İçeriğe geç
Anasayfa » Ekonomi ve Para » Dünyanın En Çok Kazanan Oyuncuları 2021 Listesi

Dünyanın En Çok Kazanan Oyuncuları 2021 Listesi

Dünyanın En Çok Kazanan Oyuncuları 2021 Dwayne Johnson

Dünyanın En Çok Kazanan Oyuncuları 2021 Listesi yazımızda Forbes‘in hazırlamış olduğu listeye göre, dünyanın en çok para kazanan 10 erkek oyuncusunu yazdık.

Yeni en çok kazananların çoğu, kazançlarının bir kısmını Netflix ve diğer yayın hizmetlerinden aldı. Kazançlar, 1 Haziran 2019 ile 1 Haziran 2020 arasındaki tarihleri kapsamaktadır. Listenin zirvesinde 87.5 milyon dolarlık kazancıyla Dwayne Johnson yer aldı.

Dünyanın En Çok Kazanan Oyuncuları 2021 İlk 10

Dwayne Johnson

Kazanç tahmini: 87.5 milyon dolar

Netflix filmi “Red Notice” için 23,5 milyon dolar alacağı bildirildi. Ayrıca ayakkabı, giysi ve kulaklıklardan oluşan başarılı Under Armor serisinden de kazanç sağlamaktadır. DC süper kahraman çıkışıyla daha da yüksek kazançlar elde edecektir.

Ryan Reynolds

Kazanç tahmini: 71,5 milyon dolar

Reynolds’ın son Netflix filmleri ” Six Underground ” ve “Red Notice”in her biri için 20 milyon dolardan fazla kazandığı bildirildi.

Mark Wahlberg

Kazanç tahmini: 58 milyon dolar

Wahlberg, “McMillions” ve “Wahl Street” dizileriyle milyonlar kazandı. Geçen yıl da büyük bir Netflix filmi vardı: ” Spenser Confidential.”

Ben Affleck

Kazanç tahmini: 55 milyon dolar

Bir Netflix filmindeydi, “The Last Thing He Wanted”. Aynı zamanda ” The Way Back ” filminde de rol aldı.

Vin Diesel

Kazanç tahmini: 54 milyon dolar

Diesel, Netflix dizisi “Hızlı ve Öfkeli Casus Yarışçıları” nın yapımcılığını üstlendiği için hala ” Hızlı ve Öfkeli ” den ödeme alacak, ancak bir sonraki film olan “F9” salgın nedeniyle ertelendi ve şimdi 25 Haziran’da gösterime girecek.

Akshay Kumar

Kazanç tahmini: 48,5 milyon dolar

Bollywood yıldızının birçok sponsorluk anlaşması var ve aynı zamanda “The End” adlı bir Amazon Prime dizisinde de rol alıyor.

Lin-Manuel Miranda

Kazanç tahmini: 45,5 milyon dolar

Kazancının çoğu Disney’in şu anda Disney+’da yayınlanan Broadway yapımı ” Hamilton “ın haklarını satın almasından geldiği belirtiliyor. Broadway şovu “In the Heights”ın film uyarlaması sinemalarda ve 11 Haziran’da HBO Max’ yayınlacak.

Will Smith

Kazanç tahmini: 44,5 milyon dolar

Smith, Snapchat serisi gibi sürekli öncü parçalar ve yan projeler akışı sayesinde listede yer alıyor.

Adam Sandler

Kazanç tahmini: 41 milyon dolar

Listedeki diğerleri gibi gişe rekortmeni olmamasına ve bağımsız filmi “Uncut Gems” ona büyük bir gelir sağlamamasına rağmen Sandler, 2014’te 250 milyon dolarlık dört filmlik bir anlaşma imzaladığından beri Netflix’te başarılı oldu. Onun filmi “Murder Mystery” 2020 yılında popüler oldu.

Jackie Chan

Kazanç tahmini: 40 milyon dolar

Film efsanesinin geçtiğimiz yıl onayları, lisans anlaşmaları ve beş filmi vardı.

Dünyanın En Çok Kazanan Oyuncuları 2021 Listesi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir