Anasayfa » Sağlık » Biorezonans Nedir?

Biorezonans Nedir?

Biorezonans Uygulaması-Sigara Bağımlılığı

Biorezonans Nedir? yazımızda sigara bırakma yöntemi olan biorezonans ile sigara nasıl bırakılır, kaç seans ile sigara bırakmak mümkün gibi sigara bağımlılığını yenme ile akalı yazdık.

Biorezonans Nedir?

Sigarayı bırakmak için medikal tedavilerin yanı sıra frekans tedavileri bulunmaktadır. Biorezonans ile sigara bırakmada frekans tedavisine girmektedir. Sigara kullanımı bir çok hastalığın nedenidir ve insan sağlığını çok kötü etkilemektedir. Frekans terapisi çok geniş bir tedavi alanına sahiptir. Sigarayı bırakmada da etkin bir şekilde frekanslar kullanılmaktadır. Frekans tedavisinde akupunktur ve homeopati birlikte kullanılmaktadır. Her maddenin bir frekansı bulunmaktadır. Maddelerin belirli bir dalga boyu ve frekansı bulunmaktadır. Dışarıdan vücuda giren bir çok zararlı madde vücutta toksin madde olarak yük oluşturur. Frekans tedavisi ile bedende istenmeyen zararlı maddelerden vücut arındırılır. Vücudun kendi kendini tedavi etmesi de frekanslar sayesinde hızlandırılmaktadır. Tedavide frekanslar temeli oluşturmaktadır.

Biorezonans Tedavisi

Frekans İle Sigara Bırakma

Frekans kullanımı ile sigara bırakmak isteyenler birkaç seans ile sigarayı bırakabilmektedir. İnsanların fiziksel olarak sigaraya bağımlı olması, tedaviye başlanması için gerekmektedir. Hastanın tedavisine başlandığında bu sorunun mutlaka hastada bulunması gerekiyor. Kişilerin sigara içim sayısının yanında sigarayı ne kadar istediği de önemli kriterdir. Kişi sigarayı içmediği zaman yoksunluğu giriyorsa tedaviye elverişlidir. Ayrıca kişinin gerçekten sigarayı bırakmak istemesi tedavinin başarısını sağlayacaktır. Başkalarının zoruyla gelen ve sigarayı bırakmak istemeyen kişilerde tedavi olumsuz sonuçlanacaktır. Biorezonans tedavisi bilimselliği kanıtlanmış bir tedavi türüdür. Özellikle uzun süre sigara kullanmış kişiler frekans yöntemi ile sigarayı bırakabilmektedir. Sigaranın neden olduğu toksinler vücuttan atılarak eski yapısına vücut döndürülmektedir. Frekans terapisi fiziksel bağımlılarda oldukça işe yaramaktadır.

Biorezonans Uygulaması

Hasta bir koltuğa oturtulur. Biorezonans cihazı çalıştırılır ve hastanın kafasına bir bant takılır. Manyetik alan oluşturularak hasta tedavi edilmektedir. Öncelikle sigarayı bırakmak isteyen kişiye tedaviye başlamadan önce son sigarası içirtilir. Hastanın içtiği sigaranın külü, izmariti ve tükürük örneği alınır. Bu maddeler cihaza yerleştirilir. Bu maddelerin molekül frekansları tespit edilir. Vücuda bu frekansların tersi olacak şekilde frekans gönderilir. Vücutta nötr frekans işlemi yapılır. Böylece vücut sigaranın kötü frekanslarından ve toksinlerinden arınmaktadır. Böylece sigara içmeyen bir insanın rahatlığına kavuşmaktadır. Tedavi 1 saat kadar sürmektedir. Bu işlemden sonra artık sigara bağımlılığı bitmiş oluyor.

Kilo Vermede Biorezonans Tedavisi

Sigarayı bıraktırma da kullanılan yöntem gibi maddelerin frekansları kullanılarak en çok tüketilen frekanslar cihaza yüklenir ve ters frekans ile kişinin vücuduna yüklenir. Toksinler ve zararlı frekanslar temizlenir. Doktor Hatice hanım’da bu yöntemle 1,5 ayda 12 kilo vermiştir. Gıda intoleransı da belirlenerek kişi sağlıklı bir şekilde zayıflamaktadır.

Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Uzmanı Dr. Hatice Yoldaş’ın videosundan yararlanılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir