İçeriğe geç
Anasayfa » Haber » Uefa Ülke Sıralaması Aralık 2021 Açıklandı

Uefa Ülke Sıralaması Aralık 2021 Açıklandı

Haziran Ayında Yaşanmış Tarihi Olaylar-Uefa Futbol

Uefa Ülke Sıralaması Aralık 2021 Açıklandı yazımızda kassiesa.net verilerine göre, ülke takımlarının aldığı son 5 yıllık puanlarla oluşturulan Uefa ülke sıralamasını yazdık.

Uefa Ülke Sıralaması Aralık 2021

#Ülke17/1818/1919/2020/2121/22ToplamTakım
1England20.07122.64218.57124.35714.14299.7837/ 7
2Spain19.71419.57118.92819.50012.14289.8557/ 7
3Italy17.33312.64214.92816.28511.71472.9026/ 7
4Germany9.85715.21418.71415.21411.78570.7845/ 7
5France11.50010.58311.6667.91614.08355.7486/ 6
6Portugal9.66610.90010.3009.6009.58350.0494/ 6
7Netherlands2.9008.6009.4009.20014.20044.3005/ 5
8Austria9.7506.2005.8006.7009.40037.8503/ 5
9Russia12.6007.5834.6664.3335.10034.2822/ 5
10Scotland4.0006.7509.7508.5005.10034.1002/ 5
11Serbia6.3756.0006.0005.5008.00031.8752/ 4
12Ukraine8.0005.6007.2006.8004.20031.8005
13Belgium2.6007.8007.6006.0006.60030.6001/ 5
14Switzerland6.5003.9006.4005.1257.75029.6751/ 4
15Turkey6.8005.5005.0003.1006.50026.9002/ 5
16Greece5.1005.1004.9005.1006.50026.7002/ 4
17Croatia5.1255.7504.3755.9005.50026.6501/ 4
18Denmark5.2504.8755.1254.1257.20026.5753/ 5
19Czech Republic5.5006.5002.5006.6005.30026.4002/ 5
20Cyprus7.0006.1255.1254.0004.12526.3754
21Norway4.0005.3753.7506.5005.37525.0001/ 4
22Israel5.6252.6252.3757.0006.50024.1251/ 4
23Sweden5.3754.1255.7502.5005.12522.8754
24Bulgaria4.0004.0004.1254.0003.37519.5004
25Romania2.9002.3755.8753.7502.25017.1504
26Azerbaijan4.3752.3753.3752.5004.37517.0001/ 4
27Hungary1.6253.2504.5004.2502.75016.3754
28Poland2.8752.2502.1254.0004.62515.8754
29Kazakhstan4.2504.2503.3751.0002.87515.7504
30Slovakia1.8755.1253.0001.5004.12515.6254
31Slovenia4.6253.1252.0002.2503.00015.0004
32Belarus3.2505.0002.5001.5000.25012.5004
33Moldova2.7501.1250.7501.3754.75010.7501/ 4
34Lithuania2.3752.6251.6251.6251.75010.0004
35Bosnia-Herzegovina1.3752.0001.5002.6251.6259.1254
36Finland1.2500.8751.6251.3753.7508.8754
37Luxembourg0.8752.6253.0001.0001.2508.7504
38Latvia0.7501.6252.2501.3752.6258.6254
39Kosovo0.0002.5001.5001.8332.3338.1663
40Ireland1.1251.0001.2501.8752.8758.1254
41Armenia0.6251.5002.7501.3751.8758.1254
42Northern Ireland0.7500.5002.3752.8331.6258.0834
43Albania2.6251.0000.7502.0001.6258.0004
44Faroe Islands0.7501.1251.1252.7501.5007.2503
45Estonia0.6250.5000.8751.3753.6667.0413
46Malta1.3751.5000.7501.5001.8757.0004
47Georgia0.1251.6252.2501.7501.2507.0004
48North Macedonia3.1251.0000.5001.7500.6257.0004
49Liechtenstein2.0001.5002.5000.5000.0006.5001
50Wales0.5001.0001.0001.5001.5005.5004
51Gibraltar0.5001.0001.0001.6661.2505.4164
52Iceland1.1251.5000.6250.6251.5005.3754
53Montenegro1.1250.3751.0001.6250.7504.8754
54Andorra0.1660.8331.5000.6661.5004.6653
55San Marino0.1660.5000.0000.5000.1661.3323

Uefa Ülke Sıralaması Aralık 2021 Açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir