Anasayfa » Ekonomi ve Para » Toncoin, Geçen Haftaki Telegram Ortaklığından Bu Yana Yüzde 31’in Üzerinde Artış Gösterdi!

Toncoin, Geçen Haftaki Telegram Ortaklığından Bu Yana Yüzde 31’in Üzerinde Artış Gösterdi!

Toncoin, Geçen Haftaki Telegram

Toncoin, Geçen Haftaki Telegram Ortaklığından Bu Yana Yüzde 31’in Üzerinde Artış Gösterdi!

Toncoin, Geçen Haftaki Telegram Ortaklığından Bu Yana Yüzde 31’in Üzerinde Artış Gösterdi!

Toncoin, geçen haftaki Telegram ortaklığından bu yana %31‘in üzerinde artış göstererek piyasa değerine göre ilk 10 kripto para birimi arasında en çok kazananlar arasında yer aldı. Piyasa uzmanlarına göre Bitcoin, kısa vadeli düzeltmelere rağmen Ekim ayına kadar 30.000 ABD Doları destek seviyesinin üzerine çıkabilir.

TON kazananlara liderlik ediyor, Bitcoin Ekim ayına kadar 30.000 ABD Dolarına dönebilir

Toncoin, ilk 10 kripto para birimi arasında günün en büyük kazancını elde etti ve Hong Kong saat 16:30’a kadar geçen 24 saatte %4,36 artışla 2,54 ABD dolarına yükseldi. Token, Telegram’ın ortaklığını duyurmasından bu yana önemli bir ivme kazanarak geçen hafta %31,34 arttı.

Bitcoin son 24 saatte %0,76 artışla 27.144 ABD dolarına yükseldi. “Kripto piyasasında toparlanma bu yılın başında başladı ve birincil piyasa göstergesi olan Bitcoin, bugüne kadar %60’ın üzerinde artış gösterdi. Bitcoin’in kısa vadeli fiyat dalgalanmaları, onun yılın en iyi performans gösteren varlığı olduğu gerçeğini değiştirmiyor,” dedi temettü ödeyen özsermaye destekli kripto Unicoin’in kurucusu ve CEO’su Alex Konanykhin, Forkast’a söyledi.

“Birçok finans yöneticisinin artık yaz tatillerinden dönmesi ve devam eden kripto rallisinden faydalanmanın yollarını keşfetmesi nedeniyle Ekim ayına kadar 30.000 ABD Doları+ bölgesine dönme şansı konusunda iyimserim.”

Dünyanın en büyük ikinci kripto para birimi olan Ether, %0,27 düşüşle 1.635 ABD dolarından el değiştirdi ve haftalık kazancını %2,69’a getirdi.

CoinMarketCap verilerine göre, son 24 saatteki toplam kripto piyasası kapitalizasyonu %0,6 artışla 1,07 trilyon ABD dolarına yükselirken, piyasa hacmi %3,2 düşüşle 28,73 milyar ABD dolarına geriledi.

Kaynak: forkast.news

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir