İçeriğe geç
Anasayfa » Burçlar » Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları

Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları

Burçların Enleri-Emoji

Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları

Burçların Enleri-Emoji

Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları – Burçlar Nasıl Etkilenecek?

Hava durumu açısından, Temmuz muhtemelen sıcak havalar ve yaz hissi getirecek – en azından kuzey yarım küredeki bizler için. Astrolojik olarak, önümüzdeki ay çok fazla hareket barındırıyor. Temmuz burçlarına girmeden önce, radarınızda (veya teleskopunuzda) bulunan kozmik olayları okuyun.

Eylem gezegeni Mars, 5 Temmuz’da uysal Boğa burcuna giriyor. Birkaç dakika sonra, iletişim gezegeni Merkür, duygusal Yengeç burcuna giriyor. 13 Temmuz’daki Oğlak dolunayı, gerçekleri duygularımızın önüne koymamızı ister. Romantik Venüs, 17 Temmuz’da duygusal Yengeç burcuna girerek sevme ve sevilme arzumuzu artırıyor.

Bu ay da çok fazla Aslan enerjisi var. Merkür, 19 Temmuz’da Aslan’a giriyor ve gerçekten söylemek istediklerimizi dramatik bir yetenekle ifade etmek için gereken cesaret kıvılcımını veriyor. 22’sinde, Güneş Aslan burcuna geçerek Yengeç sezonunu bitiriyor ve kendimizi güvenle taşımamıza izin veriyor. Ardından 28 Temmuz’un Aslan burcundaki yeni ayı bizde görülmek ve takdir edilmek istememizi sağlayacak.

Aynı gün, şanslı gezegen Jüpiter Koç burcunda geri hareket ederek bizi daha fazla spontane risk almaya itiyor. Uranüs ve Kaderin Kuzey Düğümü 31 Temmuz’da Boğa burcunda bir araya gelerek bizi konfor alanlarımızdan çıkarıyor ve hayatımızdaki yapıyı sarsıyor.

Aşağıda, burcunuz için Temmuz ayının tam olarak ne sakladığını öğrenmek için okumaya devam edin.

Koç Burcu (21 Mart-19 Nisan)

Takıldığınız alanlarda biraz ivme hissetmeye başladığınızda, 5 Temmuz’da Koç burcuna olan güveniniz daha da parlamaya başlayacak. 13 Temmuz’un Oğlak burcundaki dolunayının iş yerinde beklenmedik değişiklikler getirebileceğini unutmayın. Patronunuzla veya ilgili tarafla açık ve doğrudan bir tartışma yapın.

Boğa Burcu (20 Nisan-20 Mayıs)

Bir telaşa mı takıldınız? Boğaların değişimi sevmediği bilinmese de, bu ay ufkunuzu genişletmek için harika bir ay. Temmuz’un kozmik enerjisini – özellikle 5 ve 17 Temmuz’da – yeni bir aktiviteye başlamak için kullanın ve bunu yaparken kendinizi yükseltin. Şansınız, 28 Temmuz’daki yeni ayda kendinizi ekstra sosyal hissedecek ve 31 Temmuz’da Uranüs ile Kaderin Kuzey Düğümü birleştiğinde konfor alanınızdan çıkmak isteyeceksiniz. Kişisel arzularınızı ele almak için hayırlı bir zaman.

İkizler Burcu (21 Mayıs-20 Haziran)

Zodyakın sosyal kelebeği olarak biliniyorsun, ama bu ay bir kesinti noktasına can atacaksınız. 5 Temmuz’da Mars ve Merkür burç değiştirdiğinde, evde oturmak isteyeceksiniz (belki güzel bir kitapla), yalnızca Uranüs ve Kaderin Kuzey Düğümü 31 Temmuz’da birleştiğinde artacak bir duygu. 19 Temmuz’da Merkür Aslan’a girdiğinde bir miktar FOMO (kaçırma korkusu) yaşarsınız. Ancak, 28 Temmuz’da bir denge bulacaksınız. Bunun yerine JOMO’yu (kaçırmanın sevincini) deneyimlemenizi sağlayacak.

Yengeç Burcu (21 Haziran-22 Temmuz) – Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları

Sağlıklı ilişkilere sahip olmak için sınırlar uygulamanız gerekecek. 13 Temmuz’daki dolunay sizi her şeyinizi bir başkasına vermeye zorlayabilir – gerçekte bu sevginin bir kısmını kendinize saklamanız gerekir. 28 Temmuz’un yeni ayı gerçekleştiğinde, nezaketinizi kimin hafife aldığını düşünün. Haftalarca sertleştikten sonra, daha güçlü ve daha akıllı olacaksınız.

Aslan Burcu (23 Temmuz-22 Ağustos)

Profesyonel yaşamınızda büyük değişiklikler geliyor. Çoğu beklenmedik olsa da, bir süredir büyümeye hazırlanıyorsunuz. 5 Temmuz’da ve Uranüs’ün Kaderin Kuzey Düğümü ile bağlantı kurduğu 31 Temmuz’da Mars’ın Boğa’ya girişine dikkat edin. Yoğun göksel enerji tarafından aniden kozanızdan çıkarıldığınızı hissetseniz de, bu aslında hayatı yaşamaya ve istediğiniz işi yapmaya başlamanız için kozmik bir uyandırma çağrısıdır. Doğru yolda olup olmadığını merak ediyorsun.

Başak Burcu (23 Ağustos-22 Eylül)

Merkür Yengeç ve Aslan burcundayken kendinizi ifade etmekte zorlanabilirsiniz. Sessiz kalmaktan hoşlanmadığınız için sessiz olmanın bedeli vardır. 28 Temmuz’da hem yeni ayın hem de Jüpiter’in geriye doğru dönmesinin neden olduğu duygusal çöküşlerin başladığını hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizi duyulmaktan ve bilinmekten alıkoymayın. 31’inde, birileri bilginizden faydalanacak – bu yüzden lütfen konuşun!

Terazi Burcu (23 Eylül-22 Ekim)

Harika olduğunuz bir şey varsa, o da sinir bozucu zamanlarda nasıl sakin kalacağınızı bilmektir. 13 Temmuz’daki Oğlak dolunayı, 5 ve 17 Temmuz’da Merkür ve Venüs’ün Yengeç burcuna girmesiyle birlikte, iş ve ev arasında bir iç çekişme yaşanmasına neden olabilir. Endişelenmeyin: 28 Temmuz’da Aslan burcundaki yeniayı altında dengenizi ve huzurunuzu bulacaksınız. Bu ay, enerjilerinizi stabilize etmeye ve sizin için neyin önemli olduğunu size hatırlatmaya yardımcı olacaktır.

Akrep Burcu (23 Ekim-21 Kasım) – Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları

Akrep, değer verdiğin kişilerle bazen kavgacı olabilirsin. Onları bir araya getirmek istemiyorsun – sadece aşkın iki kişilik bir oyun olduğuna inanıyorsun. 5 Temmuz’da güvensizliklerinizi başkalarına yansıtmak yerine, duygularınızı anlamaya çalışın ve sonra onları ifade etmek için doğru kelimeleri kullanın. Uranüs ve Kaderin Kuzey Düğümü 31 Temmuz’da hizaya girdiğinde, ilişkilerde kullandığınız eski stratejilerin artık çalışmadığını fark ederek tekrar kaçmak isteyebilirsiniz. Saklambaç, çocukken eğlencelidir, gerçek sorunlardan kaçınırken değil.

Yay Burcu (22 Kasım-21 Aralık)

Temmuz sizin için kendinizi keşfetmeniz için büyülü bir zaman olabilir. Yakın çevrenizde ve duygusallığınızda meydana gelecek değişiklikler, 5 ve 17 Temmuz’da Merkür ve Venüs Yengeç burcuna geçiş yaptığında, kendinizi daha derin bir seviyede tanıma özlemini çekecektir. Jüpiter’in 28 Temmuz’daki geriye dönüşü, hedeflerinizi gerçekleştirmek ve kazanç elde etmek için ideal bir zamandır. Kendini daha iyi anlayabilirsiniz. Nereye gittiğinizi anlamak için şimdiki ve gelecekteki vizyonlarınız üzerinde meditasyon yapın.

Oğlak Burcu (22 Aralık-19 Ocak)

Bu ay tatlı olmaya hazır olun. İnsanlara Merkür ve Venüs Yengeç burcuna girdiğinde nasıl hissettiğinizi söyleme şansınız olacak, bu da 5 ve 17 Temmuz’da haritanızın ortaklık sektörünü aydınlatacak. Başkalarının ihtiyaçlarını koymak sizin için yeni bir şey değil, ama bu bir özellikle 13 Temmuz dolunayı sırasında hassas tarafınızı gösterme şansı. Sevdikleriniz nezaketinizi kucaklayacak.

Kova Burcu (20 Ocak-18 Şubat)

Kendinizi tanıdığınızı düşünebilirsiniz. Ancak yeteneklerinize ilişkin önceden var olan kavramların olasılıklarınızı sınırlamasına izin vermeyin. Onları al olumlu olumlamalar Mars 5 Temmuz’da Boğa burcuna girdiğinde ve 31 Temmuz’da Uranüs ve Kuzey Düğümü bağlantısı olduğunda düşünce sürecinizi değiştirin.

Balık Burcu (19 Şubat-20 Mart) – Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları

Drama aramıyorsunuz – sadece bu ay boyunca Merkür ve Venüs’ün 5 ve 17 Temmuz’da su burcu Yengeç burcuna geçtiğinde sizi buluyor. Bu eğlenceli ayın sunduğu her şeyin tadını çıkarmaya çalışın. Yolunuza çıkan yoğun durumlar olabilir, ancak Oğlak dolunayı, olumsuz titreşimleri ortadan kaldırmayı ve kime güveneceğinizi bilmeyi kolaylaştıracak. Güçlü sezginizin size rehberlik etmesine izin verin.

Temmuz 2022 Aylık Burç Yorumları-Kaynak: today.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir