İçeriğe geç
Anasayfa » Bilim ve Teknoloji » Apple’ın 799 $ iPad Pro, Laptopların Sonunu Getirebilir

Apple’ın 799 $ iPad Pro, Laptopların Sonunu Getirebilir

Apple'ın 799 $ iPad Pro

Apple’ın 799 $ iPad Pro, laptopların sonunu getirebilir. IPad Pro, 5,6 milyon piksel ile dev 12.9-inç Retina ekrana sahip ve hatta iki Uygulamayı yan yana çalıştırabilirsiniz.

Apple'ın 799 $ iPad Pro
iPad Pro

Apple’ın 799 $ iPad Pro Özellikleri

IPad Pro 713g ağırlığındadır, iOS 9 çalıştırır ve 10 saatlik pil ömrü vardır. Fiyatlar İngiltere’de 32GB için £ 679 ve ABD’de 799 $ ‘dan başlayan fiyatlarla geliyor. Cihazı önceden sipariş edebilirsiniz. iPad gelişimi yüksek oldu ve yüksek büyüme gösterdi. ilki 2010 yılında açıldı, Apple‘ın 9.7 inç tablet cihazının tamamen yeni bir kategori tanımlanmış ve iPad Pro, Apple’ın büyüyen teknolojisi. Tüm gün sürecek bilgisayar ihtiyacı için yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz. Hem iş yapmak hem de oyun oynamak için tek cihaz size yeterli desteği saplayacaktır. iPad Pro, bazıları için gerçek bir dizüstü bilgisayar konforluğunun yerine geçmektedir.

Apple'ın 799 $ iPad Pro
iPad Pro

Apple iPad PRO

  • Ekran: 12.9 inç
  • Kalınlık: 6.9mm
  • Piksel: 5600000
  • İşlemci: A9X – iPad Air 2’nin A8X 1.8 kat daha hızlı
  • Speakers: Dört
  • Pil ömrü: 10 saat
  • Renkler: Gümüş, altın ve uzay gri
  • Fiyatı: 32GB 799 $, 128GB 949 $ ve 128GB 1079 $ Wi-Fi ve veri
  • iPad Pro 12.9-inç ekrana sahip

Açıklandığına göre eskiye göre daha büyük ekrana sahip olan iPad Pro, çok fazla büyük görünüyor. iPad Pro 12.9-inç ekrana sahip, daha önceki iPad Air 2 ve onun küçücük ekranı vardı 9.7-inç. Ancak, birçok Apple ürünleri gibi, pick up birkaç dakika için de kullanılabilir bir cihaz ve hızlı işlemlere; elverişli bir yapıya sahip olması önemli bir avantaj.Eğer bütün gün çalışabilir ve hızlı bir makine istiyorsanız iPad Pro sadece tablet görevini görmez artı olarak lap top kalitesini de sizlere verir. Bu yeni çıkan bir iPad modeli değildir, dizüstü bilgisayar yerini alabilecek kalitede yapısı vardır ve gerçek bir çalışma bilgisayarı ortamı sağlar, tam anlamıyla profesyonel bir makinedir. Bu tablet 700 grlık çok da ağır olmayan ve ince yapıya sahip 6.9mm özellikleriyle tam anlamıyla kullanıcı dostudur.

Daha da önemlisi, tablet mükemmel dengeli – bu sadece okuma veya yatakta bir film izlemek için kullanıldığında bile, herhangi bir şekilde ağır gelmiyor. Cihaz 5,9 milyon piksele sahip, mükemmel ve parlak bir ekranı var. Taşınabilir aygıtta gördüğüm her şeyden daha keskin ekrana sahip. Herhangi bir iOS cihaz dan daha yüksek çözünürlüklü ekranı bulunmaktadır. Apple’ın 799 $ iPad Pro, laptopların sonunu getirebilir. Belki de daha önemlisi, tatil videolarınızı düzenlemek için daha iyi bir program bulamazsınız. Apple’ın kendi iMovie uygulamasını iPad Pro üzerinde alabilir ne kadar iyi olduğunu kendiniz keşfedin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir