Anasayfa » Bilim ve Teknoloji » Fazilet Takvimi Uygulaması

Fazilet Takvimi Uygulaması

Fazilet Takvimi Uygulaması Pro

Fazilet Takvimi Uygulaması yazımızda 2018 yılı itibariyle akıllı telefonlar için geliştirilen Fazilet Takvimi Pro’nun yeni özelliklerini ve Fazilet Takvimi’nin nasıl indirileceğini yazdık.

Fazilet Takvimi Uygulaması İçerisinde Neler Var?

Fazilet Takvimi Pro uygulamasıyla hayatınıza yön verecek bilgiler, temkinli namaz vakitlerini öğrenme ve ibadet takvimini öğrenebileceksiniz. Yeni uygulamanın kullanımı pratik ve rahattır. Uygulamada Ayet-i Kerime ve Hadis-i Şerif’lerin Arapça, Türkçe metinleri bulunmaktadır. Tarihte bugün bölümü ile günlük eski yıllarda yaşanmış önemli olaylar hatırlatılmaktadır. Otomatik konum tespiti özelliği bulunmaktadır. Uygulamada aylık takvim bulunmaktadır. Namaz vakitleri ve namazlara kalan vakitler gösterilmektedir. Namaz vakitleri için ayrı ayrı alarm belirleyebilmektesiniz. Türkçe dilinin yanı sıra 9 tane dil seçeneği bulunmaktadır. Uygulama içinde hızlı bir şekilde arama yaparak istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Muhtasar ilmihal’e erişim imkanınız bulunmaktadır. Günlük takvim yazılarını rahatlıkla okuyabilir, kaydedebilir ve paylaşabilirsiniz.

Fazilet Takvimi Uygulaması 2018

Akıllı Telefona Fazilet Takvimi Pro’yu İndirmek

45 yıldır Türkiye ve dünya ülkelerinin namaz vakitlerinin hesaplamasını yapan ve hayat rehberi olan Fazilet Takvimi artık telefon ve tabletlerde olacaktır. Fazilet Takvimi Pro uygulamasıyla 204 ülkenin takvimini, uygulamayı indirerek takip edebilirsiniz. Başlangıçta hangi ülkenin bilgilerini istiyorsanız o ülkeyi seçmeniz yeterli olacaktır. Fazilet Takvimi Pro’yu Google Play ve App Store sanal dükkanlarından aratarak indirebilirsiniz. 3 farklı ödeme şekliyle uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Fazilet Takvimi Uygulaması Özellikleri

Fazilet Takvimi Pro Ücreti

Fazilet Takvimi Uygulaması Pro’yu akıllı telefonunuza Google Play ve App Store ile indirmenin 2018 yılı ücreti 3,49 TL’dir. Buradan telefonunuza veya tabletinize indirebilirsiniz.

One Comment

  1. Selamun aleykum.Hersey bahsedilmiş zaten anlatmaya hâcet de yok tâkât da yok.Fakat siksik gelen guncellemeler sonucunda vakit icin tahsis edilrn alarmlar calismaz oldu.Baska marka ve modellerde durumu bilemem ama benim Turkcell t50 de calismiyor oldu.Bir de bildirim cubugu wid.yarim aşagida yazan namaz saat dilimleri okunmuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir