceğinin garantisi olarak algılamamalısınız – en güvenilir tahminciler bile yanlış anlayabilir – bu sızıntılar, gelecekteki ürünlerle ilgili olarak bize merak uyandıran bir bakış sunuyor. Yükseltmek için bir süre beklemeye değip değmeyeceğini anlamanıza yardımcı olabilirler.

iPhone 15 gibi bir şeyle, söylenti ile söylentiyi karşılaştırmak iyi bir fikirdir ve ardından en olası olanı hesaplayabilirsiniz. Örneğin, Apple’ın geçmişte kayda geçtiği tahmin edilen USB-C geçişine bakın. Son yıllardaki önceki yükseltmelere bakmak da yardımcı olabilir.

Bu son videoyu aynı ruhla izleyin: Yararlı bilgiler, ancak Apple duyurularını gerçekten yapana kadar doğrulamak imkansız. Şirket olağan takvimine sadık kalırsa Eylül ayında gerçek iPhone 15’lerin karşımıza çıktığını göreceğiz.

Kaynak: techradar

1 thought on “Sızan iPhone 15 Maketleri, Dört Modelin Tümü İçin Güncellenmiş Tasarımları Ortaya Koyuyor

  1. Sitenizin tasarımı da içerikleriniz de harika, özellikle içerikleri adım adım görsellerle desteklemeniz çok başarılı emeğinize sağlık.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir