Zeka Oyunu: Bu Çiçek Tarlasında Saklı 5 Yıldızı Bulabilir Misin?

Zeka Oyunu: Bu Çiçek Tarlasında Saklı 5 Yıldızı Bulabilir Misin?

Zeka Oyunu: Bu Çiçek Tarlasında Saklı 5 Yıldızı Bulabilir Misin?

Bir grafik sanatçısı, yeni bir dijital ara ve bul zeka oyunuyla dünyanın dikkatini detaylara çekiyor – ve bu sefer eğlenceli şekillerle.

Macaristan, Budapeşte’den Gergely Dudás, yıldız benzeri çiçeklerden oluşan bir tarlada gizlenmiş beş yıldızı tasvir eden görsel bulmacayı Fox News Digital ile paylaştı.

Gösterilen yıldızlar, kırmızı, pembe ve beyaz yapraklı çiçekleri içeren çok renkli çiçek tarlasıyla görünüşte karışıyor. Dudás, daha önce baharın ilk gününü kutlamak için yıldız ve çiçek ara ve bul’u geçen yıl iki ayrı olayda sosyal medya hesaplarında paylaşmıştı. Web sitesinde görüntülenen sosyal etkileşim verilerine göre, Facebook’ta Dudás’ın gizli yıldız bulmacası toplamda 2.045 tepki, 167 yorum ve 515 paylaşım oluşturdu. Çoğu Facebook kullanıcısı, tüm yıldızları bulmakta zorlandıklarını söylemek için Dudás’a yazdı.

Bir kullanıcı yorum bölümünde “Bu zor bir soru” yazdı. Başka bir kullanıcı, “Çok zaman aldı ama beş yıldızın hepsini buldum” yorumunu yaptı. “Bu seferki zordu.” Başka bir kullanıcı, “Bu, düşündüğümden şaşırtıcı derecede daha zorlayıcıydı” dedi. Birkaç Facebook kullanıcısı, resimli yıldızların küçük olduğunu belirtti. Birkaç kişi beşini de kolayca bulduğunu iddia ediyor – ancak çoğu yenilgiyi kabul etmekten korkmuyordu. Bazı sosyal medya kullanıcıları da yıldız ve çiçek yapbozunun içine gizlenmiş birkaç tüylü arkadaş bulduklarını yorumladılar.

Gizli yıldızları bulamıyor musunuz?

Dudás’ın web sitesindeki cevaba bakın: dudolfsolutions.blogspot.com/2022/03/five-stars-solution.html

Dudás, “Bear’s Springtime Book of Hidden Things” ve “Bear’s Merry Book of Hidden Things: Christmas Seek-and-Find: A Christmas Holiday Book for Kids” dahil olmak üzere birçok illüstrasyon kitabı yayınlamış bir çizgi roman yazarı ve sanatçısıdır. Aynı zamanda Amerikalı bir yazar olan Beth Ferry tarafından yazılan “Tilki ve Tavşan” resimli kitap serisinin illüstratörüdür. Dudás’ın ara ve bul sanatı  minyatür baskılarda, kahve kupalarında ve diğer ticari mallarda da yer aldı.

Yorum yapın