Anasayfa » Bilim ve Teknoloji » Kurumlar BTC’ye Yönelik Yükselişe Dönüyor

Kurumlar BTC’ye Yönelik Yükselişe Dönüyor

Bitcoin Yatırımı Güvenli mi?

Kurumlar BTC‘ye Yönelik Yükselişe Dönüyor

Kurumlar BTC’ye Yönelik Yükselişe Dönüyor

Bitcoin hakimiyetinin artmasıyla birlikte kurumsal devler yeniden kripto heyecanına yakalanmış gibi görünüyor. Bu, Bitcoin ETF‘sine ivme kazandırabilir mi?

Hadi hepsini açalım!

FTX Binance’e Token Gönderiyor

FTX, Binance’e 8,6 milyon dolarlık ETH ve diğer tokenleri göndererek alacaklıları arasında umut yarattı. Bunun kendilerine geri ödeme yapılması için varlık satışlarına işaret edeceğini umuyorlar. Ancak avukatlar muhtemelen çoğunu ilk önce silip süpürecekler.

Ve avukatların FTX tavan arasını araştırırken ne gibi sürprizleri ortaya çıkaracağını kim bilebilir?

Bitcoin Hakimiyeti 30 Ayın En Yüksek Seviyesine Ulaştı

Bitcoin’in pazar hakimiyeti büyük bir şekilde geri döndü! Bu oran %54 ile son 2 yılın en yüksek seviyesine çıktı.

Bu, daha fazla insanın kripto satın alırken iyi Bitcoin’i tercih ettiği anlamına geliyor. Ve yaklaşan yarılanma Bitcoin boğalarının yeşil görmesine neden olacak.

Arzın daralması ve talebin artmasıyla Bitcoin iyi görünüyor! Belki de SEC’in bir ipucu alıp Bitcoin ETF’yi şimdiden onaylaması gerekiyor.

Devasa Bitcoin ETF FOMO Önde

Galaxy Digital, Bitcoin ETF’lerinin ilk yılda 14,4 milyar dolarlık giriş görebileceğini öngörüyor. ETF’lerin mevcut finansal ürünlerden daha çekici olduğuna inanıyorlar. Yönetilen 48 trilyon dolardan fazla varlığa sahip olan ABD varlık sektörü, mecazi olarak Bitcoin ETF’lerini ağzından kaçırabilir.

Ayrıca ETF’nin BTC’yi %74 artırabileceğine inanıyorlar! Ancak henüz şampanyayı patlatmayın; SEC kripto hayallerini yıkmayı seviyor.

Matrixport Bu Yıl 45 Bin Dolarlık Bitcoin Bekliyor

Matrixport, Bitcoin’in 2023’te 45 bin dolara ulaşacağı öngörüsünü tekrarlıyor. Etkileyici geçmiş performansları göz önüne alındığında, BTC’nin 31,5 bin doların üzerine çıkışının daha fazla pompanın geleceğine işaret ettiğini söylüyorlar. Bazıları kripto kışının ardından temkinli davranırken Matrixport iyimser öngörülerde bulunuyor.

SBF Savunmasında İfade Verecek

Avukatlar, SBF’nin iddianame dinlendikten sonra savunmasında ifade vereceğini söyledi. Diğer üç tanığın yanında kürsüye çıkacak. SBF su şebekelerini harekete geçirecek mi, masum numarası mı yapacak yoksa sadece teknik saçmalıklarla herkesin kafasını mı karıştıracak?

Kesin olan bir şey var ki o da SBF’nin ifadesinin patlamış mısır tadında bir gösteri olacağı. SkyBridge Capital’in kurucusu, bunun SBF’nin cezasına yıllar katabilecek kötü bir hareket olduğuna inanıyor.

CNBC’nin Son Çağrısında “Burada kürsüye çıkarken çivilenecek” dedi.

Bitfinex Tether Bond’u Piyasaya Sürüyor

Bitfinex, Kasım ayında bir Tether tahvilini listelemeyi planlıyor. 3 yıllık tahvil, İpek Yolu ticaret yolları üzerindeki firma ve kurumlarla bağlantılı borç ve sermaye risklerinin üstlenilmesi için %10’luk bir kupon sunuyor. Minimum 125 bin yatırımla 100 USDT satın alma fiyatından satın alınabilir. Bu, Bitfinex’in tokenize edilmiş tekliflerini genişletiyor.

Kaynak: coinmarketcap

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir