İçeriğe geç
Anasayfa » Bilim ve Teknoloji » iPhone 14 Büyük Tanıtım Öncesi Tasarım Görüntüleri Sızmaya Devam Ediyor

iPhone 14 Büyük Tanıtım Öncesi Tasarım Görüntüleri Sızmaya Devam Ediyor

iPhone 14 Büyük Tanıtım

iPhone 14 Büyük Tanıtım Öncesi Tasarım Görüntüleri Sızmaya Devam Ediyor

Bir hafta içinde Apple, WWDC 2022‘de en popüler cihazları için bir dizi büyük yazılım güncellemesini açıklayacak. En çok şirketin iOS 16 için neler hazırladığını görmek istiyoruz, örneğin her zaman açık ekran gibi. Etkinlikte bazı yeni donanımlar görme şansımız da var, ancak Apple tüm en büyük duyurularını sonbahara saklayacak. Bununla birlikte, bu iPhone 14 sızıntılarının yayılmayı durdurmaması durumunda ortaya çıkacak fazla bir şey kalmayabilir.

iPhone 14 Büyük Tanıtım

iPhone 14 Büyük Tanıtım Öncesi Tasarımları Sızdırılıyor

Pazartesi sabahı, Apple sızıntısı Sonny Dickson, yaklaşan dört iPhone 14 modelinin sahte birimlerini içeren bir video paylaştı. Bu sadece kısa, grenli bir video, bu nedenle tüm iPhone 14 sızıntılarına ayak uyduruyorsanız yeni bir şey öğrenmeyi beklemeyin.

Sızıntılardan bahsetmişken, bu aptallar bir sonraki iPhone hakkında duyduğumuz her şeyle senkronize görünüyor. Ekran kapalıyken bunu söylemek zor, ancak çentik iPhone 14 Pro veya iPhone 14 Pro Max’te görünmüyor. Sayısız söylenti ve rapor, Apple’ın bu yıl Pro modellerinde çentiği iki küçük kesikle değiştireceğini iddia ediyor. Kesiklerden biri hap şeklinde, diğeri ise delgeç şeklinde olacaktır.

Çentik, iPhone 14 ve iPhone 14 Max’te bir yıl daha kalacak. Bu büyük olasılıkla bir amiral gemisi iPhone’daki çentiği son görüşümüz olacak.

Telefonun arkasına taşınacak olursak, tasarım geçen yıla göre neredeyse hiç değişmemiş görünüyor. Apple’ın iPhone 14’ü biraz daha kalın hale getirerek kamera çıkıntısını ortadan kaldıracağına dair söylentiler vardı, ancak daha yeni sızıntılar görünüşe göre bu söylentileri çürüttü.

Apple'ın iPhone 14 Kamerası

Beklediğimiz Yeniden Tasarım Değil

Kanıtlar birikmeye devam ettikçe, iPhone 14’ün bazı tüketicilerin beklediği büyük yeniden tasarım olmayacağı giderek daha açık hale geldi. Pro modellerindeki çentiği değiştiren “hap ve delik” dışında, bu iPhone’lar iPhone 13 ile neredeyse aynı görünüyor. Peki iPhone, birçok Apple hayranının beklediği makyajı ne zaman alacak?

Geçen ay bir tweet’te, Apple analisti Ming-Chi Kuo tahmin etti: Apple’ın 2024’te ekranın altına Face ID sistemini kuracağını söyledi. Bu, Kuo’ya göre iPhone 16 Pro’yu ilk “gerçek tam ekran iPhone” yapacaktı. Sahip olduğunuz herhangi bir modelden yükseltme yapmak için yepyeni bir iPhone tasarımı bekliyorsanız, bir süre bekliyor olabilirsiniz.

iPhone 14 Büyük Tanıtım Öncesi Tasarım Görüntüleri Sızmaya Devam Ediyor-Kaynak: bgr.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir