İçeriğe geç
Anasayfa » Karaciğeri Temizleme Detoks Nasıl Yapılır?

Karaciğeri Temizleme Detoks Nasıl Yapılır?

Karaciğeri Temizleme Detoks

Karaciğeri Temizleme Detoks Nasıl Yapılır? sorusunun cevabını bu yazımızda yazdık.Vücuttaki çoğu hastalığın başlangıcı bağırsak kirliliğinden ve karaciğer kirliliğinden oluşur. Bağırsağa yolladığımız yiyecekler bozuksa karaciğeriniz düzelmez. Bu yüzden belli tarihlerde yemenize içmenize diğer günlerden daha fazla dikkat ederseniz detoks aralığına girmiş olursunuz. Karaciğerinizi temizlemeye bu yıl 23 -30 Aralık günlerinde hazırlığınızı yapın.

Karaciğeri Temizleme
Kurutulmuş enginar sapı

Karaciğeri Temizleme

Bağırsak tedavisinde enginar bitkisi büyük rol oynar. Enginarın sadece içini yemeyin önemli nokta enginarın sapını alıp kurutun ve kabuklarını kurutun. Çoğu şifası enginarın kabuğundadır. Her gün yemeklerde bu kurutulmuş kabukları toz haline getirip yemeklerinize koyun ve göreceksiniz ki karaciğeriniz sağlığına kavuşacaktır. Allah (c.c) bize tüm hastalıkların şifasını göndermiş yeter ki biz aramasını bilelim ve doğruyu bulmak için kendimizi çözüm yollarında bulalım. Deve dikenini alıp kaynatın ve için vücudunuz için tam bir sağlık deposudur. Enerjinizi geri kazanmanızı sağlar. Karaciğeri temizlemenize de büyük etkisi vardır. Karahindiba bitkisinin etkisini açığa çıkarmak için bitkinin yapraklarını kesip salata yaparak her gün yiyebilirsiniz. Bu bitkiler çok güçlü bitkilerdir ve alerji testlerinizi yaptırmadan bunları karaciğer tedavisinde kullanmayın yoksa alerjik bozukluklara neden olur. Aşırı alımlarda olumsuz yan etkileri olabilir. Bu bitkileri toz haline getirin, çorbalarınıza, yemeklerinize koyun ve bunu gelenek haline getirin. Çok faydasını göreceksiniz.

Karaciğeri Temizleme
Karaciğer

Karaciğer Yağlanması

Karaciğer yağlanması,karaciğerin kendini koruma amaçlı oluşturduğu yağ bezleridir. Ülkemizde karaciğer yağlanması git gide artıyor. Karaciğer yağlanmasını manda yağını kullanarak çözebilirsiniz. Karaciğer yağlanmasından kurtulmak için yurt dışından dünya paraya ilaç almanıza gerek yoktur. Finlandiya gibi ülkelerde manda eti çok tüketiliyor bu yüzden karaciğer yağlanması o kesimlerde çok çok azdır. Çünkü manda yağını bol olarak tüketiyor oranın milleti. Her gün manda tereyağı yiyin. Çünkü manda hayvanı çok sağlıklıdır ve bu sağlamlık sağlıklı bünye size de fayda sağlar. Ülkemizde hasta olmayan neredeyse yok ve bu gidişle sağlığımızı daha da çok kaybediyoruz. Önümüze doktor hangi ilacı verse onu kullanıyoruz halbuki doğal şifalı takip edersek bizim faydamıza olduğunu daha çok katkısı olduğunu deneyerek anlayabilirdik.

Karaciğeri Temizleme Detoks Nasıl Yapılır?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir