Tiny House Hayalleri Olanlar Bahçe Kır

Tiny House Hayalleri Olanlar İçin 5 Şık Ev Planı

Yaşam

Tiny House Hayalleri Olanlar İçin 5 Şık Ev Planı yazımızda küçük evler yani Tiny House’ların trend olmasıyla ve son zamanlarda herkesin ilgisinin bu evlerde olması nedeniyle tercih edebileceğiniz küçük ev örneklerini yazdık.

Tiny House Hayalleri Olanlar İçin Ev Planları

İster emeklilikte küçücük bir evde yaşamayı düşünüyor olun, mülkünüze bir misafirhane eklemek istiyor olun, ister küçük bir tatil kaçamağı inşa ediyor olun, aşağıdaki beş küçük ev planını inceleyin. Bir sanatçının stüdyosu olarak kullanılacak bir bahçe kulübesi mi? Kayınlarınız için özenle tasarlanmış tek yatak odalı bir oda mı? İsterseniz her planı özelleştirebilir veya müteahhitinizden bunları olduğu gibi inşa etmesini isteyebilirsiniz, böylece bu küçük evler hemen taşınmaya hazır olur.

Tiny House Hayalleri Olanlar Bahçe Kır
Bahçe Kır Tiny House

Bahçe Kır Evi

Pawley’s Island, SC’deki sahil evlerinden ilham alan bu 540 metrekarelik şirin kır evi, zamansız bir çekiciliğe sahiptir. Şöminesi ve üstü kapalı bir verandası olan bu küçük ev, ister emekliliğin tadını çıkarmak ister tatil yapmak için olsun, hayatı biraz daha yavaş yaşamak isteyenler için idealdir.

Tiny House Hayalleri Olanlar Sahil Bungalov
Sahil Bungalov

Sahil Bungalov

Dikkat, bir sahil evine sahip olmayı hayal eden herkes, bu 484 metrekarelik bungalov sizin içindir. Sadece bir yatak odası ve bir banyodan oluşan bu rahat tatil evi, bir çift için mükemmel boyuttadır. Üçgen çatılı ve kapalı sundurmalı bu sahil evi, evinizi satmaya ve yıl boyunca kıyıda yaşamaya sizi cezbedecek.

Tiny House Hayalleri Olanlar Grayson Yolu
Grayson Yolu

Grayson Yolu

Okyanus yerine dağlar ya da göl kaçış noktanızsa, Grayson yolu Tiny House planı tam size göre olacaktır. Gün doğumu kahvesi veya yıldızların altında içecekler yudumlamak için hem ön hem de arka verandasıyla bu küçük ev sizin için tasarlandı. Kapalı-açık yaşam sunmaktadır. 808 metrekarelik bu ev planı, konuklar için üst katta bir çatı katı veya bir salon alanı içermektedir.

Shoreline Yazlık Planı
Shoreline Kıyı Kulübesi

Shoreline Yazlık Planı – Kıyı Kulübesi

Nefes kesen manzaralara sahip bir yeriniz varsa, bu Tiny House planı keyfini çıkarmanıza yardımcı olacaktır. Her taraftaki büyük pencereler manzaraları görmenizi sağlar (ayrıca evi doğal ışıkla doldurursunuz). Toplam 930 metrekarelik iki kattan oluşmaktadır. Birinci katta açık plan oturma odası, mutfak ve yemek alanının yanı sıra iki yatak odası ve banyo bulunmaktadır. Üst kattaki çatı katına yalnızca merdivenle erişilebiliyor, bu da onu çocuklar için imrenilen bir mekan alanı veya uyku alanı yapıyor.

Kıyı İnziva Ev Planı
Kıyı İnziva

Kıyı İnziva

Bir mutfak, yemek alanı, oturma odası, yatak odası ve banyo ile donatılmış bu küçük evin geniş zemin katı, bu 900 metrekarelik mülkü şaşırtıcı derecede geniş hissettiriyor. Arka tarafta, bir sundurma, açık hava eğlencesi için bir güverteye çıkıyor. Üst kattaki çatı katındaki teras, sabah kahvesini yudumlamak için mükemmel bir manzara sunuyor.

Tiny House Hayalleri Olanlar İçin 5 Şık Ev Planı-Kaynak: Yahoo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir