Uefa Ülke Sıralaması

Uefa Kulüp Sıralaması Eylül 2021 Açıklandı

Haber

Uefa Kulüp Sıralaması Eylül 2021 Açıklandı yazımızda kassiesa.net verilerine göre, Avrupa kupalarına katılan futbol kulüplerinin son 5 yılda topladıkları puanlara göre sıralamalarını yazdık.

Uefa Kulüp Sıralaması Eylül 2021

KulüpÜlke17/1818/1919/2020/2121/22Toplam
1Bayern MünchenGer29.0020.0036.0027.004.00116.00012.299
2Manchester CityEng22.0025.0025.0035.004.00111.00017.613
3LiverpoolEng30.0029.0018.0024.004.00105.00017.613
4FC BarcelonaEsp25.0030.0024.0020.004.00103.00016.114
5ChelseaEng18.0030.0017.0033.004.00102.00017.613
6Real MadridEsp32.0019.0017.0026.004.0098.00016.114
7Paris Saint-GermainFra19.0019.0031.0024.004.0097.0008.749
8Manchester UnitedEng20.0019.0022.0026.004.0091.00017.613
JuventusIta23.0021.0022.0021.004.0091.00012.751
10Atlético MadridEsp28.0020.0022.0016.004.0090.00016.114
11SevillaEsp21.0013.0026.0019.004.0083.00016.114
12Tottenham HotspurEng21.0026.0016.0015.002.5080.50017.613
13ArsenalEng21.0026.0010.0023.0080.00017.613
14AS RomaIta25.0017.0011.0024.002.5079.50012.751
15FC PortoPor17.0023.007.0023.004.0074.0008.843
16Borussia DortmundGer10.0018.0018.0022.004.0072.00012.299
17RB LeipzigGer17.005.0027.0017.004.0070.00012.299
18Shakhtar DonetskUkr19.0010.0022.0014.004.0069.0006.040
19AjaxNed1.5027.0013.0019.004.0064.5006.700
20NapoliIta10.0018.0019.0010.003.0060.00012.751
21VillarrealEsp8.0016.0030.004.0058.00016.114
FC SalzburgAut21.0016.0010.007.004.0058.0006.330
23Olympique LyonFra14.0017.0023.003.0057.0008.749
24AtalantaIta11.002.5020.0017.004.0054.50012.751
25InternazionaleIta15.0025.009.004.0053.00012.751
26LazioIta17.006.004.0017.003.0047.00012.751
27FC BaselSui19.002.5019.002.502.5045.5005.135
28BenficaPor4.0017.0010.0010.004.0045.0008.843
29Slavia PrahaCze6.0014.006.0016.002.5044.5004.600
30Sporting CP LisbonPor17.0010.0010.002.504.0043.5008.843
Dinamo ZagrebCro1.5014.008.0017.003.0043.5004.880
32Dinamo KievUkr12.0011.006.0010.004.0043.0006.040
33Zenit St. PetersburgRus14.0010.009.005.004.0042.0006.136
Bayer LeverkusenGer11.0018.0010.003.0042.00012.299
35ValenciaEsp23.0017.0040.00016.114
36Olympiakos PiraeusGre5.008.0010.0010.003.0036.0004.490
Eintracht FrankfurtGer24.009.003.0036.00012.299
38Club BruggeBel1.5011.008.0011.004.0035.5005.240
39AC MilanIta12.007.0012.004.0035.00012.751
40Glasgow RangersSco0.255.0011.0015.003.0034.2506.260
41Red Star BelgradeSrb8.007.006.0010.003.0034.0005.375
Lokomotiv MoscowRus12.006.006.007.003.0034.0006.136
43Young BoysSui5.007.006.0011.004.0033.0005.135
BesiktasTur19.005.003.002.004.0033.0004.620
Sporting BragaPor9.002.0010.009.003.0033.0008.843
CSKA MoscowRus17.009.004.003.0033.0006.136
47Olympique MarseilleFra19.003.006.003.0031.0008.749
Viktoria PlzenCze13.0011.002.002.502.5031.0004.600
49CelticSco8.006.0010.003.003.0030.0006.260
FC KøbenhavnDen7.004.0014.002.502.5030.0004.195
51FK KrasnodarRus1.5011.006.008.0026.5006.136
52PSV EindhovenNed1.006.006.0010.003.0026.0006.700
53Istanbul BasaksehirTur6.002.0011.006.0025.0004.620
54LASKAut2.0012.007.002.5023.5006.330
55Ludogorets RazgradBul7.004.006.003.003.0023.0003.750
1899 HoffenheimGer4.007.0012.0023.00012.299
57Malmö FFSwe1.007.008.002.504.0022.5004.525
58Stade RennaisFra11.003.005.002.5021.5008.749
59Borussia MönchengladbachGer6.0015.0021.00012.299
60Spartak MoscowRus11.004.002.503.0020.5006.136
FK AstanaKaz8.006.003.001.502.0020.5003.050
62Real SociedadEsp9.008.003.0020.00016.114
GalatasarayTur0.508.006.002.503.0020.0004.620
Partizan BelgradeSrb7.002.506.002.002.5020.0005.375
AEK AthensGre9.004.002.503.001.5020.0004.490
66CFR ClujRom2.5010.004.002.5019.0003.280
AA GentBel1.002.5010.003.002.5019.0005.240
Molde FKNor2.502.5012.002.0019.0004.500
69VfL WolfsburgGer12.002.504.0018.50012.299
FeyenoordNed6.002.004.004.002.5018.5006.700
Qarabag FKAzb6.003.004.003.002.5018.5002.950
72Maccabi Tel-AvivIsr3.002.502.008.002.5018.0004.225
AZ AlkmaarNed1.508.006.002.5018.0006.700
APOEL NicosiaCyp6.002.507.002.5018.0004.825
75Leicester CityEng10.003.0013.00017.613
West Ham UnitedEng3.003.00017.613
Wolverhampton WanderersEng16.0016.00017.613
Burnley FCEng2.502.50017.613
EvertonEng3.003.00017.613
England17.613
80Sheriff TiraspolMol7.002.502.002.004.0017.5001.900
FCSBRom9.002.502.502.001.5017.5003.280
BATE BorisovBls4.008.002.501.501.5017.5002.500
83Lille OSCFra5.008.004.0017.0008.749
Racing GenkBel9.005.003.0017.0005.240
Schalke 04Ger17.0017.00012.299
86Real BetisEsp10.003.0013.00016.114
Granada CFEsp13.0013.00016.114
GetafeEsp11.0011.00016.114
EspanyolEsp10.0010.00016.114
Athletic BilbaoEsp10.0010.00016.114
Spain16.114
91Standard LiègeBel7.006.003.0016.0005.240
92FerencvárosHun0.501.006.005.003.0015.5003.175
Zorya LuhanskUkr4.002.502.504.002.5015.5006.040
94FC MidtjyllandDen1.502.502.006.003.0015.0004.195
Rapid WienAut7.005.003.0015.0006.330
NK RijekaCro5.002.002.503.002.5015.0004.880
Rosenborg BKNor4.003.003.002.502.5015.0004.500
98PAOK ThessalonikiGre1.503.002.505.002.5014.5004.490
99AS MonacoFra6.005.003.0014.0008.749
Hapoel Beer-ShevaIsr3.002.002.504.002.5014.0004.225
Apollon LimassolCyp3.005.002.502.001.5014.0004.825
NK MariborSlo7.002.002.501.001.5014.0002.900
103Royal AntwerpBel2.508.003.0013.5005.240
104TorinoIta2.502.50012.751
Italy12.751
105FenerbahçeTur1.508.003.0012.5004.620

Uefa Kulüp Sıralaması Eylül 2021 Açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir