İçeriğe geç
Anasayfa » Yaşam » Rihanna Swanky Beverly Hills Malikanesini Ayda 80.000 Dolara Kiralıyor

Rihanna Swanky Beverly Hills Malikanesini Ayda 80.000 Dolara Kiralıyor

Rihanna Swanky Beverly Hills Malikanesi

Rihanna Swanky Beverly Hills Malikanesini Ayda 80.000 Dolara Kiralıyor

Rihanna Swanky Beverly Hills Malikanesi Listede

Rihanna’nın sayısız diğer iş girişimlerinin yanı sıra kendi Fenty Beauty markasına sahip bir kozmetik patronu, bir iç çamaşırı kralı ve moda tasarımcısıdır. “Umbrella” şarkıcısı aynı zamanda beş milyon dolarlık evi olan tomurcuklanan bir emlak kralıdır. Los Angeles‘ta malikanesi bulunmaktadır. 80.000 dolarınız varsa, Rihanna’yı tam bir ay boyunca ev sahibiniz olarak adlandırma onuruna sahip olabilirsiniz.

Rihanna Swanky Beverly Hills Malikanesi

7 bin 600 metrekarelik malikane büyüklüğündeki yaşam alanına yayılmış beş yatak odası ve yedi banyosuyla Coldwater Canyon malikanesi, herhangi bir oligarkın COVID pandemisinden şık bir şekilde kurtulması için ideal bir yer. Rihanna, evi geçen yılın sonlarında 13.8 milyon dolara satın aldı ve etkileyici evlerine ekledi. Aynı zamanda, Mart ayında 10 milyon dolara alınan, 6.8 milyon dolarlık Hollywood Hills mülkü, Wilshire Koridoru boyunca yüksek katlı bir apartman dairesi ve uzun süredir ana ikametgahı olan LA’s The Century’deki 5.5 milyon dolarlık çatı katı ile birlikte hemen yan taraftaki evin de sahibidir.

Yeni listelenen kiralık mülk, Beverly Hills‘in yukarısındaki dağlarda, imrenilen bir çıkmaz sokakta yer almaktadır. Yeni kiracı, Sir Paul McCartney gibi yüksek profilli komşularla dirsekleri ovuşturabilir. Aslen 1930’larda inşa edilen mülk, uzun süredir eski evi girişimci ve yatırımcı Daniel Starr’a satan “I Dream of Jeanie” yaratıcısı Sidney Sheldon’ın kızı romancı Mary Sheldon’a aitti. Starr, Rihanna emlak resmine girmeden önce evin neredeyse her santimini yıktı ve yeniden inşa etti.

Rihanna Swanky Beverly Hills Malikanesi

Swanky Beverly Hills Malikanesi Özellikleri

Yükselen çitler ve kapılarla sokaktan güvenli bir şekilde gizlenen konağa, iki arabalık müstakil bir garaja açılan eğimli bir araba yolundan erişilmektedir. Kavisli bir merdiven seti, siyah metal bir çatıya ve siyah süslemeye karşı beyaz boya setine sahip çağdaş bir cepheye sahip olan eve çıkıyor. İçeri girdikten sonra, modern ancak geleneksel iç mekanlar, Fransız beyaz meşe parke zeminlerle vurgulanan açık bir zemin planı aracılığıyla son moda modern çiftlik evine benzemektedir.

Rihanna Swanky Beverly Hills Malikanesi

Bir cam ön kapı, açık havada teras, havuz ve spa, kabin ve şömineli salon alanı ile dolu merkezi bir avluya bakan içeriği var.

Ana seviyede öne çıkan özellikler arasında: şömineli bir oturma odası ve dışarıya açılan boydan boya Fleetwood cam sürgülü kapı ve ayrıca başka bir şömineli samimi bir aile odası/salon/kütüphane alanına hizmet veren gömme bar alanı ve yerleşik kitaplığa sahip.

Ayrıca çift ada, son teknoloji cihazlar ve püsküllü siyah deri koltuklara sahip bir kahvaltı banketi ile donatılmış gurme mermer kaplı bir mutfak da bulunmaktadır.

80.000 Dolar

Üst kata çıkıldığında, siyah lake dolaplı özel bir gömme dolap ve özel bir açık oturma alanına açılan damarlı mermer kaplı spa benzeri bir banyo ile sergilenen Coldwater Kanyonu’na bakan bir ana sığınak bulacaksınız. Mekanın ayrıca bir misafirhanenin yanı sıra kendi spor salonu ve medya odası da var.

Rihanna Swanky Beverly Hills Malikanesini Ayda 80.000 Dolara Kiralıyor-Kaynak: Yahoo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir