İçeriğe geç
Anasayfa » Araçlar » İlk Tesla Cybertruck Çarpışma Yüzeyinin Fotoğrafları Ortaya Çıktı: ‘Bu Çarpışma Neredeyse Her Arabayı Mahveder’

İlk Tesla Cybertruck Çarpışma Yüzeyinin Fotoğrafları Ortaya Çıktı: ‘Bu Çarpışma Neredeyse Her Arabayı Mahveder’

İlk Tesla Cybertruck Çarpışma Toyota

İlk Tesla Cybertruck Çarpışma Yüzeyinin Fotoğrafları Ortaya Çıktı: ‘Bu Çarpışma Neredeyse Her Arabayı Mahveder’

İlk Tesla Cybertruck Çarpışma Yüzeyinin Fotoğrafları Ortaya Çıktı: ‘Bu Çarpışma Neredeyse Her Arabayı Mahveder’

Tesla’nın Cybertrucks’ı yalnızca birkaç aydır yollarda ve şimdi ilk Cybertruck kazalarından birinin fotoğrafları internette yayınlanıyor.

TeslaRati, Cybertruck ile Toyota Corolla arasındaki çarpışmanın ardından çekilen fotoğrafları gösteren iki Reddit gönderisi paylaştı. Cybertruck, sürücü tarafında hafif yıpranmış görünüyor; Corolla tarafından T-kemikli olduğu anlaşılıyor; yol kenarında neredeyse bütünleşmiş görünüyor.

Tesla, Cybertruck'ınızı İlk Yıl
Cybertruck

Kaliforniya Otoyol Devriyesi memurunun yaptığı özette, kazada Corolla’nın hatalı olduğu belirtildi.

Özette, “Toyota daha sonra yola yeniden girdi, çift sarı çizgiyi geçerek kuzeye giden şeride geçti ve kuzeye giden SR-35 üzerinde kuzeye giden bir Tesla Cybertruck’a çarptı” ifadeleri yer alıyor.

Aynı zamanda önemli bir açıklama da veriyor: “Tesla Cybertruck’un otonom modda çalıştırıldığı görünmüyor.”

Neyse ki herkesin olaydan sadece hafif yaralanmalarla kurtulduğu görülüyor ve kaza, Cybertruck’ın içindeki insanlar için ne kadar güvenli olduğunun bir kanıtı.

Elektrikli pikap aynı zamanda otomatik bagaj kapağı açılması, etkileyici arazi sürüş gücü ve hızlı hızlanma kapasitesiyle de izleyenleri büyüledi.

Kullanıcılar TeslaRati yazısının yorum kısmında kazayı analiz ettiler.

Bir kullanıcı şöyle yazdı: “Sanırım bu, Toyota’nın sadece yakında çıkacak olan en iyi akü teknolojisine sahip olduklarını değil, aynı zamanda en sağlam arabaya da sahip olduklarını kanıtlama girişimiydi. ” “Herkesin bu simülasyondan uzaklaşmasına sevindim.”

Başka bir kullanıcı, “Vay canına… Toyota gerçekten hızlı hareket ediyordu, momentumun büyük kısmı (araca çarpıldığında) Cybertruck’a aktarıldı ve yine de CT dikkate alındığında oldukça iyi durumda çıktı” dedi . “Bu çarpışma, neredeyse her arabanın bu kadar sert çarpması anlamına gelmeliydi. Bu şekilde bildirildiğini görmüyorum ancak bu, Cybertruck’ın yapısal bütünlüğünün büyük bir kanıtıdır.”

Kaynak: thecooldown

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir