Akar Oyuncak Tanıtımı

Akar Oyuncak

Ekonomi ve Para Yaşam

Akar Oyuncak yazımızda dünyada oyuncakların önemi, gelişmiş ülkelerin oyuncakçılığa verdiği önemin karşılığını alması, Akar oyuncak markasının tanımı ve oyuncak çeşitlerini yazdık.

Oyuncak Piyasası

Oyuncak piyasasında tüm ülkeler Çin ile rekabet içerisindedir. Oyuncak pazarı dünyada önemli bir noktadadır. Almanya, Japonya, Amerika ve Çin’in temelinde oyuncakçılık vardır. Oyuncak sanayisi iyiyse pek çok diğer iş kolunun çalışmasını sağlar ve kalkınma gerçekleşir. Matbaa, kutu, ham madde, plastik, gıda v.b çok fazla etkilediği alan bulunmaktadır. İyi oyuncaklar çocukların gelişimine önemli katkı sağlamaktadır. Zihin gelişimi ve el becerisi gelişiminde oyuncakların büyük bir yer vardır. Eskiden oyuncaklar özel günlerde ve zaman geçirsin diye alınırdı. Şimdilerde ise oyuncakların yapısı çok değişmiştir. Çocukların gelişiminde çeşitli oyuncaklar rol üstlenmektedir.

Eskiden çoklu ailelerin yerini, az nüfuslu aileler aldığı için çocukların eğitiminde oyuncakların yeri büyüktür. Çocukların artık 1-2 tane kardeşi oluyor ve yalnızlık çekebiliyorlar. Zihinsel gelişimlerini oyuncaklar sayesinde geliştirme imkanları bulunmaktadır.

Anne ve babanın çalışması ve genel olarak çocuk sayısının eskiye göre az olması, çocuklara verilen önemi arttırdı ve çocuklara alınan oyuncaklar da iyice araştırılarak alınmaya başlandı. Bu durumu Çin iyi kavramıştır ve tek başına dünya oyuncak üretiminin %85’ini tek başına yapmaktadır. Çin liderliği oyuncak sektöründe de kimselere bırakmamıştır. Oyuncak sektörünün önemini kavrayan ülkeler kazançlı çıkmaktadır.

Akar Oyuncak Oyun Halısı

Akar Oyuncak Ürün Çeşitleri

Akar oyuncak, ülke içinde ve ülke dışında üretmiş olduğu çocuk sağlığına ve gelişime uygun arttırılmış gerçeklik uygulamalı oyun setleri, puzzlelar, oyun zeminleri, blok oyuncaklar, akülü araçlar ve yatırım programında yer alan indoor ve outdoor ürünleri bulunmaktadır. Gelecek dönemde sektörün en önemli oyuncuları arasında yer alacaktır. Hayaller oyun ile başlar prensibini benimsemektedir. Akar firması ürettiği ürünlerde aileler ve özelli̇kle çocuklar için çocuk sağlığı ve kalite başta olmak üzere, keyifli, farklı inovatif ürünler üretmektedir.

Akar Oyuncak Ürün Çeşitleri

  • Akar Max El denge scooterları,
  • Akar bloklar
  • Akar Funny denge kuşu
  • Akar Eva Mat halıları
  • Akar Educa puzzle, satranç, harf ve rakamlar
  • Akar Baby bebeklerin gelişim oyuncakları
  • Akar Active Alp seti
  • Akar Ratex oyun halısı ve oyuncak sandığı
  • Akar Jagu arttırılmış gerçeklik uygulamalı konuşan oyuncaklar

Adres: Beylikdüzü OSB. Bakırcılar koop. Menekşe Cad. No:20 Beylikdüzü – İSTANBUL

e-posta: [email protected]

Web Site: akaroyuncak.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir