İçeriğe geç
Anasayfa » Yaratıcı Dijital Eğitim Platformu Preply İle Tanışın!

Yaratıcı Dijital Eğitim Platformu Preply İle Tanışın!

Yaratıcı Dijital Eğitim Platformu Preply

Yaratıcı Dijital Eğitim Platformu Preply İle Tanışın! yazımızda özellikle yabancı dili özel eğitmenler eşliğinde ev ortamında öğrenmek isteyen kişilerin başvurabileceği Preply özel eğitim platformunu yazdık.

Yaratıcı Dijital Eğitim Platformu Preply

Preply, çeşitli kategorilerde (yabancı diller, bilim dalları, hobiler ) çevrim içi ve yerel eğitmenlere ulaşmayı sağlayan uluslararası özel eğitim platformudur. Ve şu anda 47 bin özel eğitmen ile 100 bin öğrenciye hizmet sunuyor. 40 farklı konuda her ay 30 bin saat ders yapılmaktadır. Preply, Amerika Birleşik Devletleri ve BDT pazarında faaliyet gösteren genç bir şirket. Şu ana kadar Forbes, The Wall Street Journal, AIN, Kiev Post gibi daha pek çok yayın kuruluşunda yer almayı başardı. Preply gelişmesini hızla sürdürmektedir. Sanılanın aksine bütçenizi çok zorlamadan özel ders alıp yeteneklerinizi geliştirmek bu harika platform sayesinde mümkündür.

Yaratıcı Dijital Eğitim Platformu Preply

Preply Kullanmanın Avantajları

Preply, günlük yaşamın temposundan kursa gitmek için zaman bulamayanların, derse gitmek için trafikte boğuşmak istemeyenlerin en büyük çözümüdür. Yabancı dilleri çeşitli ülke, yaş ve profesyonellikte ki binlerce farklı eğitmenden öğrenmek isteyenler ise binlerce seçenek arasından seçimini yapabilmektedir.

Birçok değişkene bağlı olmakla birlikte, isteğinize göre otomatik olarak sıralanan eğitmenlerden; taleplerinizi karşılayan ve bütçenize uygun olan eğitmeni seçip, skype ile yapacağınız online dersler alabilmektesiniz. Size en yakın şehirden de eğitmen seçebilmektesiniz.

Yaratıcı Dijital Eğitim Platformu Preply

Preply Çalışma Sistemi

Preply dijital eğitim platformunda sizin belirlediğiniz kriterlerinize göre, sıralanan eğitmenlerle ücretsiz olarak iletişime geçebiliyorsunuz. Ve eğitmenin tam olarak amaçlarınızı karşılayacağına emin olduktan sonra kartınızla ödemeyi yapıyorsunuz. Ödeme sonrasında eğitmen ile karşılıklı iletişim bilgileriniz paylaşılıyor. Eğitmenle dersi planlayıp skype üzerinden online olarak dersinizi yapıyorsunuz. Ardından eğitmeni puanlayabiliyor ve eğitmen hakkında yorum yazabiliyorsunuz.

Ayrıca, Preply kullanıcı memnuniyetini garanti etmektedir. %100 memnuniyet garantisi ile yabancı dil öğrenenebileceksiniz. Eğitmeniniz ile ilgili herhangi bir sorun yaşamanız durumunda ücret iadesi talep edebiliyor veya başka bir öğretmenle yeniden ders planlayabiliyorsunuz. Öğretmenden memnun kalırsanız daha sonra ders paketleri satın alarak daha uygun fiyata ders planlayabilirsiniz. Sitenin başka bir özelliği ise; henüz kriterlerinize uygun bir eğitmen bulamadıysanız, konunuz ile ilgili ders talebi açıp gelen teklifleri değerlendirip size uyan eğitmeni tercih edebilirsiniz.

Siz de ilginiz olan yabancı dil kurslarına vakit ayıramıyorsanız; Preply, ilgilendiğiniz yabancı dili daha hızlı öğrenmeniz için imkan sunmaktadır. Seçtiğiniz dersi sevdiyseniz 5, 10, 20 ve 40 saatlik paketlerden herhangi birini seçip eğitim almaya devam edebilirsiniz. Preply üzerinden ders alıp yorum yazan kullanıcılarında yorumlarını okuyarak kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Yabancı diline güvenenler ise Preply üzerinden öğretmenlik başvurusu yapabilmektedir.

Preply’deki Yabancı Diller

 • İngilizce
 • Fransızca
 • Almanca
 • İspanyolca
 • Rusça
 • Çince
 • Portekizce
 • Arapça
 • İtalyanca
 • Japonca
 • Lehçe
 • Ukraynaca

Yaratıcı Dijital Eğitim Platformu Preply İle Tanışın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir