İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Selena Gomez Fort Worth’daki Evini Satışa Çıkardı

Selena Gomez Fort Worth‘daki Evini Satışa Çıkardı yazımızda 10 bin metrekarelik muhteşem konağı inceleyeceğiz ve konak içindeki detaylara bakacağız.

havuz1

Selena Gomez’in Fort Worth‘daki 10.000 Metrekarelik Evi

Amerika’lı şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez, Fort Worth‘daki 10.000 metrekarelik evini emlak piyasasında satışa çıkardı. Bu muhteşem konağı daha yakından inceleyeceğiz. Beş yatak odası ve altı banyosu bulunan Texan konağı, şu anda Briggs Freeman Sotheby‘nin Uluslararası emlak piyasasında 3 milyon dolarlık bir fiyatla satıştadır. Binanın geniş arka bahçesinde, taşlı jakuziyle eşleşen bir taş su kaydırağı ve yuvarlak taştan ateş çukuru ile çevrili bir havuzu bulunmaktadır. Çok değişik bir görsel kullanılmıştır. Yürüyüş yolları girdap şeklindedir. Çoğu yer mermerlerle kaplıdır. Havuzun kenarında turuncu ışıklarla aydınlatılmış açık bir oturma odası, şezlong sıralarının sırtı çevrilmiş bir sehpanın üzerinde yaprak biçimli direklerle güzel bir görsel şölen oluşturulmuştur. Geniş bir arka bahçesi bulunmaktadır. Burada tüm streslerden ve sıkıntılarınızdan uzaklaşabilirsiniz.

ates-su1

Büyük bir tenis kortu da vardır. Hem basketbol hemde tenis maçları için kullanılabilen bir spor yeri de yapılmıştır. Kullanıla bilen alan çok olunca her şey eklenmiştir.

tenis

Arka bahçenin Muhteşemliği

Taş duvara yerleştirilmiş şömine üzerinde muazzam bir şekilde görüntü elde edilmiştir. Tüm bölüm arka bahçenin geri kalanına giden kemerlerle çevreleniyor.  Evin içinde beyaz duvarlar ve tavanlar, pırıl pırıl merdivenle eşleşen ahşap panellerle ayrılıyor. Bu ön odadaki bir oturma odası, bir ucunda, şömine ile ayrıntılı bir kaplama parçası olan kireç rengi raflarla kaplanmış. Binalar arası küçük bir patika yapılmış ve bu yeşil yollarda yürümek gibi bir hava veriyor insana. Kendinizi doğa yürüyüşüne çıkmış gibi hissedebilirsiniz.

bahce1

Evin İçinden Görüntüler

Odanın ortasında karanlık ve parıltılı bir ahşap masa bulunmaktadır. Masanın başında parlak pembe bir koltuk da dahil olmak üzere bir çok koltuk ile çevrilidir. Şöminenin yanında, tonozlu bir tavan ve gri kanepeler bulunan bir oturma odasında taş duvara yaslanmış ahşap bir manto vardır. Banyolardan birinde, her biri üzerinde bir dizi sarkan lamba bulunan, gürültülü büyük metal çerçevelerde birden çok ayna vardır.

sinema-odasi1

Evin etkileyici aktivite koleksiyonu arasında her biri dört peluş kahverengi deri koltuktan oluşan iki katmanlı sıra koltuklu bir medya odası bulunuyor. Buradaki teknoloji ve ekipmanlar sinema salonlarını aratmamaktadır.

ic-dizayn1

Büyük giriş: Siyah kapılar, ziyaretçileri evin önündeki küçük bir avluya taşıyor ve taş duvarların üzerinde karanlık benekilli çatılar var, çeşitli sarı renkte formları ilk girişte fark edebilirsiniz. Tam bir mimari şaheserdir. İçeri girdiğinizde sizi ortada bir mermer içinde su fıskiyesi karşılıyor. Yanlarda şekil verilmiş çalılıklar bulunmaktadır. Çiçeklerde konağı ayrı bir güzellik katmıştır. Çoğunluk olarak mermerler yol yapımında kullanılmıştır. Normal toprak yerine tüm yürüme yolu mermerler kullanılarak yapılmıştır.

giris1

Selena Gomez Fort Worth’daki Evini Satışa Çıkardı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir