Anasayfa » Yüz Germe Bitkisel Çözüm

Yüz Germe Bitkisel Çözüm

Yüz Estetik Cerrahisi-Göz Kapağı

Yüz Germe Bitkisel Çözüm yazımızda evde hazırlayacağınız bitkisel karışım ile yüz gerdirme ve karışımdan önce yapılacak masaj ile kan akışının hızlandırılmasını yazdık.

Yüz Germe Bitkisel

Yüz Germe Bitkisel Çözüm

Yüz germe estetiği olmadan evde kendi başınıza uygulayabileceğiniz maske ile gerilmiş bir cilde sahip olabilirsiniz. Yapacağınız maske cildinizi toparlar, kırışıklıklarınızı azaltır. Yapacağınız yüz germe maskesini gün aşırı kullanın. Tek sefer kullanma yetmeyecektir. İşin püf noktası sürekli kullanımdadır. Yüz germe maskesi ile açılan gözenekleriniz yavaş yavaş kapanır ve içlerine yağların girmesini engeller. Sivilcelerin oluşmasını da engeller. Cildi toparlar.

Malzemeler

  • 1 adet patates
  • 1 çay bardağı kadar süzme doğal yoğurt

Maske Hazırlanışı

Yapacağınız yüz germe maskesi her cilde uygundur. Yağlı, kuru, hassas her cilde uygundur. 15 dakika kadar cildinizde tutun ve ardından yıkayın. Maskeyi hazırlamaya gelirsek, ilk önce patatesleri haşlayın. Bir kasenin içinde bu haşlamış olduğunuz patatesleri ezin. Patateslerin püre haline getirene kadar kaşık yardımıyla ezin. İçerisine 1 çay bardağı kadar süzme yoğurdunuzu ekleyin. Yoğurdu patatesin büyüklüğüne göre arttırabilirsiniz. Patates ezmesini ve süzme yoğurdu krem kıvamına gelene kadar karıştırın. Haftada 2 kere kullanmanız önerilir. 45 yaşın üzerindeki kişiler 2 günde 1 yapabilirler.

Yüz Germe Bitkisel
Roll masaj aleti

Uygulanışı

Doğal yüz germe maskesini yüzünüze uygulamadan önce yüzünüze yüz masaj aleti tik ağacından yapılan roll aletini uygulayın. Bu alet yüzünüzün kan akışını hareketlendirecektir. Kan dolaşım hızı yüzünüzün gençleşmesini sağlayacaktır. Rollu uygularken yüzünüzde hiç bir şey olmasın. Temiz bir cilde bu masaj aletini uygulamanız yüzünüze iyi gelecektir. Kas çalışması yaparmış gibi roll masaj aleti yüzünüzdeki kasları hareketlendirecektir. Sürekli yapılmada yüzünüzün canlandığını göreceksiniz. Yapmış olduğunuz maskeyi yüzünüzün kan dolaşım hızını arttırdıktan sonra kullandığınızda daha iyi etki gösterecektir. Yüz germe maskesini yüzünüzün göz altı hariç her yerine bolca sürün. Kalan karışımı bir kavanoza koyup dolaba koyabilir ihtiyacınız olduğunda kullanabilirsiniz. Bozulma gibi bir derdiniz olmaz.

Yüz Germe Bitkisel Çözüm.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir