Anasayfa » Haber » Uefa Kulüp Sıralaması Kasım 2022 Açıklandı

Uefa Kulüp Sıralaması Kasım 2022 Açıklandı

Uefa Takım Sıralaması 8 Ekim 2016

Uefa Kulüp Sıralaması Kasım 2022 Açıklandı yazımızda kassiesa.net verilerine göre, 5 yıllık ülke sıralamasının en az %20’si ile son 5 yılda UEFA kulüp puanlarına göre belirlenen UEFA 5 yıllık kulüp sıralamasını yazdık.

Uefa Kulüp Sıralaması Kasım 2022 Tablosu

#KulüpÜlke18/1919/2020/2121/2222/23Toplam
1Manchester CityEng25.0025.0035.0027.0019.00131.00020.628
2Bayern MünchenGer20.0036.0027.0026.0021.00130.00015.821
3LiverpoolEng29.0018.0024.0033.0019.00123.00020.628
ChelseaEng30.0017.0033.0025.0018.00123.00020.628
5Paris Saint-GermainFra19.0031.0024.0019.0019.00112.00011.899
6Real MadridEsp19.0017.0026.0030.0018.00110.00017.771
7FC BarcelonaEsp30.0024.0020.0015.009.0098.00017.771
8Manchester UnitedEng19.0022.0026.0018.0012.0097.00020.628
9JuventusIta21.0022.0021.0020.006.0090.00014.299
10AjaxNed27.0013.0019.0022.008.0089.00011.340
11Atlético MadridEsp20.0022.0016.0019.008.0085.00017.771
12Borussia DortmundGer18.0018.0022.0010.0016.0084.00015.821
AS RomaIta17.0011.0024.0023.009.0084.00014.299
14RB LeipzigGer5.0027.0017.0017.0017.0083.00015.821
InternazionaleIta15.0025.009.0018.0016.0083.00014.299
16VillarrealEsp16.0030.0024.0011.0081.00017.771
17FC PortoPor23.007.0023.0010.0017.0080.00010.743
18Tottenham HotspurEng26.0016.0015.005.0017.0079.00020.628
19SevillaEsp13.0026.0019.0012.008.0078.00017.771
20Eintracht FrankfurtGer24.009.0028.0016.0077.00015.821
21BenficaPor17.0010.0010.0020.0019.0076.00010.743
22NapoliIta18.0019.0010.009.0019.0075.00014.299
23ArsenalEng26.0010.0023.0015.0074.00020.628
24Shakhtar DonetskUkr10.0022.0014.006.009.0061.0005.700
Bayer LeverkusenGer11.0018.0010.0014.008.0061.00015.821
Olympique LyonFra17.0023.0021.0061.00011.899
27FC SalzburgAut16.0010.007.0017.009.0059.0006.720
28AtalantaIta2.5020.0017.0016.0055.50014.299
29Dinamo ZagrebCro14.008.0017.009.007.0055.0005.080
30Club BruggeBel11.008.0011.007.0017.0054.0007.720
Glasgow RangersSco5.0011.0015.0019.004.0054.0007.280
32Slavia PrahaCze14.006.0016.0010.006.0052.0005.810
33Sporting CP LisbonPor10.0010.002.5016.009.0047.50010.743
34FeyenoordNed2.004.004.0024.0011.0045.00011.340
FC BaselSui2.5019.002.5012.009.0045.0005.835
36Stade RennaisFra11.003.005.0014.0011.0044.00011.899
Sporting BragaPor2.0010.009.0016.007.0044.00010.743
38PSV EindhovenNed6.006.0010.0010.0011.0043.00011.340
39AC MilanIta7.0012.007.0016.0042.00014.299
LazioIta6.004.0017.009.006.0042.00014.299
Red Star BelgradeSrb7.006.0010.0015.004.0042.0006.375
42AZ AlkmaarNed1.508.006.0013.0012.0040.50011.340
FC KøbenhavnDen4.0014.002.5013.007.0040.5005.525
44ValenciaEsp23.0017.0040.00017.771
45Olympiakos PiraeusGre8.0010.0010.008.003.0039.0005.045
46Real BetisEsp10.0011.0016.0037.00017.771
47LASKAut2.0012.007.0015.0036.0006.720
48West Ham UnitedEng21.0014.0035.00020.628
Dinamo KyivUkr11.006.0010.005.003.0035.0005.700
50Young BoysSui7.006.0011.008.002.5034.5005.835
51AA GentBel2.5010.003.0011.007.0033.5007.720
52Olympique MarseilleFra3.006.0016.008.0033.00011.899
53Real SociedadEsp8.009.0015.0032.00017.771
Zenit St. PetersburgRus10.009.005.008.0032.0005.243
55GalatasarayTur8.006.002.5015.0031.5006.220
56CelticSco6.0010.003.006.006.0031.0007.280
57Istanbul BasaksehirTur2.0011.006.0011.0030.0006.220
Lille OSCFra5.008.0017.0030.00011.899
59AS MonacoFra5.0015.009.0029.00011.899
60FenerbahçeTur8.005.0015.0028.0006.220

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir