İçeriğe geç
Anasayfa » Yaşam » Justin Timberlake ve Jessica Biel, Lüks Los Angeles Evlerini 35 Milyon Dolara Satıyor

Justin Timberlake ve Jessica Biel, Lüks Los Angeles Evlerini 35 Milyon Dolara Satıyor

Justin Timberlake ve Jessica Biel, Lüks Los Angeles

Justin Timberlake ve Jessica Biel, Lüks Los Angeles Evlerini 35 Milyon Dolara Satıyor

Justin Timberlake ve Jessica Biel Lüks Los Angeles Evi

Justin Timberlake ve Jessica Biel, 13.530 metrekarelik geniş İspanyol villalarını piyasaya sürdü. Mulholland Drive’ın hemen dışında bulunan ev şu anda 35 milyon dolara satılıyor. Hollywood Hills‘deki dokuz yatak odalı ev (misafirhaneli), bir çıkmaz sokağın sonunda 10 dönümden fazla bir alanda yapılmıştır.

2002’de aktris Helen Hunt’tan 8.3 milyon dolara mülkü satın aldığında Timberlake bekardı. 2012’de Biel ile evlendi ve ailenin şu anda iki oğlu var: Phineas ve Silas. Son on yılda çift, mülkte kapsamlı tadilatlar yaptı. A-listers istedikleri fiyatı netleştirebilirse, bu çok büyük bir puanlı villa olacak.

Devasa malikane, bir zamanlar efsanevi aktör Errol Flynn’in malikanesinin bir parçası olan bir yere inşa edildi. 2000 yılında Hunt’ın yeni evine yer açmak için yerle bir edildi. Aktris, gıpta edilen mülkü Timberlake’e satmadan önce iki yıl orada yaşadı.

Muazzam parsel ve çevresindeki kanyonlar sayesinde, görkemli ev neredeyse tam bir mahremiyet sunuyor. Ek güvenlik için, büyük kapıları ve bir bekçi kulübesi vardır. Yemyeşil arazide bir çayır ve tarladan sofraya sebze bahçeleri bulunuyor.

Justin Timberlake ve Jessica Biel, Lüks ev

Evin Tasarımı

Şehir dışından gelen konuklar için iki yatak odalı konuk evi bulunmaktadır. Ve çevredeki güzelliğe gerçekten dalmak için 85 fit uzunluğunda, sıfır kenarlı bir havuz, aşağıda bir dalma havuzu ile birlikte huzur veriyor.

Justin Timberlake ve Jessica Biel, Lüks Los Angeles Evi

Açık havada öne çıkan diğer özellikler arasında, aydınlatmalı bir tenis kortu ve büyük ölçekli eğlenceler için ideal olan evin etrafını saran bir açık hava oturma odası yer alyor.

Sinema Salonu

Tasarımcı Estee Stanley tarafından yakın zamanda yenilenen evin modern iç tasarımı, çağdaş dokunuşları rustik unsurlarla birleştiriyor. Geniş açık kat planı, eve havadar ve ferah bir his veriyor. Lüks randevular arasında bir gurme mutfak, dört şömine, bir giyinme odası, ev jimnastiği ve devasa bir tiyatro bulunmaktadır.

Lüks Los Angeles Evleri

Çift ayrıca daha fazla zaman geçirmeyi planladıkları New York City, Montana ve Tennessee’de bulunan evlerinde kalmayı sürdürüyor.

Justin Timberlake ve Jessica Biel, Lüks Los Angeles Evlerini 35 Milyon Dolara Satıyor-Kaynak: marketwatch.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir