Uefa Ülke Sıralaması

Uefa Kulüp Sıralaması Kasım 2021 Açıklandı

Haber

Uefa Kulüp Sıralaması Kasım 2021 Açıklandı yazımızda kassiesa.net verilerine göre, Avrupa kupalarına katılan futbol kulüplerinin son 5 yılda topladıkları puanlara göre sıralamalarını yazdık.

Uefa Kulüp Sıralaması Kasım 2021

KulüpÜlke17/1818/1919/2020/2121/22Toplam
1Bayern MünchenGer29.0020.0036.0027.0010.00122.00012.985
2Manchester CityEng22.0025.0025.0035.008.00115.00018.471
3LiverpoolEng30.0029.0018.0024.0010.00111.00018.471
4ChelseaEng18.0030.0017.0033.008.00106.00018.471
5FC BarcelonaEsp25.0030.0024.0020.006.00105.00016.799
6Paris Saint-GermainFra19.0019.0031.0024.009.00102.0009.616
Real MadridEsp32.0019.0017.0026.008.00102.00016.799
8JuventusIta23.0021.0022.0021.0010.0097.00013.380
9Manchester UnitedEng20.0019.0022.0026.008.0095.00018.471
10Atlético MadridEsp28.0020.0022.0016.007.0093.00016.799
11SevillaEsp21.0013.0026.0019.007.0086.00016.799
12AS RomaIta25.0017.0011.0024.004.0081.00013.380
Tottenham HotspurEng21.0026.0016.0015.003.0081.00018.471
14ArsenalEng21.0026.0010.0023.0080.00018.471
15FC PortoPor17.0023.007.0023.007.0077.0009.243
16Borussia DortmundGer10.0018.0018.0022.008.0076.00012.985
17AjaxNed1.5027.0013.0019.0010.0070.5007.620
18Shakhtar DonetskUkr19.0010.0022.0014.005.0070.0006.200
RB LeipzigGer17.005.0027.0017.004.0070.00012.985
20FC SalzburgAut21.0016.0010.007.009.0063.0006.810
21VillarrealEsp8.0016.0030.007.0061.00016.799
22Olympique LyonFra14.0017.0023.006.0060.0009.616
NapoliIta10.0018.0019.0010.003.0060.00013.380
24AtalantaIta11.002.5020.0017.007.0057.50013.380
25InternazionaleIta15.0025.009.007.0056.00013.380
26BenficaPor4.0017.0010.0010.007.0048.0009.243
FC BaselSui19.002.5019.002.505.0048.0005.485
28LazioIta17.006.004.0017.003.0047.00013.380
29Sporting CP LisbonPor17.0010.0010.002.506.0045.5009.243
30Slavia PrahaCze6.0014.006.0016.002.5044.5004.920
31Zenit St. PetersburgRus14.0010.009.005.006.0044.0006.336
Bayer LeverkusenGer11.0018.0010.005.0044.00012.985
Dinamo KievUkr12.0011.006.0010.005.0044.0006.200
34Dinamo ZagrebCro1.5014.008.0017.003.0043.5004.980
35ValenciaEsp23.0017.0040.00016.799
36Club BruggeBel1.5011.008.0011.007.0038.5005.720
37Eintracht FrankfurtGer24.009.005.0038.00012.985
38Olympiakos PiraeusGre5.008.0010.0010.004.0037.0004.940
39Red Star BelgradeSrb8.007.006.0010.005.0036.0005.825
40Young BoysSui5.007.006.0011.006.0035.0005.485
AC MilanIta12.007.0012.004.0035.00013.380
42Glasgow RangersSco0.255.0011.0015.003.0034.2506.420
43Sporting BragaPor9.002.0010.009.004.0034.0009.243
Lokomotiv MoscowRus12.006.006.007.003.0034.0006.336
45BesiktasTur19.005.003.002.004.0033.0004.900
CSKA MoscowRus17.009.004.003.0033.0006.336
47FC KøbenhavnDen7.004.0014.002.504.0031.5004.595
48Olympique MarseilleFra19.003.006.003.0031.0009.616
Viktoria PlzenCze13.0011.002.002.502.5031.0004.920
50CelticSco8.006.0010.003.003.0030.0006.420
51FK KrasnodarRus1.5011.006.008.0026.5006.336
52LASKAut2.0012.007.005.0026.0006.810
PSV EindhovenNed1.006.006.0010.003.0026.0007.620
54Istanbul BasaksehirTur6.002.0011.006.0025.0004.900
55Stade RennaisFra11.003.005.005.0024.0009.616
56Ludogorets RazgradBul7.004.006.003.003.0023.0003.850
1899 HoffenheimGer4.007.0012.0023.00012.985
58AA GentBel1.002.5010.003.006.0022.5005.720
Malmö FFSwe1.007.008.002.504.0022.5004.525
60GalatasarayTur0.508.006.002.505.0022.0004.900
61Sheriff TiraspolMol7.002.502.002.008.0021.5002.100
Partizan BelgradeSrb7.002.506.002.004.0021.5005.825
63FeyenoordNed6.002.004.004.005.0021.0007.620
Qarabag FKAzb6.003.004.003.005.0021.0003.200
Real SociedadEsp9.008.004.0021.00016.799
Borussia MönchengladbachGer6.0015.0021.00012.985
67VfL WolfsburgGer12.002.506.0020.50012.985
Maccabi Tel-AvivIsr3.002.502.008.005.0020.5004.625
AZ AlkmaarNed1.508.006.005.0020.5007.620
Spartak MoscowRus11.004.002.503.0020.5006.336
FK AstanaKaz8.006.003.001.502.0020.5003.100
72AEK AthensGre9.004.002.503.001.5020.0004.940
73Lille OSCFra5.008.006.0019.0009.616
CFR ClujRom2.5010.004.002.5019.0003.330
Molde FKNor2.502.5012.002.0019.0004.750
76West Ham UnitedEng6.006.00018.471
Leicester CityEng10.003.0013.00018.471
Wolverhampton WanderersEng16.0016.00018.471
Burnley FCEng2.502.50018.471
EvertonEng3.003.00018.471
England18.471
81APOEL NicosiaCyp6.002.507.002.5018.0004.925
82FCSBRom9.002.502.502.001.5017.5003.330
BATE BorisovBls4.008.002.501.501.5017.5002.500
84PAOK ThessalonikiGre1.503.002.505.005.0017.0004.940
Racing GenkBel9.005.003.0017.0005.720
Schalke 04Ger17.0017.00012.985
87Real BetisEsp10.005.0015.00016.799
Granada CFEsp13.0013.00016.799
GetafeEsp11.0011.00016.799
EspanyolEsp10.0010.00016.799
Athletic BilbaoEsp10.0010.00016.799
Spain16.799
92AS MonacoFra6.005.005.0016.0009.616
Standard LiègeBel7.006.003.0016.0005.720
94FerencvárosHun0.501.006.005.003.0015.5003.175
Zorya LuhanskUkr4.002.502.504.002.5015.5006.200
96FC MidtjyllandDen1.502.502.006.003.0015.0004.595
Rapid WienAut7.005.003.0015.0006.810
NK RijekaCro5.002.002.503.002.5015.0004.980
Rosenborg BKNor4.003.003.002.502.5015.0004.750
100Hapoel Beer-ShevaIsr3.002.002.504.002.5014.0004.625
Apollon LimassolCyp3.005.002.502.001.5014.0004.925
NK MariborSlo7.002.002.501.001.5014.0002.900
103Royal AntwerpBel2.508.003.0013.5005.720
104TorinoIta2.502.50013.380
Italy13.380
105Union BerlinGer2.502.50012.985
1.FC KölnGer4.004.00012.985
Hertha BSCGer4.004.00012.985
SC FreiburgGer1.001.00012.985
Germany12.985
109Legia WarsawPol1.502.002.502.504.0012.5003.175
FenerbahçeTur1.508.003.0012.5004.900

Uefa Kulüp Sıralaması Kasım 2021 Açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir