Bilim ve Teknoloji

Turhost Hosting Firması Hakkında Bilgiler

Turhost Hosting Firması Hakkında Bilgiler

Turhost Hosting: Güçlü, Dinamik ve En Hızlı Hosting

Türkiye’nin önde gelen domain ve hosting sağlayıcı firması olarak 22.500 bireysel, 10.000 kurumsal hosting müşterisine hizmet vermektedir. 2.400 sunucuda 80.000’den fazla web sayfası güvence altındadır. Güçlü network altyapısı ile hızlı ve sorunsuz internet erişimi, SSL güvenlik sertifikası seçenekleri, yüksek performanslı kurumsal sunucular, uygun fiyatlı ve kaliteden ödün vermeyen çözümlerle web sitelerinizin ve işletmelerinizin itibarı güçlendirilmektedir.

Kredi kartı ile ödeme yapılan siparişler için; 7 gün 24 saat, anında aktivasyon hizmeti mevcut. Ayrıca banka havalesi ya da Garanti Bankası hızlı ödeme yöntemi ile birkaç adımda kolaylıkla ödeme yapılabilmektedir.

Domain

ICANN akrediteye sahip domain sağlayıcısıdır. Güvenilir şekilde domain kaydınızı yapabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

Satış öncesi destek ve satış sonrası hosting ve domain hizmetlerinde müşterilere müthiş bir satın alma deneyimi yaşatılmaktadır.

Ücret İadesi

Ödediğiniz ücretin üzerinde performans garantisi verilmektedir. Aldığınız performansı beğenmezseniz 15 gün içinde paranız iade edilmektedir.

Ücretsiz Servisler

Ücretsiz Taşıma ve ücretsiz SSL gibi sunulan birçok hizmet ile sizlerin ceplerinden ve zamanından tasarruf yapmanız sağlanır.

Kesintisiz Ticket Desteği

7/24 destek ekibi ile müşterilere kesintisiz hizmet verilmektedir.

Yüksek Performans

%100 NVME SSD disk sahip olan hosting paketleri okuma/yazma hızını X15 katına çıkardı.

Turhost Hosting Ofis

Turhost Hosting Hakkında

Misyon

Müşterilerimize, etkin ve verimli bir şekilde kullanabilecekleri ürün ve hizmetlerimizi en kalite biçimde sunmak. Müşterilerimize kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmeti sunmak ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamak.

Vizyon

Hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Firma Hakkında

Turhost, Bireysel ve Kurumsal Internet Hizmetleri sunabilmek amacıyla 2004 yılında İzmit’te kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

2004 yılından bu yana firmamız ağırlıklı olarak kurumsal hosting pazarında faaliyet göstermekle birlikte, 2006 yılı itibari ile bireysel pazarda da ağırlığını hissettirmek üzere yeni yatırımlar yapmaktadır. Bu amaçla Mayıs 2006 ile beraber yeni bir kurumsal kimlik ve yeni servislerle hizmetlerine devam etmektedir. Firmamızın amacı hem bireysel hem de kurumsal pazarda iddialı bir konuma gelebilmek, pazar payını en üst seviyelere çıkarmak ve Türkiye’de internet servisleri denilince akla gelen ilk isim olmaktır.

Sağladığımız hizmetler arasında Domain Tescil işlemleri, Hosting (Barındırma) , E-Mail Servisleri, Sanal Sunucu Servisleri (VPS), Streaming Servisleri ( Canlı Yayın ) ve Online Ticaret Projeleri bulunmaktadır.

Hizmetlerimizin kalitesini korumak ve geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız. En iyi hizmeti verebilmek için en iyilerle çalışılması gerekir. Bu nedenle birlikte çalışmakta olduğumuz iş ortakları ve tedarikçi firmalar konusunda da çok titiz davranmaktayız. Hizmetlerimiz size sektörünün en iyi yazılım, en iyi donanım ve en iyi internet çıkışlarıyla sunulmaktadır.

Turhost.com olarak kaliteden taviz vermeden siz müşterilerimize en iyi hizmeti vermeye devam edeceğiz. Bize güvenebilirsiniz. Turhost.com Güvenilir Hosting Çözümleri.

Turhost.com bir Aerotek Bilişim Sanayi ve Ticaret AŞ. markasıdır.

Turhost Linux ve Windows Hosting

Teknik Altyapı

Network Altyapısı

Hizmet verdiğimiz tüm sunucularımız Türk Telekom’a ait Gayrettepe veri merkezinde firmamıza özel olarak tahsis edilmiş kafesli alanda bulunmaktadır. Mevcut altyapı sayesinde sunucularımıza, yurt içi ve yurt dışından toplam 4×10 Gbps internet çıkışı ile güvenilir ve hızlı internet bağlantısı sağlamaktayız. Yedekli yurt içi Türk Telekom bağlantıları sayesinde siteleriniz yurt içinden en hızlı şekilde yayın yapar.

Veri merkezi altyapısını Türkiye’nin en iyi veri merkezi olan Türk Telekom Gayrettepe VM üzerinden almak ile ana işlerimiz olan Bulut Hizmetleri, Web Hosting ve Sunucu Kiralama konularında çok daha fazla etkin olabilmekte ve müşterilerimize servis kalitesi yüksek bir hizmet sunabilmekteyiz. Toplam internet çıkış hızımız 4×10 Gbps’dır.

Donanım Altyapısı

Sunucu altyapımız gerçek sunuculardan oluşmaktadır. Fiziksel sunucularımız üzerindeki tüm donanım bileşenleri kurumsal ölçeklidir.

Hosting altyapılarımızın konfigürasyonu; Intel Xeon E5 Çift İşlemci (toplam 20 Core / 16 Core), Kurumsal SSD Diskler, 256 GB ECC Registered Ram den oluşmaktadır. 7×24 kurumsal ölçekli devamlılık prensibimiz nedeniyle hiçbir şekilde pc tabanlı bilgisayarlar altyapılarımızda kullanılmamaktadır.

Envanterimizde 2.400 den fazla gerçek kurumsal sunucu bulunmaktadır. Bu sunucuların büyük bir bölümü çift işlemcili ve yeni nesil sunuculardır. Bu sunucular ile Windows ve Linux tabanlı hosting hizmetlerini kesintisiz ve en yüksek performans ile verebilmekteyiz. Network güvenlik donanımı olarak %100 yedekli Fortigate 1500D ve Juniper SRX3400 serisi servis sağlayıcı ölçekli cihazlar kullanılmaktadır. Sunucularımızın ve network donanımlarımızın tümü kendimize aittir.

Yazılım Altyapısı

Turhost.com sunucuları üzerinde işletim sistemleri, hosting kontrol panelleri ve destek yazılımları olmak üzere birçok yazılım kullanılmaktadır. Kullandığımız yazılımların hepsi lisanslıdır. Lisanslı yazılım kullanılmasının en önemli avantajı yazılım güncellemelerinin devamlı olarak tedarik edilebilmesi ve teknik sorunlarda yazılım firmalarından alınan teknik destektir. Firmamız bu avantajları en iyi şekilde kullanmaktadır.

Firmamız aynı zamanda kendi geliştirmiş olduğu bulut provizyon altyapılarını da kullanmaktadır. Bu sayede her türlü ürünün 7×24 aktivasyonunu gerçekleştirebilmekte ve müşterilerimize en hızlı şekilde sunabilmekteyiz.

Veri Merkezleri

Neden Turhost

Sunucuları Türkiye’de

Turhost, hizmetini Türk Telekom omurgasına direk bağlı olan network hatları üzerinden vermektedir. Türkiye ‘de kullanıcıların bir çoğu internet’e ADSL üzerinden bağlanmaktadır. Zaman zaman Telekom’un yurt dışı bağlantılarında sorunlar olmakta ve yurt dışından hosting hizmeti alan firmaların sayfalarının görüntülenmesinde sorunlar yaşanmaktadır.

Bunun yanında sunucularımızın Telekom ‘a direk bağlantısı olması ADSL üzerinden internete bağlanan kullanıcıların, sayfalarınızı diğerlerine oranla daha hızlı görüntülenmesini sağlamaktadır.

Resmi Firma

Turhost.com Aerotek Bilişim Sanayi ve Ticaret AŞ. nin bir markasıdır. Turhost’tan almış olduğunuz hizmetler faturalandırılmakta yani belgelendirilmektedir. 2004 yılından bu yana yapmış olduğumuz altyapı yatırımları, piyasada günübirlik olmadığımızın bir göstergesidir.

Gerçek Sunucular ve Kurumsal Yazılımlar

Turhost dünyada isim yapmış olan hosting firmalarının kullanmış olduğu server çözümlerini servislerinde kullanmaktadır. Serverlarımız arasında kesinlikle desktop (masaüstü) bilgisayar bulunmamaktadır. Tüm sunucularımız hosting hizmeti vermeye yönelik olarak dizayn edilmiş ekipmanlardan oluşmaktadır. Buda müşterilerimize kesintisiz ve yüksek uptime oranlı hizmet vermemizi sağlamaktadır.

Ticket Sistemi

Turhost sistemlerinde oluşabilecek sorunlarını gidermek için müşteri ile arasında irtibatı sağlayacak ticket (sorun giderme) sistemi kullanmaktadır. Bu sistem sayesinde müşterilerimizin sorunları ortak bir havuzda toplanmakta ve soruya uygun olarak yetkili arkadaşlarımız tarafından cevaplandırılmaktadır.

İletişim

Aerotek Bilişim Sanayi ve Ticaret AŞ. (Turhost)

Adres: Sanayi Mah. Koza Sok. No: 10 Blok: F6 Çarşı Yapı Posta Kodu: 41040 İzmit / Kocaeli / Türkiye

Telefon : (0212) 227 74 74

Web Site: Turhost.com

Turhost Hosting Firması Hakkında Bilgiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir