İçeriğe geç
Anasayfa » Ekonomi ve Para » Bolçi Çikolata Markası

Bolçi Çikolata Markası

Bolçi Çikolata

Bolçi Çikolata Markası yazımızda son yıllarda Bolu’nun lezzetli ve kaliteli çikolatası Bolçi’nin ihracatta Türk çikolata markasını temsil etmesi ve yükselişini yazdık.

Bolçi Yerli Çikolata Rüyası

Bolçi çikolata markası Bolu ilimizden çıkan bir lezzettir. Ülkemizde 20 yerde şubesi bulunmaktadır. Boluluların çok sevdiği Bolçi, Türkiye’de lezzeti ve tadı ile sevilerek hızla yayılmaktadır. Bolulu çikolata firması yurt dışına da ürünlerini ihraç etmektedir ve büyük çikolata şirketleriyle yarışmaktadır.

BOLU ÇİKOLATASI, PREMİUM BOLU ÇİKOLATASI, BEYOĞLU ÇİKOLATASI, FRUİT GARDEN, HEDİYELİK KUTULAR, TATLI MESAJLAR, DRAJELER, AFRİKA ÖZEL SERİSİ, ÇOCUKLARA ÖZEL ve BOLU ESİNTİSİ ana ürünlerinin altında 700 çeşit ürün bulunmaktadır. Bolu’da ülkemizin en iyi aşçılarının çıktığı bilinmektedir. Yine bir yiyecek türü olan lezzetli çikolataların çıkması da tesadüf olamaz. Eşsiz güzellikleri ile metropollerin ilgi odağı Bolu’da, kendine özgü formülü, lezzetli aroması, içerdiği doğal ürünler ve damak tadına getirdiği farklı yorumla bambaşka bir çikolata marka oluşturmayı başarmışlardır.

Bolçi Çikolata

Bolçi Türk Çikolatasının Dünya Markası Olma Hedefi

Bolçi’nin büyümesi 14 yıl kadar sürmüştür. Bolçi, çikolata üretimine krokan kaplı Bolu çikolatası üreterek başlamıştır. Bolçi’de üretilen çikolataların yarısı ihracata gönderilmektedir. Türk çikolata markası olarak dünyada tanınma hedefleri bulunmaktadır. Almanya, İsviçre, Hollanda’da Bolçi ürünlerini rahatlıkla satabilmektedir. Arap ülkeleri Dubai, Abu dabi, Kuveyt, Katar’da da ürünleri satılmaktadır. Komşu ülke Azerbaycan’da da bolçi marka çikolatalar satılmaktadır. Çikolata kalitesi diğer uluslararası çikolata firmalarının kaliteleri ile yarışabilecek seviyededir.

Bolçi Çikolata Markası Üretim

Bolçi Büyüme Oranı

Bolçi’nin gelişmesinde devlet desteği büyük rol oynamıştır. Devletin üreticiye sağlamış olduğu tüm desteklerden faydalanmışlardır. Son 3 yılda ciro, çalışan sayısı ve kullanılan ham madde %40 oranında artmıştır. Bolçi markasının çikolatalarını satmak isteyenler franchising için bolci.com.tr adresini kullanarak başvuru yapabilir ve çikolataları satmaya başlayabilirler.

İletişim

Fabrika:
Organize Sanayi Bölgesi
No: 111/3 Bolu/TURKEY
Tel: 444 79 93
Tel: +90 374 243 89 97 – 98
Faks: +90 374 275 24 04
E-mail: [email protected]

İstanbul Şubesi:
Küçükyalı İş Merkezi
Girne Mh. Irmak Sk. D/Blok No:1
Maltepe/İstanbul
Tel/Faks: +90 216 518 01 14

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir