Lionel Messi, Dünya Kupası Kazanan Arjantin Takımına 35 Altın iPhone Hediye Etti

Lionel Messi, Dünya Kupası Kazanan Arjantin Takımına 35 Altın iPhone Hediye Etti

Lionel Messi, bu hafta En İyi FIFA Erkek Oyuncu ödülüyle ödüllendirildikten sonra, heyecan verici bir final maçında Fransa’yı yenen ve sonunda penaltılarla kararlaştırılan FIFA Dünya Kupası kazanan Arjantin futbol takımındaki oyuncu arkadaşlarına ve ekibine içten bir hediye veriyor. Messi’nin iDesign Gold’dan satın aldığı ve Barselona’ya teslim edilen 35 adet 24 ayar altın iPhone 14 Pro’ya 200.000 USD’den fazla para harcadığı bildirildi.

Her telefon, her oyuncunun adı ve numarası, Arjantin milli futbol takımı amblemi ve “2022 Dünya Kupası Şampiyonları” metnini içerecek şekilde kişiselleştirilmiştir.

iDesign Gold CEO’su Ben, “İnanılmaz galibiyeti kutlamak için tüm oyunculara ve personele özel bir hediye istediğini, ancak her zamanki saat hediyesini istemediğini söyledi, bu yüzden isimlerinin yazılı olduğu altın iPhone’ları önerdim ve bu fikre bayıldı” dedi.

Katar’daki Dünya Kupası zaferi, Arjantin’in 1986’dan bu yana ilk kez kazandığı zaferdi ve bu nedenle performansından dolayı Altın Top ile ödüllendirilen Messi için de bir ilkti ve rekor kıran bir rekor da dahil olmak üzere GOAT statüsündeki kariyerine bir başka taç mücevher ekledi. Yedi Ballon d’Or ödülü ve altı Avrupa Altın Ayakkabısı ödülü bulunmaktadır.

Kaynak: hypebeast

Yorum yapın