Anasayfa » Bilim ve Teknoloji » Steam İndirim Tarihleri

Steam İndirim Tarihleri

Steam Oyun İndirim

Steam İndirim

Steam İndirim Tarihleri açıklandı. Dijital oyun pazarlama sektörünün lider ismi Steam, oyun severler tarafından merakla beklenen indirim tarihlerini açıkladı. 2017 yılını üç indirim sezonuyla kapatmaya hazırlanan Steam, yaptığı indirimlerle çok sayıda popüler ve bağımsız yapım oyunu cüzi fiyatlarla oyuncularla buluşturmayı amaçlıyor. Firma tarafından açıklanan indirim sezonları ise şu şekilde belirtilmiştir:

Steam Cadılar Bayramı İndirimi: Ekim 26, 2017 – Kasım 1, 2017

Steam Sonbahar İndirimi: Kasım 22, 2017 – Kasım 28, 2017

Steam Kış İndirimi: Aralık 21, 2017 – Ocak 4, 2018

Gamer Tanımı-Oyuncu

Steam Üzerinden Oyun Satın Almak

Steam indirimleri sayesinde dünya çapında pek çok oyun sever, piyasa fiyatının oldukça altında bir fiyata istediği oyunlara sahip olabiliyor. Steam üzerinden oyun alabilmek için geçerli bir Steam hesabınızın olması ve online alışveriş işlemlerine açık bir kredi ya da banka kartınızın olması gerekiyor. Ayrıca Steam mobil sitesi ya da uygulaması üzerinden de alışveriş yapabilmeniz de mümkün. Steam üzerinden alacağınız oyunları ayrıca ücretli ek paketleriyle de satın alabilmeniz mümkün. Fakat bu işlem sonunda ödeyeceğiniz fiyat tercihlerinize göre değişiklik gösterebilir.

Dijital dosya halinde satın aldığınız bu oyunlar, Steam hesabınızda mevcut olan dijital kütüphaneye eklenmektedir. Bu şekilde satın aldığınız oyunlarınıza internet bağlantısı olan her bilgisayardan ulaşabilir ve indirerek kurabilirsiniz. Steam üzerinden alışveriş yaparken bilgisayarınızın sisteminin satın almak istediğiniz oyunun sistem gerekliliklerini karşılamasına da dikkat etmeniz gerekiyor. Aksi takdirde satın aldığınız oyunu oynayamayabilirsiniz. Steam üzerinden satın aldığınız oyunu bir arkadaşınıza hediye olarak göndere bilmeniz de mümkündür. Bu işlem için de hediye göndereceğiniz arkadaşınızın da geçerli bir Steam hesabına sahip olması gereklidir. Steam üzerinden aldığınız oyunların beklentinizi karşılamıyorsa aldığınız oyunu geri iade edebilirsiniz. Bu işlem için bazı şartlar bulunmaktadır.

Bunlar:

  • Satın almanın üstünden en fazla 14 gün geçmesi,
  • 2 saatin altında oynayış süresi,
  • Alışverişin Steam üzerinden yapılmış olması.

Bu koşullar dahilinde deneyip beğenmediğiniz ya da satın almanızın ardından indirime giren oyunu iade edip paranızı geri alabilirsiniz. Geri ödemeyi satın aldığınız ödeme aracına ya da Steam cüzdanınıza yaptırabilirsiniz.

Web Site: store.steampowered.com

Similar Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir