İçeriğe geç
Anasayfa » Burçlar » Tüm Burçların En İyi Kariyer Yolları ve Özellikleri

Tüm Burçların En İyi Kariyer Yolları ve Özellikleri

Tüm Burçların En İyi Kariyer Yolları

Tüm Burçların En İyi Kariyer Yolları ve Özellikleri

Tüm Burçların En İyi Kariyer Yolları Nelerdir?

Belki şu anki işinizde durgun hissediyorsunuz ya da belki de sizin için doğru olup olmadığını merak ediyorsunuz? Ve gerçekten, nasıl bileceksin? Başlamak için bir yeriniz olsun diye her astrolojik burç için en iyi zodyak kariyerleri hakkında bazı bilgiler edinmek için Mojave Rising’deki kozmik arkadaştan yardım alındı.

Koç (21 Mart – 19 Nisan)

En iyi özellikleriniz: Yaratıcısınız ve harika fikirleriniz var. Daha da önemlisi, belki de, bu parlak fikirlerin hayata geçmesini sağlamak için hamle yapmaktan korkmamanızdır (genellikle diğerlerini takip etmeleri için ilham verir).

En iyi işleriniz: Biraz risk alma ve adrenalin içeren yüksek oktanlı pozisyonlardan ilham alın. Risk sermayedarlarını, EMT’leri veya kişisel antrenörleri düşünün (özellikle maceracı hissediyorsanız, yarış arabası sürücüleri de dahildir).

Boğa (20 Nisan – 20 Mayıs)

En iyi özellikleriniz: Sakin ve topraklanmışsınız ve çevrenizdekilere de aynı şeyi hissettiriyorsunuz. Soru şu ki, profesyonel olarak takılmadan istikrarı nasıl bulacaksınız?

En iyi işleriniz: Lokantacılar, iç mimarlar, şarap garsonları veya mobilya üreticileri gibi uygulamalı pozisyonlar tam size göre. Yenilik (mesleğin dokunsal ve duyusal yönlerinde bulabileceğiniz) ile istikrar (bu şeyleri her gün yaptığınızda elde ettiğiniz topraklanma hissi) arasında bir denge sağlayacak bir şey.

İkizler (21 Mayıs – 20 Haziran)

En iyi özellikleriniz: Her kesimden insanları bir araya getirme konusunda benzersiz bir yeteneğe sahip usta bir bağlayıcı ve iletişimcisiniz.

En iyi işleriniz: Pek çok kişilikle ilgilenen, ileriye dönük ve işbirlikçi bir meslekte başarılı olursunuz. Makyaj sanatçılarını, stilistleri, çevirmenleri veya gazetecileri düşünün (ki bunu serbest meslek olarak da yapabilirsiniz).

Tüm Burçların En İyi Kariyer Yolları: Yengeç (21 Haziran – 22 Temmuz)

En iyi özellikleriniz: İnsanların “yaratıcı vizyon” dediği şeye sahipsiniz. Ondan kaçmak yerine ona güvenin – ne kadar uzak ya da çılgınca göründüğü önemli değil. Çünkü, buna özel olsanız da olmasanız da, bu fikirler geçmiş deneyimlerin tam olarak oluşturulmuş bir temelinden geliyor (ve göründükleri kadar çılgın değiller).

En iyi işleriniz: Geçmişin ve bugünün kesiştiği konumlardan ilham alın. Antika satıcılarını, doulaları düşünün… ya da belki de kaleminizi kağıda dökmenin ve bir fantezi romanı yazmayı denemenin zamanı geldi.

Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

En iyi özellikleriniz: Çalışmanız ve oynamanız nadiren ayrıdır. Ve dürüst olmak gerekirse, bu kötü bir şey değil (ancak zaman zaman kesinlikle tükenmişliğe yol açabilir). İyi ya da kötü, son derece tutkulusunuz ve yaptığınız her şeye kendinizi tamamen veriyorsunuz ve bunu yaparken başkalarını da aynı şeyi yapmaları için güçlendiriyorsunuz.

En iyi işleriniz: Gerçekten kendiniz olmanın (ve hatta açıkça çocuksu, yani meraklı ve dürüst) teşvik edildiği meslekler sizin içindir. Sınırsız enerjinizi daha büyük bir amacı savunmak veya başkalarını kutlamak için kanalize edebileceğiniz okul öncesi öğretmenleri, ilham verici konuşmacılar veya halkla ilişkilerdeki bir şeyi düşünün.

Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

En iyi özellikleriniz: Sizin için her şey ayrıntılarda saklı. Çoğu kişinin anlamadığı küçük şeyleri daha büyük ve daha güzel bir şeye dönüştürebilirsiniz. Sadece mükemmellik arayışına fazla odaklanarak kendinizi geri tutmayın. Zaten olması gereken yerde olduğuna güvenin.

En iyi işleriniz: Kimyagerler, parfüm üreticileri, kokteyl miksologları, peyzaj mimarları… tüm bu mesleklerin ortak noktası nedir? Ayrıntılar için bir göz ve takdir (tam olarak bunlardan herhangi birinde üstün olmanızın nedeni budur).

Terazi (23 Eylül – 22 Ekim)

En iyi özellikleriniz: İşinizde ve iş ilişkilerinizde dengeyi bulmak için benzersiz perspektif gücünüzü kullanın. Bu hareketlere rehberlik eden büyük resim öğelerinin yanı sıra günlük verimliliğin değerini de görebilirsiniz.

En iyi işleriniz: İdeal çalışma ortamınız, hem görsel olarak hem de şirket değerleri açısından sürekli kendini geliştirmeye çalışan bir ortamdır. İlham almak için müze küratörlerine, kültürel eleştirmenlere, grafik tasarımcılara ve ücretsiz avukatlara bakın.

Tüm Burçların En İyi Kariyer Yolları: Akrep (23 Ekim – 21 Kasım)

En iyi özellikleriniz: Derine inmekten ve zorlu profesyonel durumlarla doğrudan yüzleşmekten korkmuyorsunuz. Kararlarınızı yönlendiren güçlü bir iç güdünüz var ve bu, her zaman değerli olduğunu kanıtlayacak türden bir sezgidir.

En iyi işleriniz: Cerrahlar, psikologlar, sosyal hizmet uzmanları, dedektifler veya arkeologlar gibi şeylerin iç işleyişini keşfetmek için kelimenin tam anlamıyla (ve mecazi olarak) yüzeyin altına dalan meslekleri keşfedin.

Yay (22 Kasım – 21 Aralık)

En iyi özellikleriniz: İş söz konusu olduğunda “Daha az planlama, daha çok iş” sloganınız olmalıdır. Bazı kişilikler daha küçük ayrıntılar için daha uygunken (Başak arkadaşlarınıza bakın), Yay daha büyük, daha maceralı ortamlarda gelişme eğilimindedir.

En iyi işleriniz: Seyahat rehberleri, pilotlar, öğretmenler ve vaizler gibi sınırları aşan ve sonsuz öğrenmeye ilham veren mesleklere bir göz atın.

Oğlak (22 Aralık – 19 Ocak)

En iyi özellikleriniz: Çok iyi bildiğiniz gibi, her zaman en kolay yol olmayan tahıla karşı savaşıyorsunuz. Ancak kendi otoritenize ve dayanıklılığınıza güvenin ve diğerleri imkansız gördüğünde duvarları yıkabilirsiniz.

En iyi işleriniz: Her düzeyde liderlik rolleri arayın – işte, PTA grubunuzda, topluluğunuzda (henüz siyasette potansiyel bir kariyere kapılmayın). İş ahlakına ve işleri halletmek için gereken dürtüye sahipsiniz (ve bu konuda fazlasıyla iyisiniz).

Kova (20 Ocak – 18 Şubat)

En iyi özellikleriniz: Statüko sizin için mevcut değil. Yeni ve eksantrikten ilham alan (başkaları ondan çekinirken) bir kural kırıcı ve vizyonersiniz.

En iyi işleriniz: Birinin şu “dışarıdaki” meslekleri yapması gerekiyor: astronotlar, mucitler veya teknolojik yenilikçiler. (Ekstra “dışarıda”: paraşütle atlama eğitmenleri, Cirque du Soleil sanatçıları, radikal aktivistler.) Bu işlerin düz bir yolu olmasa da, orada yolunuzu bulmak için doğuştan gelen beceri ve eğilime sahipsiniz.

Tüm Burçların En İyi Kariyer Yolları: Balık (19 Şubat – 20 Mart)

En iyi özellikleriniz: Dünyanızda yargılamaya yer yok ve bu kolayca en iyi özelliklerinizden biri. Başkalarının tam olarak oldukları gibi olmalarına izin veriyorsunuz ve herhangi bir biçimde sanatsal ifadeyi teşvik ediyorsunuz.

En iyi işleriniz: Şifacılar, ruhani liderler, müzisyenler, şairler ve fotoğrafçılar gibi duyguları özgürce araştıran mesleklere bakın.

Tüm Burçların En İyi Kariyer Yolları ve Özellikleri-Kaynak: purewow.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir