Anasayfa » Haber » Selena Gomez Fort Worth’daki Evini Satışa Çıkardı

Selena Gomez Fort Worth’daki Evini Satışa Çıkardı

Selena Gomez Fort Worth

Selena Gomez Fort Worth’daki Evini Satışa Çıkardı yazımızda Selena Gomez’in sahip olduğu 10 bin metrekarelik muhteşem konağı inceleyeceğiz.

Selena Gomez Fort Worth
Fort Worth’daki ev

Selena Gomez Fort Worth’daki 10.000 Metrekarelik Evi

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez, Fort Worth‘daki 10.000 metrekarelik evini emlak piyasasında satışa çıkardı. Bu muhteşem konağı daha yakından inceleyeceğiz. Beş yatak odası ve altı banyosu bulunan Texan konağı, şu anda Briggs Freeman Sotheby‘nin Uluslararası emlak piyasasında 3 milyon dolarlık bir fiyatla satışta. Binanın geniş arka bahçesinde, taşlı jakuziyle eşleşen bir taş su kaydırağı ve yuvarlak taştan ateş çukuru ile çevrili bir havuzu bulunuyor. Çok değişik bir görsel kullanılmış. Yürüyüş yolları girdap şeklinde. Çoğu yer mermerlerle kaplı. Havuzun kenarında turuncu ışıklarla aydınlatılmış açık bir oturma odası, şezlong sıralarının sırtı çevrilmiş bir sehpanın üzerinde yaprak biçimli direklerle güzel bir görsel şölen oluşturulmuş. Geniş bir arka bahçesi bulunuyor. Burada tüm streslerden ve sıkıntılarınızdan uzaklaşabilirsiniz.

Büyük bir tenis kortu da var. Hem basketbol hemde tenis maçları için kullanılabilen bir spor yeri de yapılmış. Kullanılabilen alan çok olunca her şey eklenmiş.

Selena Gomez Fort Worth
Ateş çukuru çevrili havuz
Selena Gomez Fort Worth
Tenis sahası

Arka Bahçenin Muhteşemliği

Taş duvara yerleştirilmiş şömine üzerinde muazzam bir şekilde görüntü elde edilmiş. Tüm bölüm arka bahçenin geri kalanına giden kemerlerle çevreleniyor. Evin içinde beyaz duvarlar ve tavanlar, pırıl pırıl merdivenle eşleşen ahşap panellerle ayrılıyor. Bu ön odadaki bir oturma odası, bir ucunda, şömine ile ayrıntılı bir kaplama parçası olan kireç rengi raflarla kaplanmış. Binalar arası küçük bir patika yapılmış ve bu yeşil yollarda yürümek gibi bir hava veriyor insana. Kendinizi doğa yürüyüşüne çıkmış gibi hissedebilirsiniz.

Fort Worth
Bahçe

Evin İçinden Görüntüler

Odanın ortasında karanlık ve parıltılı bir ahşap masa bulunmakta. Masanın başında parlak pembe bir koltuk da dahil olmak üzere bir çok koltuk ile çevrili. Şöminenin yanında, tonozlu bir tavan ve gri kanepeler bulunan bir oturma odasında taş duvara yaslanmış ahşap bir manto var. Banyolardan birinde, her biri üzerinde bir dizi sarkan lamba bulunan, gürültülü büyük metal çerçevelerde birden çok ayna var.

Fort Worth
Sinema odası

Evin etkileyici aktivite koleksiyonu arasında her biri dört peluş kahverengi deri koltuktan oluşan iki katmanlı sıra koltuklu bir medya odası bulunuyor. Buradaki teknoloji ve ekipmanlar sinema salonlarını aratmıyor.

Fort Worth
İç dizayn
Fort Worth
Giriş

Büyük giriş: Siyah kapılar, ziyaretçileri evin önündeki küçük bir avluya taşıyor ve taş duvarların üzerinde karanlık benekilli çatılar var, çeşitli sarı renkte formları ilk girişte fark edebilirsiniz. Tam bir mimari şaheserdir. İçeri girdiğinizde sizi ortada bir mermer içinde su fıskiyesi karşılıyor. Yanlarda şekil verilmiş çalılıklar bulunmaktadır. Çiçeklerde konağı ayrı bir güzellik katmış. Çoğunluk olarak mermerler yol yapımında kullanılmış. Normal toprak yerine tüm yürüme yolu mermerler kullanılarak yapılmış.

Selena Gomez Fort Worth’daki Evini Satışa Çıkardı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir