Anasayfa » Haber » Uefa Kulüp Sıralaması Ekim 2022 Açıklandı

Uefa Kulüp Sıralaması Ekim 2022 Açıklandı

Uefa Ülke Sıralaması

Uefa Kulüp Sıralaması Ekim 2022 Açıklandı yazımızda kassiesa.net verilerine göre, 5 yıllık ülke sıralamasının en az %20’si ile son 5 yılda UEFA kulüp puanlarına göre belirlenen UEFA 5 yıllık kulüp sıralamasını yazdık.

Uefa Ülke Sıralaması

Uefa Kulüp Sıralaması Ekim 2022 Tablosu

#KulüpÜlke18/1919/2020/2121/2222/23Toplam
1Manchester CityEng25.0025.0035.0027.0010.00122.00018.685
2Bayern MünchenGer20.0036.0027.0026.0010.00119.00014.296
3LiverpoolEng29.0018.0024.0033.008.00112.00018.685
ChelseaEng30.0017.0033.0025.007.00112.00018.685
5Real MadridEsp19.0017.0026.0030.0010.00102.00016.628
Paris Saint-GermainFra19.0031.0024.0019.009.00102.00010.766
7FC BarcelonaEsp30.0024.0020.0015.006.0095.00016.628
8JuventusIta21.0022.0021.0020.006.0090.00013.070
9Manchester UnitedEng19.0022.0026.0018.004.0089.00018.685
10AjaxNed27.0013.0019.0022.006.0087.00010.380
11Atlético MadridEsp20.0022.0016.0019.006.0083.00016.628
12AS RomaIta17.0011.0024.0023.003.0078.00013.070
13Borussia DortmundGer18.0018.0022.0010.008.0076.00014.296
VillarrealEsp16.0030.0024.006.0076.00016.628
15InternazionaleIta15.0025.009.0018.008.0075.00013.070
SevillaEsp13.0026.0019.0012.005.0075.00016.628
17RB LeipzigGer5.0027.0017.0017.006.0072.00014.296
18Tottenham HotspurEng26.0016.0015.005.007.0069.00018.685
FC PortoPor23.007.0023.0010.006.0069.0009.909
20Eintracht FrankfurtGer24.009.0028.007.0068.00014.296
21NapoliIta18.0019.0010.009.0010.0066.00013.070
BenficaPor17.0010.0010.0020.009.0066.0009.909
23ArsenalEng26.0010.0023.004.0063.00018.685
24Olympique LyonFra17.0023.0021.0061.00010.766
25Shakhtar DonetskUkr10.0022.0014.006.007.0059.0005.380
Bayer LeverkusenGer11.0018.0010.0014.006.0059.00014.296
27FC SalzburgAut16.0010.007.0017.008.0058.0006.520
28AtalantaIta2.5020.0017.0016.0055.50013.070
29Dinamo ZagrebCro14.008.0017.009.006.0054.0005.030
Glasgow RangersSco5.0011.0015.0019.004.0054.0007.160
31Slavia PrahaCze14.006.0016.0010.003.0049.0005.510
32Club BruggeBel11.008.0011.007.0010.0047.0006.800
33Sporting CP LisbonPor10.0010.002.5016.008.0046.5009.909
34Sporting BragaPor2.0010.009.0016.004.0041.0009.909
Red Star BelgradeSrb7.006.0010.0015.003.0041.0006.075
36FC BaselSui2.5019.002.5012.004.0040.0005.485
ValenciaEsp23.0017.0040.00016.628
38LazioIta6.004.0017.009.003.0039.00013.070
Olympiakos PiraeusGre8.0010.0010.008.003.0039.0004.945
40FC KøbenhavnDen4.0014.002.5013.005.0038.5005.165
41Stade RennaisFra11.003.005.0014.005.0038.00010.766
42FeyenoordNed2.004.004.0024.003.0037.00010.380
43LASKAut2.0012.007.0015.0036.0006.520
44PSV EindhovenNed6.006.0010.0010.003.0035.00010.380
Dinamo KyivUkr11.006.0010.005.003.0035.0005.380
46AZ AlkmaarNed1.508.006.0013.006.0034.50010.380
Young BoysSui7.006.0011.008.002.5034.5005.485
48AC MilanIta7.0012.007.007.0033.00013.070
49Zenit St. PetersburgRus10.009.005.008.0032.0005.243
50GalatasarayTur8.006.002.5015.0031.5005.140
51Olympique MarseilleFra3.006.0016.006.0031.00010.766
52CelticSco6.0010.003.006.005.0030.0007.160
Lille OSCFra5.008.0017.0030.00010.766
54AA GentBel2.5010.003.0011.003.0029.5006.800
55West Ham UnitedEng21.006.0027.00018.685
Real BetisEsp10.0011.006.0027.00016.628
57Malmö FFSwe7.008.002.505.003.0025.5004.350
58PAOK ThessalonikiGre3.002.505.0013.001.5025.0004.945
FK KrasnodarRus11.006.008.0025.0005.243
60Istanbul BasaksehirTur2.0011.006.005.0024.0005.140
AS MonacoFra5.0015.004.0024.00010.766
Maccabi Tel-AvivIsr2.502.008.009.002.5024.0004.700
63Real SociedadEsp8.009.006.0023.00016.628
Qarabag FKAzb3.004.003.009.004.0023.0003.125
Leicester CityEng10.0013.0023.00018.685
66CFR ClujRom2.5010.004.003.003.0022.5003.750
VfL WolfsburgGer12.002.508.0022.50014.296
68Viktoria PlzenCze11.002.002.502.504.0022.0005.510
Molde FKNor2.502.5012.002.003.0022.0005.650
Lokomotiv MoscowRus6.006.007.003.0022.0005.243
71Partizan BelgradeSrb2.506.002.007.004.0021.5006.075
72Borussia MönchengladbachGer6.0015.0021.00014.296
73FC MidtjyllandDen2.502.006.007.003.0020.5005.165
74Bodø/GlimtNor2.0015.003.0020.0005.650
75FerencvárosHun1.006.005.003.004.0019.0003.725
Ludogorets RazgradBul4.006.003.003.003.0019.0003.800
1899 HoffenheimGer7.0012.0019.00014.296
78Wolverhampton WanderersEng16.0016.00018.685
Burnley FCEng2.502.50018.685
England18.685
80Sheriff TiraspolMol2.502.002.009.003.0018.5002.250
Rapid WienAut7.005.004.002.5018.5006.520
Spartak MoscowRus4.002.5012.0018.5005.243
83FenerbahçeTur8.005.005.0018.0005.140

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top