Şehitlerimizi Saygı ve Rahmetle

Şehitlerimizi Saygı ve Rahmetle Anıyoruz

Haber Yaşam

Şehitlerimizi Saygı ve Rahmetle Anıyoruz. İstanbul Beşiktaş Dolmabahçe‘de gerçekleşen terör saldırısında yaşamını yitiren polis ve vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyoruz ve yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Allah’ım kandil günü sen bu insafsızların cezasını çabucak ver ve ülkemizin başından def eyle. Sen tüm Müslüman kardeşlerimizin dualarını kabul eyle.

Şehitlerimizi Saygı ve Rahmetle Anıyoruz-Dolmabahçe
Dolmabahçe terör saldırısı

Şehitlerimizi Saygı ve Rahmetle Anıyoruz-Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Geçen İnanılmaz Olay

Yazımıza yaralı polislerin tedavi gördüğü Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan bir hemşirenin yazdığı duygu dolu ve polisimizin ne kadar merhametli ve ülkesini ne kadar çok sevdiğini gösteren bir paylaşımıyla başlayacağız. Allah tüm Müslüman kardeşlerimizi korusun ve bu kazalardan, belalardan bizleri uzak eylesin. Dün gece 26 yaşında bacağı ve kaburgaları kırılmış vücudu yanık et ve barut kokan polis bir hastam, “Hemşire hanım çok ağrım var, dayanamıyorum bağırıyorum; diğer hastaları çok mu rahatsız ediyorum” dedi” diyen hemşire, şunları yazdı:

Şehitlerimizi Saygı ve Rahmetle Anıyoruz-İstanbul saldırı
Yaralılar

O Durumda Bile Diğer İnsanları Düşünüyordu

“O durumda bile hala kendini değil, diğer insanları düşünüyordu. Ara ara arkadaşlarının durumunu ve şehit sayısını soruyordu. İsyan etmiyordu, özel ilgi istemiyordu, söylediklerimize harfiyen uyuyordu. Yakınları da ortalığı yakıp yıkmıyor üstümüze yürümüyorlardı, yoğun bakımın kapısında metanetle bekliyorlardı.

“Çoğumuz Gözyaşlarımızı Tutamadan Çalıştık Tüm Gece”

Sadece o değil dün gece baktığım ve konuşabilecek durumda olan bütün hastaların tutumu böyleydi. Çoğumuz gözyaşlarımızı tutamadan çalıştık bütün gece. Televizyondan izlemek gibi değil orda olmak, çiçeği burnunda gençlerin ellerinizin arasından kayıp gitmelerini izlemek, yaşasalar bile sakat kalacaklarını bilerek yaralarını sarmak.

“Nasıl Kıydınız Onlara!”

Televizyondaki birer sayıdan ibaret değil onlar, hepsinin bir hikayesi ve ellerinden alınmış bir gelecekleri var. Nasıl kıydınız onlara!!! Nasıl vicdanınız el verdi!!! Nasıl hesabını vereceksiniz bu gencecik Vatan evlatlarının!!!” İşte böyledir bizim cesur ve iyi kalpli polisimiz. Bu vatanı bölmeye çalışanlar hala anlamadılar bizim ne kadar çok sevdiğimizi bu vatanı. Yüzyıllardan beridir uğraşıyorlar ama başaramayacaklar Allah’ın izniyle. Şehitler ölmez Vatan bölünmez her zamanki gibi diyoruz. 34 yıldır bunlar bizi ele geçiremedi, umduklarını bulamadı. Bundan sonrada emellerine ulaşamayacaklardır. Polisimize yardım ve destek olmak adına;

Şehitlerimizi Saygı ve Rahmetle Anıyoruz-Emniyet
Emniyet uyarısı

EGM Vatandaşlardan Sosyal Medyada Terörü Destekleyen Profilleri Bildirmelerini İstedi

[email protected] e-posta adresine terörü destekleyenleri şikayet edebilirsiniz. Emniyet Genel Müdürlüğü, vatandaşlardan, sosyal medya üzerinden terör faaliyetlerini destekleyen ve suç unsurları içeren profil ve sayfaları kendilerine bildirmelerini istedi. Son olarak idam gelmesini istiyoruz. Vatan hainleri için kesinlikle kökten kurtulmak gerekir.

Web site: www.egm.gov.tr

Şehitlerimizi Saygı ve Rahmetle Anıyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir