İçeriğe geç
Anasayfa » Yaşam » Beykoz Kariyer Merkezi İle İstihdamın Arttırılması

Beykoz Kariyer Merkezi İle İstihdamın Arttırılması

Beykoz Kariyer Merkezi

Beykoz Kariyer Merkezi İle İstihdamın Arttırılması yazımızda Beykozluların kariyer merkezi sistemi ile istedikleri işe ulaşabilmesine yardımcı olan kariyer merkezinin istatistiklerini, kariyer merkezine başvuru işlemini ve adresini yazdık.

Beykoz Kariyer Merkezi

Beykoz Kariyer merkezi ile bugüne kadar 12 binin üzerinde kişinin iş bulması sağlanmıştır. Kariyer merkezine başvuran ilçe sakinleri çeşitli firmalarda ve değişik sektörlerde işe yerleştirilmiştir. İŞKUR ile ortaklaşa çalışmalar yürütmektedir. Kariyer merkezi Beykoz’da bulunan firmalarla iş birliği yaparak istihdama ciddi katkılar yapmaktadır. Şuanda Kariyer merkezi sisteminde 808 Çalışan Aranıyor, 175317 Toplam Başvuru Sayısı, 151334 Yönlendirme Sayısı, 2073 Toplam İstihdam Sayısı ve 6138 Aktif İş Arayan Sayısı bulunmaktadır. Son 3 yıl içinde iş arayan sayısı 6531, yönlendirme sayısı 100 bin, işe yerleştirme sayısı 3700, firma portföyü 1500, 400 firmaya ziyaret ve 300 firma ile toplu işe alım görüşmeleri yapılmıştır.

İş Görüşmelerinde Püf Noktalar-Ekip çalışanlar

Başvuru İşlemi

Beykoz kariyer merkezine kariyermerkezi.beykoz.bel.tr/KariyerMerkezi/ adresinden başvurabilirsiniz. İş arayanlar sağ kısımda yer alan İş Arıyorum sekmesine tıklayarak CV’lerini sisteme kayıt olduktan sonra doldurarak iş aramaya başlayabilirler. İş yerlerine çalışan arayanlar ise sol kısımda yer alan Çalışan Arıyorum sekmesinden gerekli alanları doldurarak ihtiyaç duyduğu elemanı arayabilirler. Beykoz kariyer merkezinin Web sitesi ile Beykozlular, Belediyeye gelmeden kayıtlarını oluşturabilir, işçi arayana firmaların ilanlarını görebilir ve CV’lerini istedikleri firmalara yönlendirebilirler. Kariyer merkezi çalışanları da size uygun iş ilanları yayınlandığı zaman sizi arayarak haber vermektedirler.

Sosyal Yardımlar-Engelli

Engelli İstihdamı

Beykoz’da kariyer merkezi bünyesinde düzenli aralıklarla Engelli kariyer günleri düzenlenmektedir. Engelli kariyer günleri ile engelli vatandaşlarla işverenler buluşturulmaktadır.

İletişim Bilgileri

Adres: Gümüşsuyu Mahallesi, Kelle İbrahim Caddesi No:43 Posta Kodu: 34820 Beykoz, İstanbul, Türkiye

Tel : 444 666 1

Faks : 216 331 0523

E-posta : [email protected]

Twitter Takip: BeykozKariyer adresinden takip edebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir