İçeriğe geç
Anasayfa » Haber » Uefa Kulüp Sıralaması Ağustos 2021 Açıklandı

Uefa Kulüp Sıralaması Ağustos 2021 Açıklandı

Uefa Ülke Sıralaması

Uefa Kulüp Sıralaması Ağustos 2021 Açıklandı yazımızda kassiesa.net verilerine göre, Avrupa kupalarına katılan futbol kulüplerinin son 5 yılda topladıkları puanlara göre sıralamalarını yazdık.

Uefa Kulüp Sıralaması Ağustos 2021

SıraKulüpÜlke17/1818/1919/2020/2121/22Toplam Puan
1Bayern MünchenGer29.0020.0036.0027.004.00116.00012.285
2Manchester CityEng22.0025.0025.0035.004.00111.00017.585
3LiverpoolEng30.0029.0018.0024.004.00105.00017.585
4FC BarcelonaEsp25.0030.0024.0020.004.00103.00016.114
5ChelseaEng18.0030.0017.0033.004.00102.00017.585
6Real MadridEsp32.0019.0017.0026.004.0098.00016.114
7Paris Saint-GermainFra19.0019.0031.0024.004.0097.0008.699
8Manchester UnitedEng20.0019.0022.0026.004.0091.00017.585
JuventusIta23.0021.0022.0021.004.0091.00012.723
10Atlético MadridEsp28.0020.0022.0016.004.0090.00016.114
11SevillaEsp21.0013.0026.0019.004.0083.00016.114
12Tottenham HotspurEng21.0026.0016.0015.002.5080.50017.585
13ArsenalEng21.0026.0010.0023.0080.00017.585
14AS RomaIta25.0017.0011.0024.002.5079.50012.723
15FC PortoPor17.0023.007.0023.004.0074.0008.693
16Borussia DortmundGer10.0018.0018.0022.004.0072.00012.285
17RB LeipzigGer17.005.0027.0017.004.0070.00012.285
18Shakhtar DonetskUkr19.0010.0022.0014.003.0068.0005.860
19AjaxNed1.5027.0013.0019.004.0064.5006.600
20NapoliIta10.0018.0019.0010.003.0060.00012.723
21VillarrealEsp8.0016.0030.004.0058.00016.114
22FC SalzburgAut21.0016.0010.007.003.0057.0006.010
Olympique LyonFra14.0017.0023.003.0057.0008.699
24AtalantaIta11.002.5020.0017.004.0054.50012.723
25InternazionaleIta15.0025.009.004.0053.00012.723
26LazioIta17.006.004.0017.003.0047.00012.723
27FC BaselSui19.002.5019.002.502.5045.5004.885
28Slavia PrahaCze6.0014.006.0016.002.5044.5004.560
29BenficaPor4.0017.0010.0010.003.0044.0008.693
30Sporting CP LisbonPor17.0010.0010.002.504.0043.5008.693
Dinamo ZagrebCro1.5014.008.0017.003.0043.5004.855
32Dinamo KievUkr12.0011.006.0010.004.0043.0005.860
33Zenit St. PetersburgRus14.0010.009.005.004.0042.0006.136
Bayer LeverkusenGer11.0018.0010.003.0042.00012.285
35ValenciaEsp23.0017.0040.00016.114
36Eintracht FrankfurtGer24.009.003.0036.00012.285
37Club BruggeBel1.5011.008.0011.004.0035.5005.160
Olympiakos PiraeusGre5.008.0010.0010.002.5035.5004.415
39AC MilanIta12.007.0012.004.0035.00012.723
40Lokomotiv MoscowRus12.006.006.007.003.0034.0006.136
41Glasgow RangersSco0.255.0011.0015.002.5033.7506.240
42Red Star BelgradeSrb8.007.006.0010.002.5033.5005.275
43BesiktasTur19.005.003.002.004.0033.0004.540
Sporting BragaPor9.002.0010.009.003.0033.0008.693
CSKA MoscowRus17.009.004.003.0033.0006.136
46Young BoysSui5.007.006.0011.003.0032.0004.885
47Olympique MarseilleFra19.003.006.003.0031.0008.699
Viktoria PlzenCze13.0011.002.002.502.5031.0004.560
49FC KøbenhavnDen7.004.0014.002.502.5030.0004.155
50CelticSco8.006.0010.003.002.5029.5006.240
51FK KrasnodarRus1.5011.006.008.0026.5006.136
52PSV EindhovenNed1.006.006.0010.003.0026.0006.600
53Istanbul BasaksehirTur6.002.0011.006.0025.0004.540
54LASKAut2.0012.007.002.5023.5006.010
55Ludogorets RazgradBul7.004.006.003.003.0023.0003.650
1899 HoffenheimGer4.007.0012.0023.00012.285
57Malmö FFSwe1.007.008.002.503.0021.5004.225
Stade RennaisFra11.003.005.002.5021.5008.699
59Borussia MönchengladbachGer6.0015.0021.00012.285
60Spartak MoscowRus11.004.002.503.0020.5006.136
FK AstanaKaz8.006.003.001.502.0020.5003.000
62Real SociedadEsp9.008.003.0020.00016.114
Partizan BelgradeSrb7.002.506.002.002.5020.0005.275
AEK AthensGre9.004.002.503.001.5020.0004.415
65GalatasarayTur0.508.006.002.502.5019.5004.540
66CFR ClujRom2.5010.004.002.5019.0003.280
AA GentBel1.002.5010.003.002.5019.0005.160
Molde FKNor2.502.5012.002.0019.0004.450
69VfL WolfsburgGer12.002.504.0018.50012.285
FeyenoordNed6.002.004.004.002.5018.5006.600
Qarabag FKAzb6.003.004.003.002.5018.5002.900
72Maccabi Tel-AvivIsr3.002.502.008.002.5018.0004.125
AZ AlkmaarNed1.508.006.002.5018.0006.600
APOEL NicosiaCyp6.002.507.002.5018.0004.775
75Leicester CityEng10.003.0013.00017.585
West Ham UnitedEng3.003.00017.585
Wolverhampton WanderersEng16.0016.00017.585
Burnley FCEng2.502.50017.585
EvertonEng3.003.00017.585
England17.585
80FCSBRom9.002.502.502.001.5017.5003.280
BATE BorisovBls4.008.002.501.501.5017.5002.500
82Lille OSCFra5.008.004.0017.0008.699
Racing GenkBel9.005.003.0017.0005.160
Schalke 04Ger17.0017.00012.285
85Sheriff TiraspolMol7.002.502.002.003.0016.5001.675
86Real BetisEsp10.003.0013.00016.114
Granada CFEsp13.0013.00016.114
GetafeEsp11.0011.00016.114
EspanyolEsp10.0010.00016.114
Athletic BilbaoEsp10.0010.00016.114
Spain16.114
91Standard LiègeBel7.006.003.0016.0005.160
92FerencvárosHun0.501.006.005.003.0015.5003.175
Zorya LuhanskUkr4.002.502.504.002.5015.5005.860
94FC MidtjyllandDen1.502.502.006.003.0015.0004.155
NK RijekaCro5.002.002.503.002.5015.0004.855
Rosenborg BKNor4.003.003.002.502.5015.0004.450
97PAOK ThessalonikiGre1.503.002.505.002.5014.5004.415
Rapid WienAut7.005.002.5014.5006.010
99AS MonacoFra6.005.003.0014.0008.699
Hapoel Beer-ShevaIsr3.002.002.504.002.5014.0004.125
Apollon LimassolCyp3.005.002.502.001.5014.0004.775
NK MariborSlo7.002.002.501.001.5014.0002.900
103Royal AntwerpBel2.508.002.5013.0005.160
104TorinoIta2.502.50012.723
Italy12.723
105Union BerlinGer2.502.50012.285
1.FC KölnGer4.004.00012.285
Hertha BSCGer4.004.00012.285
SC FreiburgGer1.001.00012.285
Germany12.285
109FenerbahçeTur1.508.002.5012.0004.540

Uefa Kulüp Sıralaması Ağustos 2021 Açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir