Viravira Tekne Kiralama

Viravira Tekne Kiralama Platformu

Haber Seyahat

Viravira Tekne Kiralama Platformu Türkiye’nin lider online tekne kiralama platformu, tekne kiralama sürecinizi kolay ve güvenilir kılan girişimi yazdık.

Viravira.Co-Viravira Tekne Kiralama

Tekne kiralama için özelleştirilmiş dünyadaki sayılı platformlarından birisi ve Türkiye’nin bu alandaki lider platformudur. Tekne sahipleri ile tekne kiralamak isteyenleri bir araya getirir. Viravira kurucu ortağı Emre Küçüközkan anlatıyor: “Tekne kiralamak isteyenlerle, teknesini kiraya vermek isteyenler bu platformda buluşuyor. Kişi teknesini sisteme yüklüyor ardından kiracılarda kolaylıkla tekneyi buradan kiralayıp, denize açılabiliyorlar. Platformda 4 bine yakın tekne kayıtlı. Yunanistan, Hırvatistan, İtalya, İspanya gibi Akdeniz taraflarında tam 22 ülkede aracılık yapabiliyoruz. Tekne kiralamak isteyenler sistem üzerinden tekneyi sepete ekleyip, arkadaşlarına paylaşarak onları da bilgilendirmektedir. Tekne sahiplerine özel mobil uygulama ile tekne sahipleri, teknesini rahatlıkla yönetebiliyor. Ödemelerde 9 taksit, eft ve havale işlemleri de bulunmaktadır.”

3 adımda kolay tekne kiralama: seç, öde, açıl

Tekne kiralarken yapmanız gereken tüm işlemleri tek platformda toplamışlar. Sistem üzerinden Akdeniz’in onlarca farklı noktasında demirli yüzlerce teknenin fotoğraf, fiyat ve diğer tüm detaylarını içeren ilanlarına erişim sağlayabiliyorsunuz. Dilerseniz doğrudan, dilerseniz tekne sahibiyle iletişime geçerek seçtiğiniz tekneyi Viravira’nın güvenli ödeme altyapısı ile rezerve edebilirsiniz. Seyahat tarihiniz geldiğinde Viravira’nın Sorunsuz Seyahat Paketi güvencesiyle denize açılın.

Tekneniz mi var?

Kullanmadığınız zamalarda tekneniz para kazansın istemez misiniz?Viravira Türkiye’nin en büyük tekne kiralama platformudur. Sistem üzerinden ücretsiz ilan oluşturun ve teknenizi kiraya verin. Sabit ilan gideri olmaksızın o çalıştıkça siz para kazanın, üstelik tahsilat riskine katlanmadan yapabilirsiniz. Bu girişim ile denizleri artık parmaklarınızın ucunda. Denizdeki deneyiminizi daha da kusursuzlaştırmak için platform çalışanları her gün çalışmaya devam etmektedir. Siz keşfetmeye devam edin.

Adres

Yeşilce Mahallesi, Emirşah Sokak, 
No: 21, Kağıthane, İstanbul, Türkiye, 34418 
[email protected]

Telefon

+90 850 433 9070

Web Site: www.viravira.co

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir