İçeriğe geç
Anasayfa » Haber » Uefa Kulüp Sıralaması Aralık 2021 Açıklandı

Uefa Kulüp Sıralaması Aralık 2021 Açıklandı

Uefa Ülke Sıralaması

Uefa Kulüp Sıralaması Aralık 2021 Açıklandı yazımızda kassiesa.net verilerine göre, Avrupa kupalarına katılan futbol kulüplerinin son 5 yılda topladıkları puanlara göre sıralamalarını yazdık.

Uefa Kulüp Sıralaması Aralık 2021

KulüpÜlke17/1818/1919/2020/2121/22Toplam
1Bayern MünchenGer29.0020.0036.0027.0021.00133.00014.156
2Manchester CityEng22.0025.0025.0035.0017.00124.00019.956
3LiverpoolEng30.0029.0018.0024.0021.00122.00019.956
4ChelseaEng18.0030.0017.0033.0018.00116.00019.956
5Real MadridEsp32.0019.0017.0026.0019.00113.00017.971
6Paris Saint-GermainFra19.0019.0031.0024.0017.00110.00011.149
7FC BarcelonaEsp25.0030.0024.0020.009.00108.00017.971
8JuventusIta23.0021.0022.0021.0019.00106.00014.580
9Manchester UnitedEng20.0019.0022.0026.0017.00104.00019.956
10Atlético MadridEsp28.0020.0022.0016.0014.00100.00017.971
11AS RomaIta25.0017.0011.0024.0011.0088.00014.580
SevillaEsp21.0013.0026.0019.009.0088.00017.971
13Tottenham HotspurEng21.0026.0016.0015.005.0083.00019.956
14AjaxNed1.5027.0013.0019.0021.0081.5008.860
15ArsenalEng21.0026.0010.0023.0080.00019.956
16Borussia DortmundGer10.0018.0018.0022.0010.0078.00014.156
FC PortoPor17.0023.007.0023.008.0078.00010.009
18RB LeipzigGer17.005.0027.0017.009.0075.00014.156
19Shakhtar DonetskUkr19.0010.0022.0014.006.0071.0006.360
20VillarrealEsp8.0016.0030.0016.0070.00017.971
FC SalzburgAut21.0016.0010.007.0016.0070.0007.570
Olympique LyonFra14.0017.0023.0016.0070.00011.149
23NapoliIta10.0018.0019.0010.009.0066.00014.580
24InternazionaleIta15.0025.009.0016.0065.00014.580
25AtalantaIta11.002.5020.0017.009.0059.50014.580
26BenficaPor4.0017.0010.0010.0015.0056.00010.009
27FC BaselSui19.002.5019.002.5012.0055.0005.935
28Sporting CP LisbonPor17.0010.0010.002.5015.0054.50010.009
29Bayer LeverkusenGer11.0018.0010.0014.0053.00014.156
LazioIta17.006.004.0017.009.0053.00014.580
31Dinamo ZagrebCro1.5014.008.0017.009.0049.5005.330
32Slavia PrahaCze6.0014.006.0016.007.0049.0005.280
33Eintracht FrankfurtGer24.009.0014.0047.00014.156
34Zenit St. PetersburgRus14.0010.009.005.008.0046.0006.856
35Red Star BelgradeSrb8.007.006.0010.0013.0044.0006.375
Dinamo KievUkr12.0011.006.0010.005.0044.0006.360
37Olympiakos PiraeusGre5.008.0010.0010.008.0041.0005.340
38ValenciaEsp23.0017.0040.00017.971
39FC KøbenhavnDen7.004.0014.002.5012.0039.5005.315
40Glasgow RangersSco0.255.0011.0015.008.0039.2506.820
41Sporting BragaPor9.002.0010.009.009.0039.00010.009
42Club BruggeBel1.5011.008.0011.007.0038.5006.120
43AC MilanIta12.007.0012.007.0038.00014.580
44Young BoysSui5.007.006.0011.008.0037.0005.935
45LASKAut2.0012.007.0013.0034.0007.570
Olympique MarseilleFra19.003.006.006.0034.00011.149
Lokomotiv MoscowRus12.006.006.007.003.0034.0006.856
48CelticSco8.006.0010.003.006.0033.0006.820
BesiktasTur19.005.003.002.004.0033.0005.380
CSKA MoscowRus17.009.004.003.0033.0006.856
51GalatasarayTur0.508.006.002.5014.0031.0005.380
Viktoria PlzenCze13.0011.002.002.502.5031.0005.280
53Lille OSCFra5.008.0017.0030.00011.149
54Spartak MoscowRus11.004.002.5012.0029.5006.856
55Stade RennaisFra11.003.005.0010.0029.00011.149
PSV EindhovenNed1.006.006.0010.006.0029.0008.860
57FeyenoordNed6.002.004.004.0012.0028.0008.860
58AZ AlkmaarNed1.508.006.0012.0027.5008.860
AA GentBel1.002.5010.003.0011.0027.5006.120
60FK KrasnodarRus1.5011.006.008.0026.5006.856
61Real SociedadEsp9.008.009.0026.00017.971
62AS MonacoFra6.005.0014.0025.00011.149
Qarabag FKAzb6.003.004.003.009.0025.0003.400
Istanbul BasaksehirTur6.002.0011.006.0025.0005.380
65Maccabi Tel-AvivIsr3.002.502.008.009.0024.5004.825
Partizan BelgradeSrb7.002.506.002.007.0024.5006.375
67Malmö FFSwe1.007.008.002.505.0023.5004.575
68Ludogorets RazgradBul7.004.006.003.003.0023.0003.900
1899 HoffenheimGer4.007.0012.0023.00014.156
70Sheriff TiraspolMol7.002.502.002.009.0022.5002.150
VfL WolfsburgGer12.002.508.0022.50014.156
72PAOK ThessalonikiGre1.503.002.505.009.0021.0005.340
Borussia MönchengladbachGer6.0015.0021.00014.156
74FK AstanaKaz8.006.003.001.502.0020.5003.150
75AEK AthensGre9.004.002.503.001.5020.0005.340
76West Ham UnitedEng14.0014.00019.956
Leicester CityEng10.006.0016.00019.956
Wolverhampton WanderersEng16.0016.00019.956
Burnley FCEng2.502.50019.956
EvertonEng3.003.00019.956
England19.956
81CFR ClujRom2.5010.004.003.0019.5003.430
82Real BetisEsp10.009.0019.00017.971
FC MidtjyllandDen1.502.502.006.007.0019.0005.315
Molde FKNor2.502.5012.002.0019.0005.000
85Zorya LuhanskUkr4.002.502.504.005.0018.0006.360
Racing GenkBel9.005.004.0018.0006.120
APOEL NicosiaCyp6.002.507.002.5018.0005.275
88Granada CFEsp13.0013.00017.971
GetafeEsp11.0011.00017.971
EspanyolEsp10.0010.00017.971
Athletic BilbaoEsp10.0010.00017.971
Spain17.971
92FCSBRom9.002.502.502.001.5017.5003.430
BATE BorisovBls4.008.002.501.501.5017.5002.500
94Schalke 04Ger17.0017.00014.156
95Rapid WienAut7.005.004.0016.0007.570
Standard LiègeBel7.006.003.0016.0006.120
97FerencvárosHun0.501.006.005.003.0015.5003.275
98NK RijekaCro5.002.002.503.002.5015.0005.330
Rosenborg BKNor4.003.003.002.502.5015.0005.000
100TorinoIta2.502.50014.580
Italy14.580
101FenerbahçeTur1.508.005.0014.5005.380

Uefa Kulüp Sıralaması Aralık 2021 Açıklandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir