İçeriğe geç
Anasayfa » Ekonomi ve Para » Farmasi İşe Başlangıç Eğitimi

Farmasi İşe Başlangıç Eğitimi

Alyce Tran'ın Kişisel Deri Aksesuarları

Farmasi İşe Başlangıç Eğitimi yazımızda Farmasi Kozmetik şirketinde girişimci olmayı, kayıt aşamalarını, avantajlarını ve sipariş vermeyi yazdık.

Farmasi İşe Başlangıç Girişimci

Farmasi girişimcisi: Farmasi’den ürün talep eden girişimcilerin siteden veya sponsoru tarafından verilen formu doldurarak Farmasi’ye üye oldukları an almış oldukları ilk unvanı temsil eder.

Farmasi Sponsoru

Farmasi’ye üye olan girişimciyi ilk kaydeden kişiye sponsor denir. Doğrudan satış girişimlerinde sponsor çokça kullanılmaktadır.

Sipariş Verme

Farmasi’de girişimci olan kişi, girişimci ekranından girişimci kodu veya T.C. numarası ve şifresiyle giriş yaparak Hızlı sipariş bölümünden almak istediği ürünlerin kodlarını yazarak rahatlıkla sipariş verebilir.

Kampanyalar

Sipariş ekranından sonra size uygun kampanyaların açıldığı 2.sayfa gelir. Buradan indirim ürünleri görüp istediğinizi sepetinize ekleyebilir veya hiçbir şey almadan devam edebilirsiniz. Diğer sayfada ise bazı teşvik miktarlarını geçtiğinizde o aya özel ürünleri ücretsiz alabilirsiniz.

Adres ve Kargo

Ürünleri seçtikten sonra kayıtlı adresinizi seçiyorsunuz daha sonra Yurtiçi Kargo veya Aras Kargo’yu seçerek ürünlerin kim tarafından size gönderileceğini belirliyorsunuz. Hafta içi ve hafta sonu ayrı olmak üzere belirli limitleri geçtikten sonra kargo gönderimi ücretsiz olmaktadır.

Sipariş Nasıl Ödenir?

Ödemelerinizi Kredi kartı, Banka Havalesi veya Kapıda Ödeme ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme seçeneğinde faturaya kapıda ödeme ücreti eklenmektedir. Vermiş olduğunuz siparişi, girişimci sisteminizden siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz. Kargonuz 3-7 gün arasında size ulaşır.

Her türlü soru ve bilgi için girişimci ekranından bilgi destek bölümünden iletişime geçebilirsiniz.

Prim sistemini sponsorunuzdan veya satın alacağınız girişimcilik rehberinden öğrenebilirsiniz.

Farmasi Web Sitesi: www.farmasiint.com/anasayfa

Farmasi’nin resmi sitesini inceleyerek beğendiğiniz ürünleri daha uygun fiyata alabilir, hemde ekibinizi kurarak daha çok kar elde edebilirsiniz.

Üyelik formundaki tüm bilgileri eksiksiz girin ve kutucukları onaylayın.

T.C. Kimlik Numaranız ve sponsorunuzun size özel göndereceği şifre ile sisteme giriş yapabilirsiniz.

Farmasi İşe Başlangıç Eğitimi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir