İçeriğe geç
Anasayfa » Haber » Uefa Ülke Sıralaması Eylül 2021 Açıklandı

Uefa Ülke Sıralaması Eylül 2021 Açıklandı

Haziran Ayında Yaşanmış Tarihi Olaylar-Uefa Futbol

Uefa Ülke Sıralaması Eylül 2021 Açıklandı yazımızda kassiesa.net verilerine göre, ülke takımlarının aldığı son 5 yıllık puanlarla oluşturulan Uefa ülke sıralamasını yazdık.

Uefa Ülke Sıralaması Eylül 2021

#Ülke17/1818/1919/2020/2121/22ToplamTakım
1England20.07122.64218.57124.3572.42888.0697/ 7
2Spain19.71419.57118.92819.5002.85780.5707/ 7
3Italy17.33312.64214.92816.2852.57163.7597/ 7
4Germany9.85715.21418.71415.2142.50061.4997/ 7
5Portugal9.66610.90010.3009.6003.75044.2164/ 6
6France11.50010.58311.6667.9162.08343.7486/ 6
7Netherlands2.9008.6009.4009.2003.40033.5005/ 5
8Austria9.7506.2005.8006.7003.20031.6504/ 5
9Scotland4.0006.7509.7508.5002.30031.3002/ 5
10Russia12.6007.5834.6664.3331.50030.6823/ 5
11Ukraine8.0005.6007.2006.8002.60030.2003/ 5
12Serbia6.3756.0006.0005.5003.00026.8752/ 4
13Belgium2.6007.8007.6006.0002.20026.2004/ 5
14Switzerland6.5003.9006.4005.1253.75025.6752/ 4
15Croatia5.1255.7504.3755.9003.25024.4001/ 4
16Cyprus7.0006.1255.1254.0001.87524.1252/ 4
17Turkey6.8005.5005.0003.1002.70023.1003/ 5
18Czech Republic5.5006.5002.5006.6001.90023.0003/ 5
19Sweden5.3754.1255.7502.5004.87522.6251/ 4
20Norway4.0005.3753.7506.5002.87522.5001/ 4
21Greece5.1005.1004.9005.1002.25022.4502/ 4
22Israel5.6252.6252.3757.0003.50021.1252/ 4
23Denmark5.2504.8755.1254.1251.60020.9754/ 5
24Bulgaria4.0004.0004.1254.0002.62518.7502/ 4
25Romania2.9002.3755.8753.7501.50016.4001/ 4
26Hungary1.6253.2504.5004.2502.25015.8751/ 4
27Kazakhstan4.2504.2503.3751.0002.37515.2501/ 4
28Poland2.8752.2502.1254.0003.62514.8751/ 4
29Azerbaijan4.3752.3753.3752.5002.12514.7501/ 4
30Slovenia4.6253.1252.0002.2502.50014.5001/ 4
31Slovakia1.8755.1253.0001.5002.62514.1251/ 4
32Belarus3.2505.0002.5001.5000.25012.5004
33Lithuania2.3752.6251.6251.6251.75010.0004
34Moldova2.7501.1250.7501.3753.5009.5001/ 4
35Bosnia-Herzegovina1.3752.0001.5002.6251.6259.1254
36Luxembourg0.8752.6253.0001.0001.2508.7504
37Latvia0.7501.6252.2501.3752.6258.6254
38Kosovo0.0002.5001.5001.8332.3338.1663
39Ireland1.1251.0001.2501.8752.8758.1254
40Northern Ireland0.7500.5002.3752.8331.6258.0834
41Albania2.6251.0000.7502.0001.6258.0004
42Finland1.2500.8751.6251.3752.7507.8751/ 4
43Armenia0.6251.5002.7501.3751.6257.8751/ 4
44Faroe Islands0.7501.1251.1252.7501.5007.2503
45Malta1.3751.5000.7501.5001.8757.0004
46Georgia0.1251.6252.2501.7501.2507.0004
47North Macedonia3.1251.0000.5001.7500.6257.0004
48Liechtenstein2.0001.5002.5000.5000.0006.5001
49Estonia0.6250.5000.8751.3752.3335.7081/ 3
50Wales0.5001.0001.0001.5001.5005.5004
51Gibraltar0.5001.0001.0001.6661.2505.4161/ 4
52Iceland1.1251.5000.6250.6251.5005.3754
53Montenegro1.1250.3751.0001.6250.7504.8754
54Andorra0.1660.8331.5000.6661.5004.6653
55San Marino0.1660.5000.0000.5000.1661.3323

Uefa Ülke Sıralaması Eylül 2021 Açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir