Çocuk GelişimiHaberYaşam

Yabani Hayatı Anlatan Genç YouTuber

Yabani Hayatı Anlatan Genç YouTuber yazımızda Aiden adında genç bir vahşi hayat seven çocuğun bilgilerini sergilediği ve güzel bir sunum ile video hazırlayıp nasıl popüler hale geldiğini yazdık.

Yabani Hayatı Anlatan Genç Zooloğun Keşfedilme Serüveni

Amerika‘nın Florida Eyaletinde yaşayan Aiden Miramar genç yaşta yabani hayata merakıyla öğrendiklerini diğer herkesle paylaşarak büyük bir kitlenin sahibi oldu. Ablası Britney Cooke’ın Twitter hesabından kardeşi Aiden’in yabani hayatı anlattığı videosunu paylaşmasıyla Florida’da ki insanların dikkatini çekmeyi başardı. Ağaçlar hakkında ve hayvanlar hakkında bilgilendirme yapması genç zooloji meraklısını bir anda popüler hala getirdi. Aiden, bitkiler ve hayvanlar hakkındaki uzmanlıklarını videolarda göstermeyi çok iyi biliyor. Popüler olmasını sağlayan videosunda bir ağacı keşfeder ve ayrıntılarını anlatmaya başlar. Daha sonra ağacın üzerinde bulunan farklı karıncaların özelliklerini anlatır. Asya uzun boynuzlu böcek popülasyonunu anlatarak konuşmasına devam eder. Bir ağacın nasıl yaşının bulunacağına dair bilgileri vererek anlatımını sürdürür. Güzel anlatımı onun herkes tarafından ilgiyle izlenmesini sağlamıştır.

Yabani Hayatı Anlatan Genç Aiden Miramar
Aiden Miramar

2 Dakikalık Video’nun Etkisi

Yapmış olduğu 2 dakikalık videoda tüm bilgisini konuşturuyor ve eğlenceli yapısıyla onu izleyenleri kendine bağlamayı biliyor. Ablası Britney Cooke’ın Twitter hesabında Aiden için bir sürü olumlu yorum yapan kişi oldu ve bu yorumlarda onu YouTube kanalı açmasına teşvik etti. Birçok kişi Aiden’in öğrettikleri için ona teşekkür etti. Aiden’i izleyen ve videosuna yorum yapan birçok kişi onun kendi televizyon programını yapmasını istiyor. Büyüyene kadar YouTube kanalıyla idare edecek gibi gözüküyor. Genç Zoolog bu bilgi ve isteğiyle iyi bir belgeselci olabilecektir.

Yabani Hayatı Anlatan Aiden
Aiden The Zoologist

Aiden’in YouTube Kanalının Büyümesi

Doğal bir şekilde öğrettikleri için herkes Aiden’e teşekkür ediyor. YouTube video kanalının şimdiden çok fazla takipçisi oldu ve ilerlemeye büyük bir hızla devam edecek gibi gözüküyor. Aiden’i takip eden kişiler ne zaman doğa kanalını sunacağını merak ediyorlar. Yakın zamanda oluşturduğu YouTube kanalında 25000 takipçisi bulunuyor. Bu sayının gün geçtikçe artacağı görülmektedir. Bir Discovery Channel belgesel serisi olmasa da YouTube’da doğa ve vahşi yaşam belgeseli çekmeye başlayacağını söylüyor.

YouTube Kanalı: Aiden The Zoologist

Yabani Hayatı Anlatan Genç YouTuber.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir