İçeriğe geç
Anasayfa » Yaşam » Adres Numerolojisi: Ev Numaranızın Anlamı Nedir?

Adres Numerolojisi: Ev Numaranızın Anlamı Nedir?

Bodrum Katı

Adres Numerolojisi: Ev Numaranızın Anlamı Nedir?

Adres Numerolojisi ile Evinizde Yaşayacağınız Deneyimi Öğrenin

Ev numarası numerolojisi” veya “adres numerolojisi” terimlerini hiç duydunuz mu? Ev adresiniz, evinizde yaşayacağınız deneyimin anahtarıdır. Bu numerolojik taktiği kullanarak cevabı bulun.

Tıpkı bizim gibi her evin bir hikayesi vardır. Bir çıkmaz sokağın sonundaki o yıpranmış Viktorya evinden, AirBnB kiraları için kullanılan parlak kırmızı A-çerçevesine kadar, numerolojiye göre, her evde belirli yaşam öğrenimleri, temalar veya sırlar bulunur.

Bütün bunlar ev adresinde bulunabilir. Bir evde ne kadar kalırsanız kalın, bu, orada yaşarken ne tür deneyimler yaşayacağınızı ve neler öğreneceğinizi belirleyebilir. Buna “ev numarası numerolojisi” denir ve feng shui’den sonraki en iyi şey olabilir.

Evinizin Numarasını Bulun

Ev numarası numerolojisi veya adres numerolojisi söz konusu olduğunda, yapılacak ilk şey evinizin adresinin numerolojik önemini belirlemektir. Bu, yaşam yolu numaranızı bulmaya benzer şekilde yapılır.

Yaşam yolu numaranızı hesaplamak için, doğum gününüzün tüm rakamlarını toplarsınız, sonra onu bir rakama bölersiniz. Bir ev adresi ile süreç hemen hemen aynıdır. Diyelim ki 815 Broadway’de yaşıyorsunuz. İlk önce ev adres numaralarını (815) alın ve bir araya toplayın: 8 + 1 + 5 = 14

Amaç tek haneli bir sayıya ulaşmaktır. Bu nedenle, toplam sonucunuz çift haneliyse (burada olduğu gibi), daha fazla parçalamanız gerekir. Çift basamaklı (14) sayısını alın ve bu basamakları toplayın: 1 + 4 = 5

İşte buyur! 815 Broadway’de yaşıyorsanız, ev numaranız numerolojiniz: 5 numara olacaktır.

Kriptoloji Ne

Ev Numarası Numerolojisinde Bazı İstisnalar

Ancak her zaman bu kadar basit değildir – özellikle bir apartman kompleksinde yaşıyorsanız veya üzerinde mektup bulunan bir adresiniz varsa! Bu durumlarla nasıl çalışacağınız aşağıda açıklanmıştır:

Numaralı sokaklar için… Diyelim ki 110 6. Cadde’de oturuyorsunuz. Adresteki “6”yı dikkate almayın. Sadece numaralı adres önemlidir!

Sıfırlar için… Bunları eklemenize eklemenize gerek yok, ancak eklemenizi önerirsek – her şeye sahip olduğunuzu bildiğinizden emin olmak için!

Daire numaraları için… Numaralı bir dairede yaşıyorsanız ne olur? Örneğin, 16 Wolf Drive, Apt. 5. Bu durumda, tüm bu sayıları bir araya toplamak istersiniz. Yani ilk partiniz: 1 + 6 + 5 = 12

Mektuplar için… Dubleks veya topluluk evinde yaşıyorsanız, adresinizde şöyle bir mektup olabilir: 230 Ponderosa Drive, Apt. 2C. Bu durumda adresi normal (2 + 3 + 0) olarak ekleyeceksiniz, ancak “2” ve “B”yi ayrı ayrı eklemek isteyeceksiniz. Alfabeye gelince, harflere alfabedeki yerlerine göre 1-9 arasında bir sayı atanır. Böylece, “B”, “2” sayısıyla eşleşir. (Eğlenceli gerçek: Bu mantığı kullanarak isim numerolojisi ilave olarak!)

İşte bir hile sayfası:

1 = A, J, S

2 = B, K, T

3 = C, L, U

4 = D, M, V

5 = E, K, B

6 = F, O, X

7 = G, P, Y

8 = H, Q, Z

9 = ben, R

Örneğimizde o zaman—230 Ponderosa Drive, Apt. 2B—toplama şöyle görünür: 2 + 3 + 0 + 2 + 2 = 9

Emlakçı Seçimi

Artık tüm bilgilere sahip olduğunuza göre, adresinizi ekleyin ve ne tür bir ev deneyimi yaşayacağınızı anlamak için aşağıdaki kılavuza bakın!

Numara 1: Yenilik, Yaratıcılık, Bağımsızlık

Bu ev, kimliğin deneme yanılma yoluyla büyüdüğü bir yerdir. Sahip olduğunuz ilk ev, birlikte yaşadığınız ilk yer veya anne babanız olmadan yaşadığınız ilk yer olabilir. Ama her ne ise, “1 numaralı ev” yeni başlangıçların simgesidir. Buradaki ilk aylarınızda çok şey öğrenebilecek olsanız da , bu evin sizin de üstesinden gelmeniz için bazı zorluklar getirmesi muhtemeldir. Bu evde daha az konfor ve daha güçlü büyüme ve ilerleme var. Gelişmeye hazır olun!

Numara 2: Ev Gibi, Duygusal, Yumuşak

“2 numaralı ev”, resme biraz daha fazla denge getiren evdir. İki sayısı dualiteyi temsil ettiğinden, bu tür bir ev, içinde yaşayan insanlara barış getirmekle ilgilidir. Genç çiftler, yeni aileler veya en iyi arkadaşlar için mükemmel bir senaryo. Bu ortamda, evde birlikte zaman geçirecek ve dışarı çıkmak veya parti vermek yerine birlikte “geceleri” tercih edeceksiniz.

Numara 3: Partiler, Arkadaşlar, Romantizm

“3 numaralı ev” tamamen sosyal olmakla ilgilidir. Bu, parti vermek, ağ kurmak veya bir gece yarısı sevgilisiyle rahatlamak için mükemmel bir yerdir. Bununla ilgili biraz “bağlı olmayan” bir hava var, bu yüzden bu evde uzun süre kalmayı beklemeyebilirsiniz. Geçici bir eğlence, flört ve hayatı dolu dolu yaşamayı temsil eder. Genel olarak, bu arkadaş canlısı ve kısa vadeli her şey için harika bir ev.

Numara 4: Stabilite, Topraklama, Yapı

“4 numaralı ev”, uzun vadeli bağlantılar ve yapı kuran evdir. Bu nedenle, sonsuza kadar içinde kalamayacak olsanız da, yaşam boyu bir şey yaratmak için çevreyi geliştirir. Örneğin, yeni bir partnerle taşınırsanız, bu sizi evliliğe hazırlayan ev olabilir. Bu evde bir kitap yazmaya başlarsanız, sonunda kitabı bitirip bir kitap anlaşması yapmanız için size ortam sağlayacaktır. Böyle toprak alt tonlarıyla, yeşil başparmağınızla iletişim kurmak için de harika bir yer!

Numara 5: Hareket, Değişim, Sosyalleşme

Bu, her zaman bir şeyler olan evdir. “5 numaralı evde”, sakinler daha çok oda arkadaşı gibi olabilir – tamamen ayrı hayatları olan, farklı anlarda çatışan. Yani, burada çok fazla dinamik hareket oluyor. Hiçbir gün aynı değildir! Ek olarak, bu harika bir parti evi yapar. Herkes davetlidir, eğlence asla bitmez ve her zaman tanışacak bir sürü yeni karakter vardır.

Numara 6: Refah, Sıcaklık, Mutluluk

“6 numaralı ev” büyüme ve mutluluk için en güvenli alanı sağlar. Yolun aşağısındaki mükemmel ailenin nasıl bir evde yaşadığını hayal edin. Bu ev huzurlu ve uyumludur. Sakinlerin hepsi iyi geçiniyor (ellerinden geldiğince), çevre olumlu ve yardımsever ve uzun vadeli mutluluk potansiyeli yüksek. Bu, yeni şehirlere taşınan aileler için en uygun ev olacaktır.

Numara 7: Tenha, Gizemli, Huzurlu

Dış dünyadan kaçmanıza yardımcı olacak bir ev arıyorsanız, işte bu. (Düşün: Devam romanını yazarken yaz için AirBnB ormanda.) “7 numaralı ev” çok daha içe dönük ve ruhani bir tonda. Bu nedenle, yoga yapan, terapide müşteri kabul eden veya projeler üzerinde çalışmak için yalnız zamana ihtiyacı olan biri için harika bir yer. Bu ev, ev sahibi için tenha ve kutsal bir yerdir. Bu nedenle, sosyalleşmek veya aile kurmak için harika bir yer olmayacak.

Numara 8: Genişleme, Bolluk, Büyüme

Dünyaya yeni bir çocuk getirmek mi istiyorsunuz? Bir işi büyütmeyi mi umuyorsunuz? Daha fazla para kazanmak? “8 numaralı ev” başlamak için en iyi yerdir. Bu ortam, her şeyi olduğundan (iyi bir şekilde) biraz daha büyük hale getirir. Bu nedenle, genişletmeye çalıştığınız şey -ister aile, ister hedefler, hayaller veya daha fazlası olsun- burada olacağına inansanız iyi olur.

Numara 9: Sığınak, Kabul, Barış

“9 numaralı ev” mutlu mutluluğu temsil eder. “7 ev” gibi bu ev de aynı derecede kutsaldır. Ancak amacı bu uyumu çevresindekilerle paylaşmaktır. Örneğin, Bayramı hazırlığı veya yaz partisi partisini yöneten ailenin ev numarası olabilir. Topluluk bu ev numarası enerji için çok önemlidir. Bu nedenle, yeni bir şehre yeni gelenler veya arkadaş edinmeye çalışan küçük çocuklu aileler için en uygunudur.

Adres Numerolojisi: Ev Numaranızın Anlamı Nedir? Kaynak: Katie Robinsonastrology.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir