Turkcell Hesabım Kazandırıyor

Turkcell Hesabım Kazandırıyor

Turkcell Hesabım Kazandırıyor yazımızda Turkcell Hesabım uygulamasının hediye çekilişi hakkında bilgilendirme ve hesabım uygulamasından yapabileceklerinizi yazdık.

Turkcell Hesabım Kampanya Çekilişi

Turkcellliler, Turkcell Hesabım uygulamasını akıllı telefonlarına yükledikten sonra birçok işlemini buradan yapmaktadır. Her gün Turkcell Hesabım kullanıldıkça Samsung model cihaz sahibi olma çekiliş hakkı kazanılmaktadır. Kampanyaya katılım tarihleri, 25 Ekim- 31 Aralık 2018‘dir. Kampanyada ödülleri: 15 Samsung S9 Plus, 10 Samsung Note 9, 30 Samsung Gear 3.

Turkcell Hesabım Uygulaması İle Yapabilecekleriniz

Evde, işte, okulda, arabada, yolda ne zaman isterseniz hesabım uygulamasını rahatlıkla kullanabilirsiniz. Turkcell Hesabım uygulaması ile hattınız ve ev internetiniz ile ilgili tüm işlemleri yapabilirsiniz. Paketiniz de kalan GB, dakika, mesaj ve diğer kullanım haklarınıza hemen ulaşabilirsiniz. İstemiş olduğunuz herhangi bir pakete hızlı bir şekilde geçir yapabilirsiniz. Telefon faturalarınızı kolayca ödeyebilir ve sonraki ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Paketiniz de ki tüm uygulamalara buradan ulaşma imkanınız bulunmaktadır. Salla kazan sayesinde her hafta telefonunuzu sallayarak birbirinden güzel hediyelerin sahibi olabilirsiniz. Turkcell Hesabım uygulamasını Turkcellli olmayanlarda kullanabilir. Turkcellli yakınınıza para yükleyebilir, fiber internetinizi buradan yönetebilir ve en son çıkan akıllı telefonları buradan takip edip satın alabilirsiniz. Turkcell Hesabım’ı mutlaka kullanın.

Turkcell Hesabım Kazandırıyor.

Yorum yapın