İçeriğe geç
Anasayfa » Ekonomi ve Para » Tom Brady Montreal Expos Çaylak Kartının Açık Artırmada Küçük Bir Servet Getirmesi Bekleniyor

Tom Brady Montreal Expos Çaylak Kartının Açık Artırmada Küçük Bir Servet Getirmesi Bekleniyor

Amerikan Futbolu Oyuncusu Tom Brady 2017 Aston Martin DB11

Tom Brady Montreal Expos Çaylak Kartının Açık Artırmada Küçük Bir Servet Getirmesi Bekleniyor

Tom Brady Montreal Expos Çaylak Kartının Açık Artırmada Küçük Bir Servet Getirmesi Bekleniyor

Son derece nadir bir Tom Brady kartı şu anda açık artırmada. Aslında kart o kadar nadir ki, yedi kez Super Bowl Şampiyonu olan oyuncunun futbol yerine birinci ligde beyzbol oynadığı alternatif bir evrenden geliyor. Açık artırmanın gelecek ay sona ermesiyle birlikte 250.000 $‘a kadar ulaşması bekleniyor.

Kart, Topps’un Bowman Draft 2023 setinin bir parçası; burada genç Brady, 1995 yılında Expos tarafından MLB Draftının 18. turunda seçildikten sonra Montreal Expos’a çaylak olarak seçildi. Sonuçta Brady teklifi reddetti. Tartışmasız tüm zamanların en iyi NFL oyuncusu olmadan önce, Michigan Üniversitesi’nde kolej futbolu oynama planlarını sürdürdü.

Açık artırmayı kolaylaştıran önde gelen koleksiyon pazarı Goldin’e göre, kart, yıldız sporcunun takas kartı portföyünün “taç mücevheri” ve herhangi bir Brady koleksiyoncusu için “nihai ödül” olarak görülmelidir. Setteki toplam 81 Brady imzası arasında, 1’i 1 imzalı SuperFractor kartı var olan tek kopyadır. Kart 2023 yılında üretildiği için aynı zamanda ilk kez açık piyasada da sunuluyor.

Goldin’in kurucusu ve CEO’su Ken Goldin, “Bu SuperFractor milyonda birdir ve tüm kartların en değerlisidir” dedi. “Topps zamanda geriye gitti ve bu yıl bu Tom Brady çaylak kartını yarattı ve onu gerçek bir 1’e 1 haline getirdi ve herhangi bir Brady koleksiyoncusunun bu kartı eline alması gerekecek.”

Ancak bu, Bowman Draft setindeki en değerli kart bile olmayabilir. Brady’nin imzaladığı bir başka kartta ise şu yazı yer alıyor: “Beyzbol işe yaramazsa, her zaman futbol vardır.” Bu kartın üzerine halihazırda  bir koleksiyoncu tarafından 500.000 dolarlık büyük bir ödül konuldu, ancak henüz bulunup bulunmadığı belli değil.

1’i 1 SuperFractor için açık artırma 13 Ocak’a kadar devam edecek ve bu yazının yazıldığı sırada teklif şu anda 90.000 $ seviyesinde bulunuyor.

Kaynak: mensjournal

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir