İçeriğe geç
Anasayfa » Yaşam » Zamanın Geçmediği Anlar

Zamanın Geçmediği Anlar

Zamanın Geçmediği Anlar-Futbol izlemek

Zamanın Geçmediği Anlar yazımızda herkesin başına gelmiş, zamanın hiç akmadığı, beklerken düşüncelere ve sıkıntılı durumlarla başa çıktığımız anları yazdık.

Zamanın Geçmediği Anlar-Ders ve öğretmen

Zamanın Geçmediği Anlar-10 Sıkıntılı Anımız

Maç

Maç izlerken kendi takımımızın önde olduğu ve tur atlayacağımız zaman maçın kritik duruma geldiği zamanlar bir türlü maç bitmiyormuş gibi gelir. O son dakikalar hele bize sonsuz bir zaman gibi gelir. Hakemin bitiş düdüğü ile derin bir oh çekeriz.

Ders

Sıkıcı ders bize hiç bitmeyecekmiş gibi gelir. Hele ki en nefret ettiğimiz ders ise o saat bize bir yılmış gibi gelir. Tüm yaşam enerjimizi alır götürür. Sürekli olarak kafamız ve gözlerimiz dakikaların biran önce geçmesi ve dersin bitmesi yönündedir. Dersten çıktığımızda ise tüm enerjimiz yavaştan geri gelmeye başlar.

Otobüs Beklemek

Otobüs beklerken geç gelen otobüs bizi orada perişan eder. Telefondan baktığımızda saati dolmuştur fakat kendisi ortalarda yoktur. Bu durum bizi deli eder ve otobüs gelene kadar zaman hiç geçmez.

Bayram Ziyaretleri

Bayram ziyaretlerin de ise muhabbet bittiyse o dakikadan sonra zaman geçmez. Herkes telefonlarıyla meşgul olmaya başlar ve bayram ziyaretinin son bulmasını bekler.

Ameliyat Beklemek

Ameliyat da olan hastayı beklerken o dakikalar hiç geçmez. Sağlık olunca işin ucunda ve sevdiğimiz kişilerin sağlığından endişeli olduğumuz için ameliyat odasının yanında beklerken sabırsız bir şekilde dakikaların geçmediği hissi üzerimizde oluşur.

Patrondan Fırça Yemek

İş toplantılarında patronunuzun sizleri fırçaladığı ve her şeyinize bir kusur bulduğu anlar da vakit yavaş akar ve hiç bitmeyecekmiş gibi bir his alırsınız. Olumsuz eleştiriler sizin üzerinizde ise o gün sizin için kötü biter.

Alışveriş Yapmak

Eğer erkek iseniz ve eşiniz veya anneniz ile alışverişe çıktıysanız onları beklemek adeta uzun bir bekleyiş anlamına gelir. Bütün gün alış veriş yaparlar ve siz onları beklemek zorunda kalırsınız. Beğenilmeyen giysiler girilen mağazalar tüm gün size hiç geçmeyecek bir günmüş gibi gelir.

Arkadaşı Beklemek

Bir yerlere gitmek için arkadaşlarınızla toplanmaya karar verdiniz. Hepiniz toplandınız fakat bir arkadaşınız gelmekte geç kaldı. Onu beklerken de zaman geçmek bilmez.

Sözlüyü Beklemek

İlk okuldayken numara sırasına göre yapılan sözlülerde dakikalar çok yavaş ilerlerdi. Bize sıranın gelmesi adeta ölüm bekleyişi gibiydi. Hele ki bize sıra gelmeden ders zili çalarsa bizden mutlusu olmazdı.

Trafik

İşten eve giderken otobüs içinde ve sıkışık bir şekilde eve gitmeyi dört gözle beklediğiniz zamanlarda dakikalar çok yavaş ilerler. Üzerine de İstanbul trafiği var ise zamanın geçmediği sizi bunaltır.

Zamanın Geçmediği Anlar-Otobüs

Zamanın Geçmediği Anlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir