Yeni Nissan Qashqai 2017

Yeni Nissan Qashqai 2017 yazımızda eskiye Nissan Qashqai modeline göre yenisinin farkları, Yeni Nissan Qashqai’nin mekanik özellikleri, tasarım durumu, connect özelliği, Nissan Intelligent Mobility özelliği ve modellerine göre satış fiyatlarını yazdık.

Yeni Nissan Qashqai

Eski Nissan Qashqai modelinden farklı olarak yeni Nissan Qashqai‘de tasarım olarak yenilikler yapılmıştır. Teknolojik yenilikler neredeyse aynı kalmıştır. Sportif ve sofistike tasarımı ile kullanıcıların her zaman gözdesi olmayı başarmıştır. Aracın dışında öndeki lambalarda değişiklik yapılmıştır. Farların yanı sıra, jantları ve keskin hatlara sahip ön ızgarasında da değişiklikler yapılmıştır. Araç SUV sınıfı olduğu için çokça tercih edilmektedir. Aracın içinde direksiyondan gösterge panelleri daha rahat gözükmektedir. Direksiyon daha küçük hale getirilmiştir. Direksiyonun her iki tarafında da ayar tuşları mevcuttur. Yol şerit yarımı ile araç sizi şeritten gitmeniz konusunda uyarmaktadır. Bagajının boyutu daha da büyümüştür.

Yeni Nissan Qashqai Özellikleri

Mekanik Özellikleri

Yeni Nissan Qashqai’nin 1598 cc motor hacmi bulunmaktadır. 130 HP motor gücü ile güçlü bir motoru bulunmaktadır. Fabrika verilerine göre 100 km 4.7 litrelik bir yakıt tüketimi bulunmaktadır. Türkiye’nin en çok satan SUV modeli olarak dikkat çekmektedir. Nissan Intelligent Mobility teknolojileri sayesinde teknolojinin araç kullanımında yardımları göz önüne serilmektedir. Nissan Intelligent Mobility içerisinde Akıllı Park Asistanı, Akıllı Çarpışma Önleme Sistemi, Akıllı Arka Çapraz Trafik Uyarı Sistemi, Akıllı Yorgunluk Algılama Sistemi ve daha birçok güvenlik özelliği ile kullanıcılara yardımcı olmaktadır.

Yeni Nissan Qashqai 2017 Fiyatı

Nissan Connect

NissanConnect’in 7’ inç yüksek çözünürlüklü ekranı bulunmaktadır. Hassas dokunmatik ekran, ses sistemi, navigasyon teknolojisi, mobil bağlantılar ve akıllı telefon uygulamaları bulunmaktadır. Bluetooth teknolojisi ile telefon bağlantısı yaparak istediğiniz müziği açabilirsiniz. iPod ya da Mp3 çalar bağlantısı yaparak ta müzik keyfi yaşayabilirsiniz.

Satış Fiyatı

  • Başlangıç fiyatı visia modeli 92,000 TL’dir.
  • Tekna başlangıç fiyatı: 104,000 TL’dir.
  • Sky pack başlangıç fiyatı: 111,000 TL’dir.
  • Design pack başlangıç fiyatı: 119,500 TL’dir.
  • Platinum premium pack başlangıç fiyatı: 143,000 TL’dir.

Yeni Nissan Qashqai yakıt ekonomisi sağlayan motoru, daha düşük karbondioksit emisyon seviyesi ve boyutu küçültülmüş yüksek performansıyla dizel veya turbo benzinli motor seçenekleri ile sizleri beklemektedir.

Resmi web site: www.nissan.com.tr

Yorum yapın