İçeriğe geç
Anasayfa » Yaşam » Ünlü Olmaktan Nefret Ettiklerini Söyleyen Dünyaca Ünlü Kişiler

Ünlü Olmaktan Nefret Ettiklerini Söyleyen Dünyaca Ünlü Kişiler

Ünlü Olmaktan Nefret Ettiklerini Söyleyen George Clooney

Ünlü Olmaktan Nefret Ettiklerini Söyleyen Dünyaca Ünlü Kişiler

Ünlü Olmaktan Nefret Ettiklerini Söyleyen George Clooney
George Clooney

Ünlü Olmaktan Nefret Eden 19 Ünlü

Her ünlü kişi farklı nedenlerle sektöre girer ve bazıları şöhreti bulduktan sonra bunun kendilerine göre olmadığını öğrenir. İşte ünlü olmaktan hoşlanmadıklarını söyleyen birkaç ünlü.

1.George Clooney

George Clooney’nin çok ünlü bir kişi olduğu tartışılabilir. Yine de Omega Lifetime dergisine hayran olmadığını söyledi ve “Şöhret çok tehlikeli olabilir çünkü onun bu kısmından keyif almaya başlayabilirsiniz… Ve bu, yaşamak için yaptığım işin iyi yanı değil. iyi yanı film yapmak. Dikkatli olmazsan, nahoş yanı şöhret kısmı.”

2.Robert Pattinson

Alacakaranlık serisinin zirvesindeyken Robert, paparazziler yüzünden markete gidemediğini söyledi. İspanyol GQ’ya, “İnsanlar ne kadar yalnız olduğunuzu anlamıyorlar. Her durumda, kendimi şanslı hissediyorum çünkü başarı bana çok genç yaşta ulaşmadı, en azından daha önce bir hayatım olma fırsatım oldu.”

3.Billie Eilish

2019’da 3voor12 Extra’ya şunları söyledi : “Bunu mutlaka olumsuz anlamda söylemiyorum, ancak gençlik yıllarımı kaybettim çünkü bunların hepsi 13 yaşındayken başladı. Eğitim yok, bırak gideyim diye bir şey yok. bana nasıl ünlü olunacağını öğretecek bir okula.”

Selena Gomez Çocukluğundan Beri Yaptığı İşler
Selena Gomez

4.Selena Gomez

Gomez ünlü olmaktan nefret ettiğini söylemese de dezavantajından bahsetti ve 2020’de Röportaj Dergisi’ne yaptığı her şeyin bir tepkiye neden olduğunu söyledi ve “Üzücü olan şu ki, bunun olmadığı bir zamanı hatırlamıyorum” dedi. Beni ayakta tutan şey, eninde sonunda başka biri olacağını bilmem – ve bunu olumsuz anlamda söylemiyorum.” Şöhretinin kendisi için önemli olan şeyler hakkında konuşmasına hala izin verdiğini ekleyerek, “Bir platforma sahip olmamın büyük bir kısmı insanlara yardım etmek. Bu yüzden bence büyüklük konusunda sorun yok. Yani, Bununla gerçekten iyi değilim – ama buna değer olduğu için iyi olduğumu söyleyeceğim.”

5.Megan Fox

2013’te Esquire dergisine şöhretin olumsuz tarafları hakkında konuşarak, “İnsanların anlayacağını sanmıyorum. Hepsi, büyük bir evde yaşadığınız veya bir Bentley kullandığınız için çenemizi kapatıp şikayet etmeyi bırakmamız gerektiğini düşünüyorlar. Yani hayatın o kadar harika olmalı ki, insanların anlamadığı şey şu ki, lisedeki en kötü tecrüben ne olursa olsun, lisede o on çocuk tarafından zorbalığa uğradığın zaman, şöhret budur, ama küresel ölçekte, milyonlarca insan tarafından sürekli olarak zorbalığa uğradığınız yer.”

6.Harrison Ford

Ford, 2010’da WENN’e ünlü olmanın iyi bir tarafı olmadığını söyledi ve şöyle devam etti: “Her zaman ‘Başarılı olursam fırsatlarım olur’ diye düşünüyorsunuz. Şöhretin bedelinin tamamen mahremiyet kaybı olacağını asla tahmin edemezsin. Bu hesaplanamaz. Bu kimse için ne büyük bir yük. Beklenmedik bir şeydi ve bundan hiç zevk almadım. İstediğiniz masayı bir restoranda alabilirsiniz. Doktor randevuları. Ama bunun değeri ne? Hiçbir şey.”

7.Brad Pitt

2009’da Newsweek’e şunları söyledi : “Kaydolmadığımız her şey… İçine çekildiğiniz başka bir varlık var. Gidip mallarınızı satmanız gerekiyor… Bir şekilde filminizi desteklemiyorsunuz. Eğer bir şova çıkıp özel hayatından bahsetmezsen, bunu neden yaptığımla hiçbir ilgisi yok.”

8.Vanessa Hudgens

2007’de Avustralya’daki Daily Telegraph’a, “Ünlü olmak istemedim… Bence şöhret, böylesine başarılı bir işteyken ortaya çıkan bir şeydir.” Devam ederek, “Herkes senin işine girmeye çalışıyor. İnsanların sürekli bana bakmasından hoşlanmıyorum ve insanların beni takip etmesini istemiyorum” diyor.

9.Zack Galifianakis

Birdman için düzenlediği basın toplantısında Zach Galifianakis, oyunculukla gelen şöhreti ne kadar sevmediğini söyledi. ”Ünlü olmak…aptalca. ilgilenmiyorum. Aktör olmayı seviyorum ve hepsi bu… Sadece dürüst oluyorum. İşimi yapıp eve gidip Lifetime falan izlemeyi tercih ederim.”

10.Jennifer Lawrence

2013’te Vogue’a şunları söyledi : “Ünlü olma konusunda iyi değilim. Bu kadar basit. Ben sadece normal bir kızım ve bir insanım ve bunun böyle olduğunu hissedecek kadar uzun süredir bulunmadım. Yeni normalim. Onunla huzur bulamayacağım.”

11.Gigi Hadid

Manken, şöhretin arkadaşlarını kaybetmesine neden olduğunu söylüyor ve 2017’de Harper’s Bazaar’a, “Birçok arkadaşımı kaybettim çünkü kısa bir süreliğine meşgul olacağım ve onlar bana ulaşmıyorlar, ama eğer ben uzanmayın, o zaman değişmiş gibiyim. Sahip olduğum [arkadaşlar] ile aram iyi.”

12.FKA Twigs

Sanatçılar 2016’da Business Standard’a “Halkın gözü önünde olmak çok garip. İnsanlar sizi utandırmak istiyor. Bu bir yeteneğin kutlanması değil” dedi. Daha sonra Apple Music 1’den Zane Lowe’a, “Bence bu kesinlikle gençken olduğu gibi zor ve çok çabuk dikkat çekiyorsun, özgür olmak zor.”

13.Kristen Stewart

2015’te Harpers Bazaar’a “Şöhret dünyadaki en kötü şey. Özellikle anlamsızsa. İnsanlar ‘ünlü olmak istiyorum’ dediğinde – neden? Hiçbir şey yapmıyor musun? “

14.Shailene Woodley

2019’da AP’ye, beş yaşında oyunculuğa başladığından beri ‘ünlü’ kelimesiyle mücadele ettiğini söyledi ve devam etti, “‘Şöhret’ kelimesi benim için zordu çünkü ben ve herkes arasında bir ayrılık varmış gibi hissettim. Başka, ve tek başına bu kelimenin çok damgalanmış olduğunu hissediyorum ve onunla ilişkili o kadar çok çağrışım var ki, uzun bir süre onu kabul etmeyi bile reddettim.”

15.Julie Roberts

Mega ünlü aktris, 1991 yılında Entertainment Weekly’ye kendisi hakkında söylenen yalanları temizlemeye zorladığını söyleyerek söylentilerin sinir bozucu olabileceğini söyleyerek, “İşte bu yüzden çok saçma ve sinir bozucu. Neden asla olmayan bir şeyi açıklamam gerekiyor ki? Ama buna mecburum çünkü ülkedeki her gazete benim uyuşturucu bağımlısı olduğumu yazıyor.”

16.Lady Gaga

Ayrıca 2020’de İnsanlara şunları söyledi : “Sabahları uyanırdım ve ‘Lady Gaga’ olduğumu fark ederdim ve sonra çok depresyona girip üzgündüm ve kendim olmak istemedim. Kariyerimin hayatıma kattığı şeyler ve hayatımın temposu.”

17.Ünlü Olmaktan Nefret Eden Amanda Seyfried

The Today Show’a ünlü olmanın baskı ve artan kaygıyı beraberinde getirdiğini belirterek, “Yaşam ya da ölüm gibi geliyor” diyerek devam ederek, “Vücudunuz sadece savaş ya da uçuşa giriyor. Endorfin patlaması ve sonrasında meydana gelen çöplük. Panik atak çok olağanüstü. Sadece çok rahatlamış hissediyorsun ve vücudun bir şekilde toparlandı. Çok tuhaf çünkü fizyolojik, ama kafanda başlıyor.”

18.Daniel Radcliffe

2019’da The Off Camera Show’da Sam Jones’a, çocukken ün kazanma deneyiminin her zaman harika olmadığını söyleyerek, “Çocukken, berbat olan şey ve yapan şey, bilirsiniz, yoluna girdi orada gerçekten tatsızdı ve yuhalanmak gerçekten tatsızdı. Eğer bir etkinliğe gidiyorsanız ve profesyonel imza avcıları. Bunu yapabilen bazı insanlar var ve onlar bunu tamam bir şekilde yapıyorlar ve onlar d- değil — bu konuda ve onlar iyiler, ama aynı zamanda bir çocuğa yuhalayıp bağıracak insanlar da var,” Devam ederek, “İnsanların size ve sizin hakkınızda yuhalayıp bağırdığını duyarsanız, bu , çocukken berbattı. Bunun çok cesaret kırıcı olduğunu hatırlıyorum.”

Instagram En Zenginleri 2019 Kylie Jenner
Kylie Jenner

19.Kylie Jenner

Ünlü olmanın endişesine neden olduğunu söyleyen realite yıldızı, 2015’te Röportaj dergisine verdiği demeçte, “Her sabah en büyük endişeyle uyanıyorum. Neden bilmiyorum. Bir sorunum var” diye paylaşmıştı. “Her sabah yedi ya da sekiz gibi uyanırım çünkü hakkımda kötü bir hikaye olduğunu düşünüyorum ve kontrol etmem gerekiyor. En büyük korkum uyanıp internette benim hakkımda kötü bir şey bulmak.”

Ünlü Olmaktan Nefret Ettiklerini Söyleyen Dünyaca Ünlü Kişiler-Kaynak: buzzfeed.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir