Anasayfa » Haber » UFC Başkanı Dana White, Elon Musk ve Mark Zuckerberg’in Dövüş Konusunda Son Derece Ciddi Olduğunu Söyledi

UFC Başkanı Dana White, Elon Musk ve Mark Zuckerberg’in Dövüş Konusunda Son Derece Ciddi Olduğunu Söyledi

UFC Başkanı Dana White

UFC Başkanı Dana White, Elon Musk ve Mark Zuckerberg’in Dövüş Konusunda Son Derece Ciddi Olduğunu Söyledi

UFC Başkanı Dana White, Elon Musk ve Mark Zuckerberg’in Dövüş Konusunda Son Derece Ciddi Olduğunu Söyledi

  • Elon Musk ve Mark Zuckerberg arasındaki çevrimiçi bir değiş tokuş, aslında fiziksel bir yüzleşmeye yol açabilir.
  • UFC başkanı Dana White, her iki adamla da konuştuğunu ve kavga konusunda “son derece ciddi” olduklarını söyledi.
  • Gerçekte gerçekleşip gerçekleşmeyeceği havada, ancak izleme başına ödeme olasılığı çok büyük olacaktır.

Meta‘nın planladığı Twitter rakibi hakkında gece geç saatlerde bazı dikenler olarak başlayan şey, şimdi olası bir Ultimate Fighting Championship etkinliğine dönüştü.

UFC başkanı Dana White, TMZ’ye “Muhtemelen dün gece her ikisiyle de telefonda bir buçuk saat geçirdi,” dedi. “İki adam da bu konuda kesinlikle çok ciddi.”

Dövüş konuşması, Musk’ın jiu jitsu uygulayan Zuckerberg’e karşı “kafes maçına hazır” olduğunu söylediği Salı günü resmen başladı. Zuckerberg daha sonra kendi platformuna geçerek Musk’tan dövüş için “bana konum göndermesini” istedi.

White, maça dahil olmaya çalışan ilk üçüncü taraf gözlemci olmasa da, UFC milyarderler savaşı için doğal bir ev sahibi gibi görünüyor.

Perşembe akşamı Musk, UFC’nin uzmanlaştığı türden MMA tarzı bir etkinlik olasılığını gündeme getirdi.

White, TMZ’ye, Musk’ın “ciddi olup olmadığını” soran ilk teknoloji devlerinin Zuckerberg olduğunu söyledi. White, soruyu “son derece ciddi” olduğunu söyleyen Musk’a ilettiğini iddia ediyor.

Tarafsız bir destekçi rolünü oynayan White, Zuckerberg’in iyi bilinen eğitim alayına ve Musk’ın ona “insanlar benim hakkımda böyle düşünmeyebilir ama ben çok şey yaşadım” demesine atıfta bulunarak,  her iki adamın da mücadele edeceğini söyledi. Güney Afrika’da büyüyen kavgalar.”

Spor kitapları tarafından bir avuç varsayımsal bahis çizgisi yayınlandı ve kavga bir şanssızlık olarak kabul edildi.

Ancak gerçek kazanan White olacaktı: “Bu, dünya tarihindeki gelmiş geçmiş en büyük dövüş olacak,” dedi TMZ’ye. “Tüm izleme başına ödeme rekorlarını kırar.”

White, dövüşün izleme başına ödemede izlenmesinin yaklaşık 100 dolara mal olacağını ve hayır kurumları için “yüz milyonlarca dolar” toplayacağını söyledi.

Kaynak: businessinsider

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir