Anasayfa » Yaşam » Yağmur Ün Söz Dizisi Oyuncusu

Yağmur Ün Söz Dizisi Oyuncusu

Yağmur Ün Söz

Yağmur Ün Söz Dizisi Oyuncusu yazımızda Söz dizisinin ünlü oyuncularından Su karakterini canlandıran Yağmur ile oyunculuk ve hayatı hakkında yazdık.

Yağmur Ün

Yağmur Ün’ün tanınması, Alemin Kıralı dizisinde AHSEN rolünü canlandırması ile başlamıştır. Ardından Söz dizisinde “Su” karakterini canlandıran Yağmur Ün, başarılı bir oyunculuk sergilemektedir. 4 Kasım 1995 doğumlu olan oyuncu, genç yaşta ünlü olmayı başarmıştır. Bilgisayar Programcılığını bitirmiştir. Söz dizisi projesinin kendine gelmesini tesadüfler zinciri olarak yorumlamaktadır. Söz dizisinde oyuncu olmadan önce de Söz’ü izlemeyi seven Yağmur, oyunculuk teklifi gelince hemen kabul etmiş.

Söz dizisinde bulunan oyuncularla oynamaktan çok mutlu olduğunu belirtiyor. Su karakterinin de kendisine verilmesi çok mutlu etmiş kendisini, işini severek yaptığını da belirtiyor. Su karakterinin asker Feyzullah’a aşık olduğunu ve buna göre oyunculuk yaptığını belirtiyor. Sözün reytinglerde 1 numara olması ve uzun süreçli olması nedeniyle Yağmur’un da dizide devam ettiği sürece başarısına devam edeceği gözlenmektedir.

Yağmur Ün Oyuncu

Yağmur Ün’ün Diğer Projeleri

Yağmur Ün, Söz dizisi dışında bu yıl Keloğlan sinema filminde yer almıştır. Keloğlan filminde fantastik bir çekim yapılmıştır. Bugüne kadar yapılan Keloğlan filmlerinden farklı tarzda yapılmıştır. Arka Sokaklar dizisinde Hande karakterinin seslendirmesini de yapmaktadır. Küçük yaştan itibaren oyunculuk ve dublaj işleri yapmaya devam etmektedir. Kendisi ile ilk yapılan röportajda oyunculuk yapmasının gelen tekliflere göre şekil alacağını belirtmişti ve bu meslekte ilerlemeyi seçmiştir. Genç yaşta bu kadar işte yer almak Yağmur için yeterli gelmemekte ve bir yaşam tarzı haline gelmektedir.

Oyunculuk yapmaya artık bir iş gözüyle bakmayan Yağmur, yaşam tarzı olarak görmektedir. Küçük yaştan itibaren sektörün içinde olduğu için büyük tecrübeler kazanması ona büyük katkı sağlamıştır. Sürekli olarak yeni bir şey yapmanın düşüncesi ile asla oldu bitti dememektedir. Kendisini geliştirerek daha iyi yerlere gelmeyi istiyor.

Yağmur Ün Oyuncu

Doğuştan Oyuncu Olmak

İlk işi 40 günlükken olan Yağmur, daha sonra 5 yaşında Cem Yılmaz ile Telsim reklamında oynamıştır. Yağmur’un hayallerinde ve düşüncelerinde hiçbir zaman oyuncu olmak yer almamıştır. Fakat doğdu zamandan itibaren sürekli olarak bu sektörde bir şekilde yer almıştır. Artık hayatının bir parçası olan oyunculuktan başka bir meslek yapmak istemiyor. Bilgisayar programla bitiren Yağmur yapmış olduğu oyunculuğu okumuş olduğu bölüme benzetmektedir. İkisinde de baştan yapılan işler olması birbirine benzemesini sağlamıştır. Birinde program yazma birinde karakter canlandırma işlemi yapılmaktadır.

Aile ile Olan Yakınlığı

İstanbul Kuzguncuk‘ta ailesiyle birlikte yaşayan Yağmur aile sevgisini bolca tatmıştır. Dedesinin tüm amcalarına ve babasına bir yerde evler yaptırması ve ortak bahçelerinin olması sürekli olarak kuzenleriyle birlikte büyümesini sağlamıştır. Güncel yaşamında daha çok eski yerleri gezmeyi sevmektedir.

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir