Anasayfa » Yaşam » Doğum Tarihinizdeki Gizli Şifre Nasıl Bulunur? Kader Sayınız Sizi Nasıl Etkiliyor?

Doğum Tarihinizdeki Gizli Şifre Nasıl Bulunur? Kader Sayınız Sizi Nasıl Etkiliyor?

Doğum Tarihinizdeki Gizli Şifre Şebnem Ekşib

Doğum Tarihinizdeki Gizli Şifre Nasıl Bulunur? Kader Sayınız Sizi Nasıl Etkiliyor?

Doğum Tarihinizdeki Gizli Şifre

Doğum tarihimiz kader sayımızdır. Doğum tarihimiz bir frekansa neden olur ve doğum tarihimiz bizi hayat yolunda son derece fazla etkiliyor. Hayatımızda 3, 6 ve 9 titreşim noktaları vardır. Her şey öncelikle enerjiyle başlar, sonra titreşimle devam eder. İlk önce enerji 3 ile başlıyor, daha sonra 6 ile frekans daha sonra 9 ile titreşim haline geliyor. Hayatımızdaki her şeyin bir frekansı ve titreşim alanı vardır. Bu nedenle sayıların bizim üzerimizde büyük bir etkisi bulunmaktadır. Bunların yanında isminizde bulunan sayılarla birlikte daha ayrıntılı kişilik analizi yapılmaktadır.

Doğum Tarihinize Göre Kader Sayısını Hesaplama

Hesaplama yaparken sayıları 1-9 arasına indirgemeniz gerekiyor. Çıkan sonuç 9’dan büyükse çıkan sayının rakamlarını toplayın. (29=2+9=11=1+1=2 gibi)

Ebru Akel’in doğum tarihi: 01.03.1976

Rakamları topluyoruz: 1+3+1+9+7+6= 27

27 sayısı bu kişinin hayatındaki ilk tamamlanmasıdır. 27. yaşında bu kişi hayatında çok önemli bir olay geçirmiştir. Bu yaşla birlikte yükselmesi başlamıştır.

Daha sonra ’27’ sayısının ‘2’ ve ‘7’ rakamını topluyoruz. Sonuç= 9

‘9’ bu kişinin kader sayısıdır.

Murat Güloğlu’nun doğum tarihi: 06.04.1977

Rakamları topluyoruz: 6+4+1+9+7+7= 34

34 sayısı bu kişinin hayatındaki ilk tamamlanmasıdır. İlk büyük döngüsünü bu yaşta yaşamıştır. 34. yaşında bu kişi hayatında çok önemli bir olay geçirmiştir.

Daha sonra ’34’ sayısının ‘3’ ve ‘4’ rakamını topluyoruz. Sonuç= 7

‘7’ bu kişinin kader sayısıdır.

Sizde bu örneklere bakarak kendi kader sayınızı bulabilirsiniz.

Kader Sayılarının Anlamları

1- Hareketli ve spora yatkın insanlardır. Hiperaktiflikleri yüksektir. Renkleri kırmızıdır.

2- Duygusal, sanatçı, hassas, çocuk ve hayvan seven insanlardır. Renkleri turuncudur. Bereketlidirler.

3- Önde olmayı seven, enerjik, lider insanlardır. Rengi sarıdır. Görünür olmayı severler ve analitik özellikleri yüksektir. Bankacıların ve mühendislerin sayısıdır.

4- Rengi yeşildir. Duygusal, sabit, inatçı, sanatçı, aileci ve alanlarına dönüktürler. Konfor alanlarından çıkmaktan hoşlanmazlar.

5- Rengi mavidir. İletişimci insanlardır. Gazeteci, haberci, medyacı, akademisyenlerdir. Anlatmak istedikleri için öğretmenlerde bu sayıdandır.

6- Sizin renginiz indigo (nazar boncuğu) rengidir. Sezgisel insanlardır. Kahinlerin çoğu bunlardandır. Medyumcular bu sayıdandır.

7- Sizin renginiz mordur. Çok üst bir frekanstır. Patron ruhludurlar. Saray ve kraliyet ahalisi bunlardandır.

8- Sizin renginiz gül rengidir. Arka toplayan, farklı kültürlerle iç içe olan, çevirmen, tercüman ve yabancılarla iş yapanların sayısıdır. Ticari yönleri gelişmiştir. Bereketlidirler.

9- Tamamlama etkisi yüksek, anlatmayı çok severler. Dışarıdan tembelmiş gibi algılanmalarının sebebi ise başkalarının önem verdiği şeylere sizin önem vermemenizdir. Bu kişiler olgun ruha sahiptirler. Rengi altın sarısıdır. Bronza yakın altın rengi sizin renginizdir. Hatırlama kabiliyetleri yüksektir.

Hangi renk sizin ana renginiz ise o rengi üstünüzde taşımanız gerekiyor. Bu hesaplamalarla diğer kırılma döngüleri bulunmaktadır.

Doğum Tarihinizdeki Gizli Şifre Nasıl Bulunur? Kader Sayınız Sizi Nasıl Etkiliyor?-Astrolog Şebnem Ekşib‘in videosundan yardım alınmıştır.

Similar Posts

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir