Anasayfa » Haber » Uefa Kulüp Sıralaması Ekim 2021 Açıklandı

Uefa Kulüp Sıralaması Ekim 2021 Açıklandı

Uefa Ülke Sıralaması

Uefa Kulüp Sıralaması Ekim 2021 Açıklandı yazımızda kassiesa.net verilerine göre, Avrupa kupalarına katılan futbol kulüplerinin son 5 yılda topladıkları puanlara göre sıralamalarını yazdık.

Uefa Kulüp Sıralaması Ekim 2021

KulüpÜlke17/1818/1919/2020/2121/22Toplam
1Bayern MünchenGer29.0020.0036.0027.008.00120.00012.842
2Manchester CityEng22.0025.0025.0035.006.00113.00018.128
3LiverpoolEng30.0029.0018.0024.008.00109.00018.128
4ChelseaEng18.0030.0017.0033.006.00104.00018.128
5FC BarcelonaEsp25.0030.0024.0020.004.00103.00016.514
6Paris Saint-GermainFra19.0019.0031.0024.007.00100.0009.283
Real MadridEsp32.0019.0017.0026.006.00100.00016.514
8JuventusIta23.0021.0022.0021.008.0095.00013.180
9Atlético MadridEsp28.0020.0022.0016.007.0093.00016.514
Manchester UnitedEng20.0019.0022.0026.006.0093.00018.128
11SevillaEsp21.0013.0026.0019.006.0085.00016.514
12AS RomaIta25.0017.0011.0024.004.0081.00013.180
Tottenham HotspurEng21.0026.0016.0015.003.0081.00018.128
14ArsenalEng21.0026.0010.0023.0080.00018.128
15Borussia DortmundGer10.0018.0018.0022.008.0076.00012.842
16FC PortoPor17.0023.007.0023.005.0075.0009.043
17Shakhtar DonetskUkr19.0010.0022.0014.005.0070.0006.120
RB LeipzigGer17.005.0027.0017.004.0070.00012.842
19AjaxNed1.5027.0013.0019.008.0068.5007.300
20FC SalzburgAut21.0016.0010.007.007.0061.0006.570
21NapoliIta10.0018.0019.0010.003.0060.00013.180
22VillarrealEsp8.0016.0030.005.0059.00016.514
23Olympique LyonFra14.0017.0023.004.0058.0009.283
24AtalantaIta11.002.5020.0017.007.0057.50013.180
25InternazionaleIta15.0025.009.005.0054.00013.180
26BenficaPor4.0017.0010.0010.007.0048.0009.043
27LazioIta17.006.004.0017.003.0047.00013.180
28FC BaselSui19.002.5019.002.503.0046.0005.385
29Slavia PrahaCze6.0014.006.0016.002.5044.5004.880
30Zenit St. PetersburgRus14.0010.009.005.006.0044.0006.336
Dinamo KievUkr12.0011.006.0010.005.0044.0006.120
32Sporting CP LisbonPor17.0010.0010.002.504.0043.5009.043
Dinamo ZagrebCro1.5014.008.0017.003.0043.5004.980
34Bayer LeverkusenGer11.0018.0010.004.0043.00012.842
35ValenciaEsp23.0017.0040.00016.514
36Club BruggeBel1.5011.008.0011.007.0038.5005.600
37Olympiakos PiraeusGre5.008.0010.0010.004.0037.0004.840
38Eintracht FrankfurtGer24.009.003.0036.00012.842
39Young BoysSui5.007.006.0011.006.0035.0005.385
AC MilanIta12.007.0012.004.0035.00013.180
Red Star BelgradeSrb8.007.006.0010.004.0035.0005.775
42Glasgow RangersSco0.255.0011.0015.003.0034.2506.260
43Lokomotiv MoscowRus12.006.006.007.003.0034.0006.336
44BesiktasTur19.005.003.002.004.0033.0004.780
Sporting BragaPor9.002.0010.009.003.0033.0009.043
CSKA MoscowRus17.009.004.003.0033.0006.336
47FC KøbenhavnDen7.004.0014.002.504.0031.5004.515
48Olympique MarseilleFra19.003.006.003.0031.0009.283
Viktoria PlzenCze13.0011.002.002.502.5031.0004.880
50CelticSco8.006.0010.003.003.0030.0006.260
51FK KrasnodarRus1.5011.006.008.0026.5006.336
52PSV EindhovenNed1.006.006.0010.003.0026.0007.300
53Istanbul BasaksehirTur6.002.0011.006.0025.0004.780
54LASKAut2.0012.007.003.0024.0006.570
55Ludogorets RazgradBul7.004.006.003.003.0023.0003.850
1899 HoffenheimGer4.007.0012.0023.00012.842
57Malmö FFSwe1.007.008.002.504.0022.5004.525
58Stade RennaisFra11.003.005.003.0022.0009.283
59Sheriff TiraspolMol7.002.502.002.008.0021.5002.100
Partizan BelgradeSrb7.002.506.002.004.0021.5005.775
61Borussia MönchengladbachGer6.0015.0021.00012.842
62VfL WolfsburgGer12.002.506.0020.50012.842
AA GentBel1.002.5010.003.004.0020.5005.600
Spartak MoscowRus11.004.002.503.0020.5006.336
FK AstanaKaz8.006.003.001.502.0020.5003.100
66Real SociedadEsp9.008.003.0020.00016.514
GalatasarayTur0.508.006.002.503.0020.0004.780
AEK AthensGre9.004.002.503.001.5020.0004.840
69FeyenoordNed6.002.004.004.003.0019.0007.300
Qarabag FKAzb6.003.004.003.003.0019.0003.100
CFR ClujRom2.5010.004.002.5019.0003.330
Molde FKNor2.502.5012.002.0019.0004.650
73Maccabi Tel-AvivIsr3.002.502.008.003.0018.5004.425
AZ AlkmaarNed1.508.006.003.0018.5007.300
75West Ham UnitedEng4.004.00018.128
Leicester CityEng10.003.0013.00018.128
Wolverhampton WanderersEng16.0016.00018.128
Burnley FCEng2.502.50018.128
EvertonEng3.003.00018.128
England18.128
80Lille OSCFra5.008.005.0018.0009.283
APOEL NicosiaCyp6.002.507.002.5018.0004.875
82FCSBRom9.002.502.502.001.5017.5003.330
BATE BorisovBls4.008.002.501.501.5017.5002.500
84Racing GenkBel9.005.003.0017.0005.600
Schalke 04Ger17.0017.00012.842
86Real BetisEsp10.004.0014.00016.514
Granada CFEsp13.0013.00016.514
GetafeEsp11.0011.00016.514
EspanyolEsp10.0010.00016.514
Athletic BilbaoEsp10.0010.00016.514
Spain16.514
91Standard LiègeBel7.006.003.0016.0005.600
92FerencvárosHun0.501.006.005.003.0015.5003.175
Zorya LuhanskUkr4.002.502.504.002.5015.5006.120
94FC MidtjyllandDen1.502.502.006.003.0015.0004.515
PAOK ThessalonikiGre1.503.002.505.003.0015.0004.840
Rapid WienAut7.005.003.0015.0006.570
NK RijekaCro5.002.002.503.002.5015.0004.980
Rosenborg BKNor4.003.003.002.502.5015.0004.650
99AS MonacoFra6.005.003.0014.0009.283
Hapoel Beer-ShevaIsr3.002.002.504.002.5014.0004.425
Apollon LimassolCyp3.005.002.502.001.5014.0004.875
NK MariborSlo7.002.002.501.001.5014.0002.900
103Royal AntwerpBel2.508.003.0013.5005.600
104TorinoIta2.502.50013.180
Italy13.180
105Union BerlinGer2.502.50012.842
1.FC KölnGer4.004.00012.842
Hertha BSCGer4.004.00012.842
SC FreiburgGer1.001.00012.842
Germany12.842
109Legia WarsawPol1.502.002.502.504.0012.5003.175
FenerbahçeTur1.508.003.0012.5004.780

Uefa Kulüp Sıralaması Ekim 2021 Açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir