İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Turkcell Hesabım Kazandırıyor

Turkcell Hesabım Kazandırıyor yazımızda Hesabım uygulamasının hediye çekilişi hakkında bilgilendirme ve hesabım uygulamasından yapabileceklerinizi yazdık.

Turkcell Hesabım Kampanya Çekilişi

Turkcellliler, Hesabım uygulamasını akıllı telefonlarına yükledikten sonra birçok işlemini buradan yapmaktadır. Her gün Hesabım uygulamasını kullanıldıkça Samsung model cihaz sahibi olma çekiliş hakkı kazanılmaktadır. Kampanyaya katılım tarihleri, 25 Ekim- 31 Aralık 2018‘dir. Kampanyada ödülleri: 15 Samsung S9 Plus, 10 Samsung Note 9, 30 Samsung Gear 3.

Hesabım Uygulaması İle Yapabilecekleriniz

Evde, işte, okulda, arabada, yolda ne zaman isterseniz hesabım uygulamasını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Turkcell Hesabım uygulaması ile hattınız ve ev internetiniz ile ilgili tüm işlemleri yapabilirsiniz. Paketiniz de kalan GB, dakika, mesaj ve diğer kullanım haklarınıza hemen ulaşabilirsiniz. İstemiş olduğunuz herhangi bir pakete hızlı bir şekilde geçir yapabilirsiniz. Telefon faturalarınızı kolayca ödeyebilir ve sonraki ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Paketiniz de ki tüm uygulamalara buradan ulaşma imkanınız bulunmaktadır. Salla kazan sayesinde her hafta telefonunuzu sallayarak birbirinden güzel hediyelerin sahibi olabilirsiniz. Hesabım uygulamasını Turkcellli olmayanlarda kullanabilir. Turkcellli yakınınıza para yükleyebilir, fiber internetinizi buradan yönetebilir ve en son çıkan akıllı telefonları buradan takip edip satın alabilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir