Haber

Steam’de Oyunlarda Yaz İndirimi

Steam‘de Oyunlarda Yaz İndirimi yazımızda Euro truck simulator 2 ve Batman arkham city gibi ünlü 10 adet indirime girmiş oyunları listemizde yazdık.

Steam’de Oyunlarda Yaz İndirimi-Euro Truck Simulator 2

Simülasyon Oyunları içerisinde Euro Truck Simulator 2, 5 Temmuz 2017 tarihine kadar 39 TL’den 9,75 TL’ye düşmüştür. Oyunun içeriği ise; Avrupa çapında, yolun kralı olarak seyahat edin, etkileyici mesafelere önemli yük gönderen bir kamyon şoförüsünüz. İngiltere, Belçika, Almanya, İtalya, Hollanda, Polonya ve daha birçok şehirde keşfedilecek düzinelerce kentte dayanıklılık, beceri ve hızınız sınırlarına kadar sürecektir. Euro Truck Simulator Türk oyuncular tarafından oldukça sevilmektedir.

Steam'de Oyunlarda Yaz İndirimi-Batman
Batman: Arkham City

Steam’de Oyunlarda Yaz İndirimi-Batman: Arkham City

Aksiyon Oyunları içerisinde Batman: Arkham City – Game of the Year Edition, 5 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli olan 31,00 TL yerine 7,75 TL’ye satılmaktadır. Bu fiyata Goty Edition’ın piyasaya sürülmesi ile Batman: Arkham City ve tüm DLC’yi satın alabilirsiniz. Arkham City 100 üzerinden 95 puan almış bir oyundur kaçırmadan bu indirimden yararlanın.

Steam'de Oyunlarda Yaz İndirimi-Mount and Blade
Mount and Blade: Warband

Steam’de Oyunlarda Yaz İndirimi-Mount and Blade: Warband

Aksiyon Oyunları içerisinde Mount & Blade: Warband, 5 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli 29,99 TL yerine 7,49 TL’ye satılmaktadır. Oyunun içeriğinde savaşlar tarafından parçalanmış bir diyarda, tecrübeli askerlerden oluşan ordunuzu toplayıp mücadeleye giriyorsunuz. Adamlarınızı savaşa sokup, topraklarınızı genişleterek, Kalradya Tahtı için düşmanlarınızla savaşıyorsunuz.

Steam'de Oyunlarda Yaz İndirimi
The Walking Dead

The Walking Dead

Macera Oyunları ve korku oyunları içerisinde yer alan The Walking Dead, efsane zombi dizisinin oyunudur. 5 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli 39,00 TL’den 9,75 TL’ye düşmüştür. Robert Kerkman’ın ödüllü çizgi roman serisi ile aynı evrende hazırlanan beş bölümlü Bir Macera Korku serisini içermektedir.

Steam'de Oyunlarda Yaz İndirimi
Spec Ops: The Line

Spec Ops: The Line

Aksiyon Oyunları içerisinde Spec Ops: The Line, 5 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli 49,00 TL yerine 9,80 TL’ye satılmaktadır. Üçüncü Şahıs modern bir askeri atıcı, onları anlatılamaz durumların ortasına koyarak oyunculara meydan okuyacak şekilde tasarlanmıştır. Senaryo kalitesi ve oyun efektleri oldukça kalitelidir.

Steam'de Oyunlarda Yaz İndirimi-Portal
Portal 2

Portal 2

Aksiyon Oyunları içerisinde Portal 2, 5 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli 31,00 TL yerine 3,10 TL’ye satılmaktadır. Siz ve arkadaşlarınız için co-op bulmaca tasarlamanız için tasarlanmıştır.

Steam'de Oyunlarda Yaz İndirimi-Half-Life 2
Half-Life 2

Half-Life 2

Aksiyon Oyunları içerisinde Half-Life 2, 5 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli 18,00 TL yerine 1,80 TL’ye satılmaktadır. Eski zamanların efsane oyununu orijinal olarak oynama şansı sunuyor.

Macera Oyunları
Outlast

Outlast

Macera Oyunları içerisinde yer alan Outlast, 5 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli 31,00 TL yerine 4,65 TL’ye satılmaktadır. Birinci sınıf bir hayatta kalma korku oyunu Outlast da hayatta kalamayacağınız bir deneydir. YouTuberların en çok oynadıkları oyunlardandır.

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition
The Witcher 2

The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition

RYO Oyunları içerisinde The Witcher 2: Assassins of Kings Enhanced Edition, 5 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli 31,00 TL yerine 4,65 TL’ye satılmaktadır. Riviera Geralt’ı Witcher hakkında RPG destanında büyüleyici bir hikayenin, dinamik savaş sistemi ile oyunun zevkine varabilirsiniz.

Oyun
Bastion

Bastion

Bağımsız Yapımcı Oyunları içerisinde Bastion, 5 Temmuz 2017 tarihine kadar geçerli 24,00 TL yerine 4,80 TL’ye satılmaktadır. Dünyayı parçalayan gerçeküstü bir felaket olan The Calamity’nin sırlarını keşfedin. Steam oyun ücretlerini kendi sitesinden detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Web site: store.steampowered.com

Steam’de Oyunlarda Yaz İndirimi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir