İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sur Yapı’dan Kampanyalı Sonbahar Konut Satışları

Sur Yapı’dan Kampanyalı Sonbahar Konut Satışları yazımızda Mutlu evler Türkiye sloganı ile başlatılan kampanyanın Sancaktepe Muhit adı verilen projesini ve fiyat içeriğini yazdık.

Sur Yapı’dan Kampanyalı ve Taksitli Satışlar Zamanı

Gayrimenkul alırken insanlar lokasyon, ulaşım ve imkanlara bakarken asıl dikkat ettikleri şey alacakları gayrimenkul’un fiyatıdır. İnşaat sektöründe bir diğer avantajlı konut sahibi olma yolu firmaların zaman zaman yapmış oldukları kampanyalardır. Konutta kampanyalı satışlar sonbahar ayı itibariyle başlamıştır. Sur yapı’nın kampanyalı konut satışları da bu kapsamda başlamıştır. Sur yapı yönetim kurulu başkanı Altan Elmas’dan kampanyalı konut satışı hakkında bilgiler aldık. İnsanların sonbahar fırsatlarını kaçırmaması gerekir. Sur yapı “Muhit” adını verdiği Sancaktepe ilçesinde başlanılan projesinde fiyat planlamasını açıkladı. Aşağıdaki resimde ödeme planını ve konut tipini görebilirsiniz.

muhit-sur-yapi

Mutlu Evler Türkiye Sloganı İle Sur Yapı

Konut satışlarında taksitli satış kampanyaları başlamıştır. En düşük aylık taksit ücreti 600 TL’dir. Tüm konut satışları stoklarla sınırlıdır. Talebin çok olması nedeniyle hızlı olan ve taksitli konut almak isteyenler stoklar dahilinde konutlara sahip olabilirler. Mutlu evler Türkiye sloganı ile taksitli kampanyalı konutlara vatandaşlar ulaşabilmektedir. Bu kampanya dönemsel ve kısıtlı bir süre için hazırlanmıştır. Sur yapı inşaat sezonunu açtığı için kısıtlı zamanları kapsayacak konut satışını insanların konut sahibi olması için gerçekleştirmiştir. 7 Eylül tarihi itibariyle Mutlu evler Türkiye konut satışları başlamıştır. İnsanların mutlu bir şekilde daire sahibi olabileceği imkanlar sunulmuştur.

Mutlu evler projesiyle amaç, inşaat sektörüne bir canlılık kazandırmak ve insanların barınma ihtiyacını karşılamaktır. Sur yapı’da binaların metre karesi 3.300 TL’den başlayıp 4 bin, 4.500, 5 bin sayılar 17 bin TL’ye kadar çıkmaktadır. Çok geniş bir aralıkta ürünler üretilmektedir. Her kesime yönelik konutlar üretilmektedir. Ortalama satış fiyatı metre kare bazında 6 bin TL’dir. Genel olarak alt gelirli grup için konut üretilmemektedir. Fakat Mutlu evler Türkiye projesiyle 300 ev ile sınırlı olmak şartıyla kampanya sınırlı süreler için geçerlidir. 10 proje içinde toplamda 300 konut ayrılmıştır. Proje başı 30 konut kampanya kapsamına alınmıştır. suryapimuhit.com.tr adresinden ayrıntıları öğrenebilirsiniz. Daha uygun fiyatlı ve hiç evi olmayanlar için fırsat olarak, TOKİ’nin kampanyaları burada devreye girmektedir.

Mutlu Evler Türkiye Projeleri

İstanbul

Muhit / Sancaktepe

Şehir Konakları / Ümraniye

Bahçeyaka / Ispartakule

Topkapı Evleri / Topkapı

Yeşil Mavi / Maltepe

Gölbahçe / Sultanbeyli

Tempo City / Kağıthane

İlkbahar / Sultanbeyli

Lavender / Sancaktepe

Excellence / Koşuyolu

Bursa

Bursa / Nilüfer Konut Projesi

Marka – Bursa/Nilüfer

Sur Yapı’dan Kampanyalı Sonbahar Konut Satışları.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir